Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ciuciosuleee SUPARAT,SUPARAT SUNT DOAMNE SUPARAT ,MULTI DIN PRIETENII IN CARE AM CREZUT,REPEDE SI IEFTIN MAUU VANDUT.....fara numar,vin si io la un vin fiert
    Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

    Comment


    • va rugasem daca aveti numarul de telefon a VNX-ului. Tipul cu loganul visiniu !! Va rog am nevoie de numarul lui !!
      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

      Comment


      • Originally posted by ciuciosu View Post
        vnx ---0742623621
        bcv ti-l scrisese ciuci saptamana trecuta )))..ia-l de aici :P
        andrEyCST--- ---andrEyCST

        Comment


        • Originally posted by ciuciosu View Post
          Cristi sa stii ca nu e pentru tine acest mesaj ..e pentru toata lumea care sare de fund in sus si care se da uitata .
          ok pt ca eu duminica am fost la suceava cu treaba si m-am intors cu masina incarcata cu haine argintarie si portelanuri de am carat sa le descarc acasa vreo 2 ore stau la etajul 4 de aia :::::asta in cazul in care cristi eram eu


          A inca ceva azi am dat drumu la antigell la diesel e posibil ca din 6 litri mi-au ramas 3 in bidon ceea ce insemna ca mi-au intrat doar 3 litri ........am desfacut furtunul de la radiator pe acolo i-am dat drumul ...a facut cineva operatiunea asta??? o parere ;;;va rog.........a dupa ce am pus antigelul am mers cu masina vre-o jumatate de ora a ajuns la temperatura optima motorul
          Last edited by christian22; 10 October 2011, 18:56.

          Comment


          • salut cristia22 sigur nu era vorba de tine

            Comment


            • daca iai dat drumu la furtunul de la radiator ...a curs doar din radiator si furtune...din blocul motor dai drumul la anu ca sa schimbi toti cei 6 litri....oricum lai mai inoiit dar e bine totusi sal masori cu un densimetru sa vezi la minus cat eee indicat e un minus 35,daca e mai slab mai adaugi concentrat cate putin pana ajungi la cat trebuie
              Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

              Comment


              • si cum ar fi trebuit sa dau drumul ca sa sc himb toti 6 litri ????

                are cineva densimetru ?? va rog frumos


                Te rog sa nu mai da quote la mesajul anterior, se intelege ca lui ii raspunzi (vali007)
                Last edited by vali007; 10 October 2011, 20:42.

                Comment


                • wai cei cu voi unde e SPIRITUL intalnirilor de alta
                  ia mai haideti pe l aintalniri ca sa vedem cati ne adunam si cum ne adunam

                  SI mai usor cu tupeeele
                  GLUMEAM
                  sigpic

                  Comment


                  • waii mai usor cu fursecurile ,o sa te faci cit un rinocer
                    Last edited by vali007; 13 October 2011, 09:09.

                    Comment


                    • Mai trecem pe purjoale cum ii place lui ciprian, lasa fursecurile
                      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                      Comment


                      • petroman il stiam in fapt cu pestele dar vad ca o da si in pirjoale ,are gusturi waii
                        Last edited by vali007; 13 October 2011, 09:07. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Waaai da ce postare cu percutie la foc automat bagasi waiii....laso băăă ca merge asă wăiiii,acusi ia vali pixu ros si taie pe aci
                          Last edited by petroman; 11 October 2011, 20:27.
                          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                          Comment


                          • hai cu parjoalele WAAAI
                            sigpic

                            Comment


                            • Da da asa e cel mai bun sa facen mai cu parjoale mai cu fursecuri mai cu una mai cu alta ...dar hai la intalnire....
                              Cristian nu ma refeream la tine ..stai linistit ca nu am nici o pretentie la tine ...serios ..tu daca stau sa ma gandesc de cand ai venit in club ...aproape la fiecare intalnire ai venit si nu a contat nici ora ...si asa e sunt si alte treburi de facut mai importante ca logan club ...si la mine familia si darius e inaintea la Logan club ...ziceam asa in general la cei mai vechi si care vor o schimbare ...facem asa cum vor si ei si la urma .....si ce daca ca tot noi ramanem cei ce ne intalnim permanent!!!
                              AAAAAaaa si intalnirea de miercuri e in parcare la chimie la 20.00 pana se termina cu Palatul si cu tarabele ...ei si in tudor suntem mai retrasi dar in acelasi timp in mijlocul problemei .....la ce boboace au venit anu asta la facultate.......sa le fi vazut duminica trecuta cum mergeau asa ca prima zi de tudor si de iasi!!!
                              Last edited by ciuciosu; 11 October 2011, 21:00.
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • ce intelept vorbeste CIUCIOSU asta
                                vorbe de om batran
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google