Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iasi music star editia a-v-a

    Salut.... Va invit pe toti cei din Logan Club cu frati,surori,...... la un eveniment organizat anual...IASI MUSIC STAR EDITIA A-V-A, unde voi concerta cu trupa mea in data de 10 noiembrie, ora 19 la Casa de cultura a studentilor....intrarea libera.Detalii pe: http://www.ccsiasi.ro/ http://clbmro.wordpress.com/

    Va astept cu drag si ne auzim!!!!!
    Loganistu' tobosaru')))))
    Attached Files
    sigpic
    https://danielacojocaruband.wordpress.com/

    Comment


    • prezenta

      Prezenta 2 Noiembrie 2011
      1. IS-55-DAB Steel
      2. BT-06-MON Ionutmon
      3. IS-16-CMC Ciprian_m
      4. IS-20-LOL Catalin
      5. IS-09-DIG Danik

      Sticker cu editia a III-a de la EXPO&BURN mai am 5 bucati astept doritori sa le puna pe masina.
      EXPO&BURN.jpg

      Comment


      • Originally posted by cristy1986cj View Post
        Salut.... Va invit pe toti cei din Logan Club cu frati,surori,...... la un eveniment organizat anual...IASI MUSIC STAR EDITIA A-V-A, unde voi concerta cu trupa mea in data de 10 noiembrie, ora 19 la Casa de cultura a studentilor....intrarea libera.Detalii pe: http://www.ccsiasi.ro/ http://clbmro.wordpress.com/

        Va astept cu drag si ne auzim!!!!!
        Loganistu' tobosaru')))))
        da da loganistul TANDARICA venim prietene

        mai nentu dar cu facem cu tratamentul ,la motor si cutie vorbesti tu cu baitasul?
        Last edited by pmilogan; 3 November 2011, 19:06. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Originally posted by pmilogan View Post
          da misto filmulet, cred ca adevaratele senzatii sunt in masina sa te dai pe macadan e ceva dar vai de ea masinuta
          desigur, masina stock + macadam = love
          Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

          Comment


          • ce tratament vb?
            DESPRE CE E VORBA
            ZIMI SI MIE
            sigpic

            Comment


            • Tratament de la Xado pentru motor si pentru cutie cipriane!!!
              Cine vrea am lista de preturi pentru toate !!!
              iata si 2 fotografii
              Attached Files
              Last edited by ciuciosu; 4 November 2011, 19:29.
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • mai nentu ce faci tu acum duci concurentii in eruare

                Originally posted by 45BoG View Post
                desigur, masina stock + macadam = love
                da nenea bog love pt tine dar nu si pt masinuta dar na, cind esti cuprins de andrenalina nu mai tii cont doar dupa aia cind tre sa recoltezi criblura di prin spoiler, scut ,etc dar na, asta inseamna sa te simti bine ,daca nu stii tu atunci cine?

                Originally posted by ciprian_m View Post
                ce tratament vb?
                DESPRE CE E VORBA
                ZIMI SI MIE
                WAIIIImi-e dor de tineeeeeeee tie nu? nu te-am vazut de la revolutie cind termini casa aia poate ne vedem la un ATV ce zici?
                Last edited by pmilogan; 4 November 2011, 21:44. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Maine ne vedem la palat pe la 13.00 asa dupa o saptamana ce am stat cu darius!!!!! Sa va arat o emblema frumoasa!!!!
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • Va salut baieti. Sunt nou pe-aici. Sunt interesat de intalnirile pe care le organizati. Mi-ar placea sa vad ce impresii impartasiti despre masinile voastre. E necesar sa fac ceva special ca sa intru si eu in club sau pur si simplu vin la intalnire?

                    NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                    Comment


                    • prietene miine la ora 13 la palat nu trebuie sa faci nimic special doar sa vii la intilnire si colegii te vor primi ca pe un adevarat loganist mult noroc

                      Comment


                      • Ok. Ne vedem atunci la Palat.

