Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iata 2 fotografii asa orientative de la intalnirea de aseara!!!
    Attached Files
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • ) stii cat e amenda daca te prinde cu ele?
      Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

      Comment


      • Neoane........

        Nu da amenda ca le aprinde numai acasa sau cand joaca NFS. Acum lasand gluma la o parte, modificarea luminilor atrage ceva amenzi si retinerea certificatului. Ca design e ok!probabil in ideea de aparitie extra la show-uri auto sau intalniri.

        My Car

        Comment


        • asta e gold si nu ti-a trbuit mult sa-ti dai seama normal ca numai la intilniri ca doar nu mai sunt copil dar na oricum mersi mult pt apreciere

          ps. nu sunt neoane dar tot o sursa de lunima cam acelasi lucru

          Da ciprian cmc ne-am vazut aseara de ne-am rupt in 5
          Last edited by pmilogan; 8 September 2011, 21:02. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Fratilor asa ca feritiva in trafic.....ca nu stiti cand vine OZ-neul la LCI.....))))Oricum se vede frumos, pacat ca la noi in tara se iau de lucruri din astea cu legile lu peste....in strainatate poti face orice tunning frumos, care iti place cu omologari,poti sa te duci la orice show si poti face orice din masina...in romania se ia si de la un led alb...care cica se vede albastru:P In fine.....sa traim si sa venim cu tot felul de nebunii ca e frumos....
            sigpic
            https://danielacojocaruband.wordpress.com/

            Comment


            • da cristy mersi mult dar stai linistit si fara griji ca este luminoasa dar nu si fioroasa

              salut colegilor miine vine cineva?s-au tot 10,,,,15 numai

              cmc ul sigur vine ca s-a anuntat de duminica trecuta
              Last edited by pmilogan; 10 September 2011, 17:14. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • coxule miine la bogdan dupa ceasuri hmm punem asa ca tiristii sa ne arate si cind e numarul pe dos

                Comment


                • Maine ne intalnim tot acolo in dreapta palatului nu? ca in partea stanga sunt gropi si e praf...ne prafuim masinile))Numai bine
                  sigpic
                  https://danielacojocaruband.wordpress.com/

                  Comment


                  • La Palat ne intalnim. in stanga sau in dreapta dupa cum se poate.( ce sa-i faci daca e santier in lucru). Veniti la intalnire si ne gasim

                    Comment


                    • Stie cineva unde se poate face in Iasi un reglaj la farurile stock de Logan? Cind sunt incarcat deranjez pe cei din contrasens.
                      Dacia Logan 1.4 mpi+GPL Tomasetto

                      Comment


                      • prietene tragi masina la un perete si ii faci singur reglajul in felul urmator: aprinzi faza scurta si invirti se surubul de la far si in acelasi timp te uiti la el sa vezi incotro se indreapta daca este directia dorita adica in sus s-au in jos dupa cum iti trebuie tie ,le lasi in jos pe amindoua dupa care ai sa vezi seara daca ai dat cit trebuie ,daca nu mai insisti cam asta este de ce sa te duci sa dai bani daca poti sa o faci si singur dar na cum vrei tu dar eu asa am procedat si e beton succes.ps asta se face cu reglajul dinauntru maxim in jos s-au la minim
                        Last edited by pmilogan; 11 September 2011, 12:26. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • intrebarea mea este urmatoarea :
                          Are cineva idee cati km sunt dus intors Iasi , Transalpina? sa fac tot transalpina ....
                          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                          Comment


                          • Mai colegilor azi e ziua lui misha (steel)sai uram un calduros la multi ani multa sanatate si bucurii si nu in ultimul rind urarea de multi km fara evenimente sa fii sanatos mishu si petrecere frumoasa alaturi de c ei dragi: Beat:

                            Comment


                            • La multi aniiiiiiiiiiiiiiiii Steelll!!!!!!!!!!!!!!!Sa traiesti si sa ai parte numai de bucurii alaturi de familie. Te-am pupat !CristyJXW
                              sigpic
                              https://danielacojocaruband.wordpress.com/

                              Comment


                              • ti-am urat si pe f***book si pe mess..dar totusi simt sa o fac si aici :

                                Domnule Steel ca urez un sincer la multi ani,cu multa sanatate,fericire,bucurie si impliniri pe toate fronturile..sa va bucurati cu familia de orice clipa si sa nu aveti incidente cu DAB-ul
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google