Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "LA MULTI ANI" tuturor programatorilor din Logan Club Iasi. Azi e a 256-a zi din an, deci e ziua noastra.

    Comment


    • La multi ani steel
      Respect!
      Andrei (Presedinte Colegiu Arbitri FRAS - Botosani)

      Comment


      • cine are un mp3 auto , model de pe duster sau logan blackline, modelul care are si comenzi pe logan
        oferte : 0757.200301

        Comment


        • LA MULTI ANI! si multa sanatate! ca e mai buna decat toate. petrecere frumoasa

          Comment


          • Originally posted by vali007 View Post
            "LA MULTI ANI" tuturor programatorilor din Logan Club Iasi. Azi e a 256-a zi din an, deci e ziua noastra.
            Haha, ce m-am ras . Asta e ca bancul ala cu Bula:

            B: Mama da-mi si mie niste bani sa ma duc in oras.
            M: Ia de aici 1000 de lei dar ai grija pe ce ii cheltui!
            B: Nu mai bine imi dai 1024 de lei ca sa fie suma rotunda?

            http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

            Comment


            • da vali ai dreptate hai sa ne spunem la multi ani reciproc si sa fim sanatosi multi ani deacum inainte cel putin in aceeasi formatie

              salut toti loganistii,in seara asta la intilnire nu?
              Last edited by pmilogan; 14 September 2011, 18:14. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • mai fratilor ,frumoasa intilnire pe cuvint daca va mint a fost super pe linga faptul ca steel a cinstit toti baietii de ziua lui si a pompierilor ,a fost o seara plina de umor halal, asa si trebuie sa ne fie drag sa venim la intilniri mult noroc la toti baietii ne vedem pentru brasov

                Comment


                • Sper sa veniti si duminica la fel de multi.

                  Comment


                  • Intalnire

                    Venim Vali 007 ca avem si motive in plus. A se vedea baietul ala cu pendula pe masina. Nu spui care, e unul singur cu bujiii Iridium NGK si proiectoare smechere. E atat de smecher ca nu umbla singur, iar masina are culoare frumoasa. Adica sa-l tragem de urechi.....si sa mancam seminte.....

                    My Car

                    Comment


                    • da da da stati relaxati ca baiatul ala cu pendula pe masina duminica este in drum spre casa de la brasov asa ca tre sa sarim peste

                      Comment


                      • da dar nu e tarziu niciodata

                        vedem noi cand ajungem Duminica poate mai este careva pe la intalnire

                        daca nu Miercuri nu e tarziu deloc
                        sigpic

                        Comment


                        • salutare lume. Stie cineva cam cat ajunge manopera pt schimbat distributia la 1.4 cu tot cu pompa de apa?si daca recomandati un service ?
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • Suna la 0747634801 (Maxim Petrica), lucreaza la service-ul din Pacurari, si intreaba cat te ajunge. Mi-am facut schimbul de ulei la el si a fost ok.

                            Comment


                            • dupa cum vedeti baiatul cu pendula nu bate in retragere ,asa ca ramine in LCI cel mai bun prieten si sfatuitor: Jason2:

                              Comment


                              • Corect cel mai bun la Dl. Petrica in Pacurari....eu numai acolo imi fac reviziile:P Recomand la maxim pentru toti din LCI.
                                sigpic
                                https://danielacojocaruband.wordpress.com/

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google