                        NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                        Comment


                        • Te asteptam prietene

                          Comment


                          • Ceva frumos!

                            Va arat ceva frumos, nu numai Ciuci sa se joace!

                            My Car

                            Comment


                            • subiect de vb la intalnire

                              Dacia Logan 2011 model LAUREATE+ABS motor DIESEL DUSTER 1.500 ''I'' ROSU 105 CP!
                              Dotari:
                              -ABS/ESP/EDS/AFU
                              -Aer Conditionat
                              -Geamuri Electrice+Ionizate+Omologate
                              -Oglinzi Electrice+Incalzite
                              -2 Airbaguri
                              -Scaune reglabile inaltime si lombar
                              -Alarma
                              -Volan Reglabil
                              -Jante Aliaj Al
                              -Radio CD+Mp3
                              -Computer Bord
                              -Acte la zi
                              ***OFER TEST LA REPREZENTANTA DACIA***

                              Masina are 13.000 REALI+TEST,rezerva noua,fiscal pe loc, functioneaza impecabil din toate punctele de vedere si se comporta ca una noua.
                              Caroserie:Berlina
                              Fabricatie:2011
                              Rulaj:13,000 km
                              Transmisie:manuala
                              Putere:105 CP (77 kW)
                              Cilindree:1500 cm³
                              Norma Euro:euro5
                              Combustibil:diesel
                              Culoare:argintiu-metalizat
                              Numari de usi:4/5
                              Tara de origine:Romania
                              Tara inmatricularii:Romania

                              Masina asta era de vanzare ........;;;se poate asa ceva.???;;;;;cum a ajuns motorul ala acolo????de ce ar face cineva la o masina din 2011 asa ceva apoi sa o vanda si la un pret acceptabil??????
                              Eu daca eram acasa o luam l-am sunat pe om de aici si a zis ca venea cineva sa o vada era dificil oricum sa sa vin eu (sunt prins cu niste treburi) dar masina la cum arata daca era in regula cu actele ( motor schimbat neschimbat ) facea toti banii........parerea mea
                              Attached Files
                              Last edited by christian22; 6 November 2011, 15:53.

                              Comment


                              • In sfarsit iata si prezenta din aceasta zi putin racoroasa de noiembrie unde au venit atat membri noi cat si menbri vechi ai cublului!!
                                1. Is 09 dig –danik – na ca am scapat de toate afisele si au pus baietii pe masini care au vrut
                                2. Is 06 jfh -vali- gata cu franta ca apoi uitam cum e in tarisoara noastra frumoasa
                                3. Is 11 cox –ciuciosu- am venit eu cu uleiul dar nu era pentru masaj stati linistiti ca l-am luat in casa!!
                                4. Is 13 hal –horror- d ace sa fac baieti trebuia sa trec si eu ca am albit de cand nu v-am mai vazut
                                5. Is 10 dci -doru - vai catelu ..vai catelu …a de stapan nu zice nici o fata nimic?
                                6. Ag 33 gzy –ciprianR- prima mea intalnire si cu numere de arges
                                7. Is 58 dab –steel- eu ca eu das a o fi vazut pe Ema pe macadam cum se dadea!!
                                8. Is 06 hvj – petroman- va place cum sta masina ? chiar daca e incarcata ochi?
                                9. Is 29 pif –dexterroom – azi nici un avion nici o parasuta
                                10. Is 07 ryb –hriberiu- da ce vrei frate sa las femeia in vama amanet?
                                11. Is 86 flr –uratelul- si uite asa se da nastere la un nou spoiler!!!
                                Vorba lui CiprianR !!!!!! THROW MORE MONEY ON YOUR CAR THAN ON YOUR WOMAN!!SHE'S MORE LOYAL!!
                                Last edited by ciuciosu; 6 November 2011, 19:04.
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google