Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LA MULTI ANI! frumos cadou, sa-l aduci miercuri la intalnire.

    Comment


    • laaa muuullltiii aniii cox-ule !!! sa stapanesti noua ta masina 1.2 16v ca si pana acum..fara evenimente si exact cum a spus Domnul Dan..sa ramai acelasi baiat de nota 20
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • salutare

        LA MULTI ANI! ciuci
        ym! dorinu2005@yahoo.com
        BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

        Comment


        • La multi ani!

          Comment


          • La multi ani !!!

            Multi ani Ciuciosule, traiti-ar 1.2-ul

            Am si eu o rugaminte la voi baieti, ma puteti ajuta sa gasesc niste bonuri remat la un pret mai ok ?
            http://vladderdeicea.wordpress.com/

            Comment


            • ms fain de urati tuturora!!
              As aduce 1,2 16v la intalnire miercuri sa vedeti ce bine se vede si de ce tot vroiam eu asa ceva.....dar din pacate e pe posta pusa acum sa vina la mine si plus de asta nu pot veni miercuri ca tre sa stau cu darius acasa... dar este timp ...
              AAAAAa si 2 - 3 foto de la o intalnire de-a lui nea Dan BFL si cu bog
              Attached Files
              Last edited by ciuciosu; 1 November 2011, 20:07.
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • da asa e ma smecherie mare 1,2 16 valve dar cu vela

                Originally posted by pmilogan View Post
                da asa e ma smecherie mare 1,2 16 valve dar cu vela
                a petrache te-ai dat defect ieri cu musetelul s-a stricat termosul?

                Originally posted by ciuciosu View Post
                ms fain de urati tuturora!!
                As aduce 1,2 16v la intalnire miercuri sa vedeti ce bine se vede si de ce tot vroiam eu asa ceva.....dar din pacate e pe posta pusa acum sa vina la mine si plus de asta nu pot veni miercuri ca tre sa stau cu darius acasa... dar este timp ...
                AAAAAa si 2 - 3 foto de la o intalnire de-a lui nea Dan BFL si cu bog
                DA,nu vrea sa recunoasca ca la morcov nu se mai vedeau nici frunzele
                Last edited by pmilogan; 1 November 2011, 20:23. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • aM UITAT SA POSTEZ SI 2 FILMULETE!!!!


                  Pe aceasta cale vreau sa-i multumesc lui nea Dan de shoul de pana la ora 24 ce mi la oferit cu toate ca am speriat si familia de disparitia mea!!
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • lasa nentu noi sa fim sanatosi,eu abia astept sedinta urmatoare
                    abia deacum vine vremea lui
                    Last edited by pmilogan; 1 November 2011, 21:54.

                    Comment


                    • Intradevar, si eu imi exprim multumirea si recunostinta catre Dl Dan pentru shoul prelungit oferit. Dupa cum reiese si poze, scula-i este tare draguta. Trebuie sa tragi de ea pana ii gasesti limita. Pentru cine nu a mers cu atv-ul niciodata, zic ca e o experienta ce nu merita ratata.
                      Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                      Comment


                      • da nenea bog deasemenea esti invitatul meu tura urmatoare

                        Comment


                        • Duminica nu am avut cu sa vin la intalnire si imi asum vina , dar .............., duminica 30 oct.2011 a luat fiinta noul club IasiRallyTeam , ca fiind divizia rally a clubului OffRoadIasi , care este condus de Robert Copacinschi , si dupa sedinta ne-am dus pe un traseu si am facut cateva demonstratii si antrenamente.

                          Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                          Cateva imagini.
                          Ne vedem in seara asta .
                          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                          Comment


                          • Frumos Steel, dar daca aveai vechile planetare te dadeai o tura ?

                            My Car

                            Comment


                            • M-am dat si cu astea ..................
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • da misto filmulet, cred ca adevaratele senzatii sunt in masina sa te dai pe macadan e ceva dar vai de ea masinuta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google