Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu mai merge nimeni maine cu Steel la Felicia maine numai cmc ? atat? Daca mai merge cineva sa ia legatura cu Mihai ca sa stabiliti ora!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • are cineva un subwoofer dreptunghiular cu amplificator incorporat???sau daca auziti ma puteti anunta??am un fiat punto ce asteapta unul multumesc
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • salut la toti loganistii ,si vreau sa urez un calduros LA MULTI ANI prietenului nostru mishu ,,STEEL,,multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi si nu in ultimul rind la toti cei care-si serbeaza ziua numelui din partea lui PMILOGAN sanatate

        Comment


        • Dadada....La Multi bAnii ! Steel si tot ce vrea muschiul tau sa se indeplineasca!
          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

          Comment


          • s-a ieftinit iarasi benzina insa a crescut diesel...
            acum omv 5.4 lei iar la diesel 5.67 lei
            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

            Comment


            • Sa traiasca MOLDOVENII de peste Prut.

              Comment


              • salut

                LA MULTI ANI ,,STEEL,
                ym! dorinu2005@yahoo.com
                BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                Comment


                • cine are un GSP sa mi-l imprumute vineri toata ziua???va rog frumos
                  andrEyCST--- ---andrEyCST

                  Comment


                  • Prezenta maine de acu ca e tarziu!!!
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • da da da e tirziu si .,.,

                      Originally posted by andrEyCST View Post
                      cine are un GSP sa mi-l imprumute vineri toata ziua???va rog frumos
                      maiiii pe rind nu toti odata
                      Last edited by pmilogan; 10 November 2011, 00:41. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Originally posted by pmilogan View Post
                        da da da e tirziu si .,.,



                        maiiii pe rind nu toti odata
                        am deranjat asa`i??
                        andrEyCST--- ---andrEyCST

                        Comment


                        • nu andrei am zis doar sa te serveasca pe rind ca am vazut atita inghesuiala ma gindeam ca nu ai sa stii care sal alegi (GLUMEAM)ANDREI SA MAI FACEM POSTURI

                          Comment


                          • hai hai lasati VRAJEALA
                            sigpic

                            Comment


                            • Iata si prezenta din aceasta seara de 09.11.2011 :
                              1. Is 11 cox –ciuciosu – caca ca mam riscat din cauza lui Nea Dan sa vin
                              2. Is 06 bfl – dan – eu am fost instigatorul la aceasta intalnire
                              3. Nt 45 bog –bogdan – da eu oare nu am filtru in habitaclu acum?
                              4. Is16 cmc –ciprian- value ce dea praf da de unde atata?
                              5. Is 07 ryb – ucrainianul – oare ce ma fac su ca tuica asta e prea buna
                              6. Is 09 dig – danik – da eu am 1,2 16v
                              7. Is 62 bva – murder – si eu cu un far choir
                              8. Is 20 lol catalin – acusica sunt tatic poate chiar acum cand citesti tu
                              9. Vs 03 nvh –mario- d ace sa fac pe aici pe la voi ..
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • ce belea si colegu' Mario
                                ''fura'' tot de pe la voi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google