Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de unde cumpar niste becuri pentru consola? mi s-au ars becurile de la geam , dezaburire si blocare portiere !! va rog urgent !!
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

    Comment


    • Autocenter Pacurari, stiu ca sunt ieftine, 0.6 ron, parca.

      Comment


      • prietene daca vii miine la intilnire iti dau eu 1s-au 2 bucati ca am la mine vorbim de becuri nu semedeuri da? defapt le am pe toate patru

        ca eu toate le-am schimbat
        Last edited by vali007; 8 October 2011, 20:50. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Ce faceti mai oameni,va salut de pompieri
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • Originally posted by pmilogan View Post
            prietene daca vii miine la intilnire iti dau eu 1s-au 2 bucati ca am la mine vorbim de becuri nu semedeuri da? defapt le am pe toate patru

            ca eu toate le-am schimbat
            PS te costa o stringere de mina

            Comment


            • Originally posted by ciuciosu View Post
              Finala Campionatului National de Drift 22-23 Oct.2011 la ERA ia IASIIIIIIIIIIIII
              si uite asa sa refacut COX-ul!!!
              creca merge si cu smirghelu` si bidineaua...

              sarumana nea Dane...sic
              sigpic42.453.149

              Comment


              • Unde e maine seara si la ce ora intalnirea? am inteles ca pe la chimie prin tudor?
                Respect!
                Andrei (Presedinte Colegiu Arbitri FRAS - Botosani)

                Comment


                • Maine la ora 13.00 in parcare la facultatea de Chimie ...in tudor!!
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • ce parere aveti ca aparut hrib cred ca fost in transa

                    Comment


                    • Jmek eu nu am gasit la Autocenter bec pt. acele butoane de care zici, le-am cumparat de pe Bd. Independentei (Dioda sau mai este unul langa el, dar cobori undeva pe niste scari ... am uitat cum se cheama ... )
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                      Comment


                      • Bai fratilor ar trebui sa gasim un loc subteran ceva ca vine frigu- ploaie ninsoare ca e jale sau un loc unde e cald.Poate se propune ceva
                        sigpic
                        https://danielacojocaruband.wordpress.com/

                        Comment


                        • Daci ca sa ne intelegem azi chiar daca a plouat am stat sub acoperisul de la facultatea de chimie unde am baut si suc , am mancat si prajituri si a fost totul ok. Si chiar de-ar fi fost mai frig mergeam la un ceai in MASTER unde e cald.
                          Cei ce vor sa vina la intalnire vin..... poate sa si trasneasca afara ca tot vin si sa nu mai zic la ora de intalnire care dupa ce sa schimbat tot cei ce au fost si pana acum la ora veche vin si acum la ora noua asa ca poata sa fie stabilita si o ora de noapte de ex la ora 2 noaptea ca cei ce vor sa vin ....vin.
                          Sau mai e o faza dura : vine cate unul ce nu a mai fost de vre-o 2 luni ..vine si el la intalnire o data si atunci prima intrebare a lui e : da numai atatia ?
                          Cristi sa stii ca nu e pentru tine acest mesaj ..e pentru toata lumea care sare de fund in sus si care se da uitata .
                          Sa nu uitam Bogdan LA MultiAni din partea intreg colectivului Logan Club Iasi ca sa nu umplem 3 pagini doar cu urari am postat una si buna ...LA MULTI ANI!!!
                          Last edited by ciuciosu; 9 October 2011, 15:01.
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • Un filmulet ...............
                            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • da coxule ai perfecta dreptate, vremea nu este un inpediment,locatia s-au ora asa ca vorba ta cine are sa vina vine dei zi s-au noapte mult noroc

                              Comment


                              • Nah ok am intrebat.....nu am zis nimic...ok atunci anunti tu ciuci unde se fac intalnirile ca sunt sarbatorile iasului si e blocat la palat anunti pe forum.Poate facem o intalnire la un vin fiert.Ce ziceti????
                                sigpic
                                https://danielacojocaruband.wordpress.com/

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google