Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cristian22 miine montam chederul la portiere,sunt sigur ca lai cumparat nu?sa vezi ce frumos suna cind izbesti portiera nu te mai doare asa de tare inima mult noroc

    Comment


    • Intreabate daca ma mai ajuns vreunul dupa ce iam depasit....grim ca grim da ala cu audele sa sinucis,si eram si plin cu scule veneam de la o nunta. Ciprianeee am cu ce baaaa,loganul totusi nu e o parjoala mai ales dci
      Last edited by petroman; 20 September 2011, 21:49.
      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

      Comment


      • da da asta asa eeee
        sigpic

        Comment


        • petroman...mai umbla la soft si ai sa fii mai mult decat multumit

          Comment


          • Care pe care?

            Sa va dau un exemplu de parcare, asa se poarta in targul nostru. Acum va rog sa stati si sa analizati, cine are indemanare la parcare:baietul cu bolidul sau agregatul din dreapta lui?
            Attached Files

            My Car

            Comment


            • salut prietene (cmc) cred ca macar azi ma lasi fara observatii nu?

              Comment


              • Asa mai , mai laudati-va , unii sunt campioni la treaba asta................
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • Originally posted by uratzelul View Post
                  petroman...mai umbla la soft si ai sa fii mai mult decat multumit
                  da ce vrei sa-mi plece motorul fara caroserie .Multam miajunge atat.
                  Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                  Comment


                  • Intalnire in parcarea Manastirii Frumosa

                    As vrea sa facem o intalnire in parcarea Manastirii Frumosa.
                    M-am saturat de BMW cu figuri si cred ca putem oferi si noi ceva. Sunt multi colegi din Nicolina care ar putea ajuta. Eu unu cu masina mea le-am dat ceata.
                    Impreuna sigur iese ceva bun



                    Orice alta zi in arara zilelor programate de Logan Club



                    si legat de D-nul Petrica...... lasatiu-o moale. Stie meserie dar se comporta ca un marlan
                    Last edited by vali007; 22 September 2011, 06:48. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                    Comment


                    • De la ce teai luat? Ne cunoastem?
                      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                      Comment


                      • buna seara tuturor

                        Stiu ca a trecut ceva timp de cand nu am activat, nici pe forum si nici pe la intalniri, dar incepand de saptamana viitoare o sa revin in Iasi si o sa trec pe la intalniri mai des. Sunt curios sa vad ce noutati mai sunt!
                        PS: Uitati ce frumusete am vazut vacanta asta! Ce parere aveti?
                        Attached Files

                        Comment


                        • Frumusica ce sa zic, dar cu volan pe dreapta? e prima care o vad cu volan pe dreapta...

                          Comment


                          • parerea mea e ca nu se mai poarta. Vali, baga ultimele "stiri' de la frankfurt
                            sigpic42.453.149

                            Comment


                            • e o bijuterie are toate ornamentele originale oare unde a tinuto in cutie
                              Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                              Comment


                              • Asta m-a mirat si pe mine sa vad...volan pe dreapta. In plus, tapiterie din piele, cotiera pe bancheta din spate....
                                Si da, avea tot original pe ea, arata ca noua, fara punct de rugina, fara indoituri...nimic nimic. Ziceai ca atunci era scoasa de pe linia de productie! Ma gandesc ca era reconditionata de vreun pasionat!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google