Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tudor

    Bag de seama ca va place in Tudor, dar de ce-ati ales Facultatea de Chimie?Vreti studii superioare pentru ca sa gasiti inlocuitori de benzina, motorina?Aud ca unora le place ceva mai tanar, dar nu numai in Tudor se gaseste, undeva pe la Universitate, mai sus prin rond.....Sper sa ne vedem curand, dar mai putin ca am inceput studiile, stie Ciuci despre ce e vorba.....

    My Car

    Comment


    • A fost doar provizoriu. De miercuri ne intoarcem la Palat.

      Comment


      • Ce breakdance faceam in ultima poza )). Tot, sunt un artist :P.

        Comment


        • sal ciucosu-le imi cer scuze ca am zis ca vin si nu am mai venit duminica ( am plecat spre intalnire numai ca am nimerit in Franta ) ;;;;;;;;;;;acum fara glume a trebuit sa plec neaparat sambata dimineata ......dare tinem legatura

          Acum pareri despre drum a mers loganul de a rupt ;;;;;nu am avut nici o problema tehnica ;;;;;;;;;;;doar ca nu e stabil intra mult aer pe sub el era foarte aglomerat cel putin in Germania se mergea tare si imi era teama ca se balansa destul de tare ;;;;;;;;;in rest foarte multumit ....nu va zic consumul ca nu vreau sa fac polemica dar foarte foarte multumit..........imi pare rau ca nu mi-am pus cotiera ..........si imi pare si mai rau ca nu are pilot automat ( cele pt germania au, am vazut eu pe mcv)

          Comment


          • cine ma ajuta cu un schimb de antigel?
            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

            Comment


            • salutari cristian22 fa-ti treaba frate ,de logan nici nu ne indoiam ca nu ar fi facut fata cu brio la drum lung multa sanatate iti uram si spor la banuti ,sa ne vedem sanatosi

              Comment


              • Cristian22 lasa sa ne vedem cu bine si sanatosi si sa vezi poate vii cu mai multe detalii despre pilotul automat de pe logan .....multa multa bafta!!!
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Multumesc de ajutor !
                  Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                  Comment


                  • Pregatiti-va cu cauciucurile de iarna dar aveti grija ce cumparati ca nu toate anvelopele de iarna sunt agreeate de lege. ;)
                    1.6 16V

                    Comment


                    • Originally posted by JmEk View Post
                      Multumesc de ajutor !
                      la caremil costa 90 ron schimbul de antigel cu antigelul lor
                      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                      Comment


                      • baitanii cum ramine cu drifturile merem?

                        Originally posted by CataLOL View Post
                        Pregatiti-va cu cauciucurile de iarna dar aveti grija ce cumparati ca nu toate anvelopele de iarna sunt agreeate de lege. ;)
                        da catalin am impresia ca numai alea care au insemnele M+S
                        Last edited by pmilogan; 18 October 2011, 19:36. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Vorbim diseara la intalnire.

                          Comment


                          • Intrebare de baraj. Aseara parchez masina ....azi dimineata pana pe roata sofer fata.merg la vulcanizare si surpriza...cauciucul intepat.....halal vecini...in "$%$^% mamii lor....
                            Acum la vulcanizare mi s-a spus ca ar trebui 5 petice si ca ma costa 1 mil...dati-mi o alta solutie..cauciucurile sunt noi cumparate de 2 sapt....ce sa fac?
                            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                            Comment


                            • sincer... parerea mea ... iti cumperi cauciuc nou ... ca asta cu 5 gauri deja e naspa.... ca daca te uiti ca dai 1 mil pe cauciuc sa il peticesti si 2 sa il schimbi .. mai bine il iei nou .. na ...parerea mea ..
                              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                              Comment


                              • ideea e ca au fost ace de seringa si nu altceva....deci intepat cu cap..si stiu cam cine face dintr-astea dar prefer sa raman no comment pana la finalizarea investigatiilor
                                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google