Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai trebe vorbit cu organizatorii astia.Da tre sa ne onoreze cu prezenta.COX stieeee
    sigpic

    Comment


    • Ora 18 duminNuiica sigur ar fi mai ok deacum ca e toamna si seara e destul de rece de a mai iesi in alte parti...parerea mea
      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

      Comment


      • Originally posted by pmilogan View Post
        da da la prins las cai bun pentru reclama,nea dan ai o bere de la noi pentru reclama,tineo tot asa
        sal ai grija pe unde parchezi ca la noi astia salta masinile .Salutari LCI si drumuri fara evenimente rutiere
        Last edited by byby 81; 26 September 2011, 01:04.
        sigpic::PH 26 BYE

        Comment


        • sal vreau si eu sa fac o scanare la masina mea cine ma poate ajuta o diagnoza un test ( sunt curios sa vad daca merg toate injectoarele cum trebuie si toate bujiile) sa mai sterg din erori daca am ....
          merci ma gasiti la 0747455526

          Comment


          • Originally posted by ciprian_m View Post
            Mai trebe vorbit cu organizatorii astia.Da tre sa ne onoreze cu prezenta.COX stieeee
            pe cox sarel ciprian ca a bagat in uikend 2-3 mii de km cu munca ii rupt in cas

            Originally posted by christian22 View Post
            sal vreau si eu sa fac o scanare la masina mea cine ma poate ajuta o diagnoza un test ( sunt curios sa vad daca merg toate injectoarele cum trebuie si toate bujiile) sa mai sterg din erori daca am ....
            merci ma gasiti la 0747455526
            salut cristian-22 da putin inapoi paginele si cautal pe ciprisor el e tata loganurilor in electronica eu nu mai am nr de tel a lui am alta cartela si se duse mult noroc
            Last edited by pmilogan; 26 September 2011, 18:31. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Miercuri ne intalnim si hotaram daca schimbam ora.

              Comment


              • Christian uite numarul lui Ciprian 0726295488.
                El se ocupa de diagnoze si diverse modificari la partea electrica si nu numai
                Intra aici si te convingi singur www.imbunatatiri-logan.tk ;)
                Last edited by CataLOL; 26 September 2011, 21:07.
                1.6 16V

                Comment


                • Asta vroiam sa aud
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by CataLOL View Post
                    Christian uite numarul lui Ciprian 0726295488.
                    El se ocupa de diagnoze si diverse modificari la partea electrica si nu numai
                    merci mult

                    si sunt pentru schimbarea orei de intalnire la 18.00

                    Comment


                    • Iata si cateva fotografii din Grecia pt ca na am fost si eu putin asa plecat si nu am mai ajuns nici la intalnire!!! Drept dovada!! am lipsit si de la Raliul Iasului
                      Attached Files
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • da nentu ,as fi vrut sa ma vad si eu peacolo dar na,sunt faine pozele as zice mai multe dar zice lumea co dau iar in chaturi

                        Originally posted by byby 81 View Post
                        sal ai grija pe unde parchezi ca la noi astia salta masinile .Salutari LCI si drumuri fara evenimente rutiere
                        salutare byby 81 multumim de urari salutari si din partea lci pentru loganistii din prahova
                        Last edited by pmilogan; 28 September 2011, 18:05. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • si io lam batut la cap zilele astea pe Ciprian si e in continuare baiat valabil si cu rabdare daca eram in locul lui cred ca imi luam bataie(monteaza demonteaza....si tot asa) 10+
                          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                          Comment


                          • Stiam eu ca trebuia sa mai iau ceva din masina de la Nea Dan inafara de sticla de suc ....prezenta . Da am uitat prezenta la el in masina asa ca o sa o posteze el maine seasra de acu!!! Bune si prajiturile si sucul asa pe sfarsit de intalnire!!!
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • Dupa cum am hotarat aseara noile ore ale intalnirilor vor fi:

                              Miercuri ora 20:00 (cat ne mai lasa vremea)
                              Duminica ora 13:00

                              Locatia ramane aceeasi, la Palat


                              Asa e Ciuciosule, bun sucul si prajiturile, sa se oftice cei care au plecat mai devreme :P
                              Last edited by vali007; 29 September 2011, 06:15.

                              Comment


                              • Mai baieti noroc ca am ajuns si eu.
                                ASta e unii inteleg
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google