Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da-mi-as una peste ochi(eu sa-mi dau, deci fara binevoitori)...voi va intalniti si miercuri? Adevarul e ca nici n-am intrebat si nici nu avea cum sa-mi raspunda cineva. Din sts lui mister ciuciosu am inteles duminica ora 13.00 la palat si miercuri ora 20.00 ON-LINE. Ma gandeam ca faceti vreun fel de activitate pe forum. Bai ce ciuda mi-e...si cat m-am plictisit aseara...no activity...

    NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

    Comment


    • stiu nea dane ca ai glumit..tu mereu glumesti..doar ca nu intelesesem eu sensul glumii..cer scuze
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • buna ,am si eu o intrebare ,sunt pe tocmai.ro mai multe anunturi cu privire la vanzarea
        de piese de origine dacia pt logan,a cumparat cineva,sunt ok,vad ca preturile sunt mai mult decat acceptabile!

        Comment


        • Originally posted by andrEyCST View Post
          stiu nea dane ca ai glumit..tu mereu glumesti..doar ca nu intelesesem eu sensul glumii..cer scuze
          asa e andrei,dupa o anumita virsta glumele nu mai au inteles si nici haz dar na, ne chinuim si noi sa tinem ritmul cu tineretul dar stii tu cum e uneori nu nimeresti persoana potrivita inca odata cer scuze pentru afirmatii.ps nu mai vreau sa supar pe nimenea mult noroc

          Originally posted by ciprian_m View Post
          hai hai lasati VRAJEALA
          iar tu mai copilas abraznic daca mai faci referire la nentu dan am sa-ti dau ignor la portia de bunatati astept varianta ta

          [QUOTE=pmilogan;1104336]asa e andrei,dupa o anumita virsta glumele nu mai au inteles si nici haz dar na, ne chinuim si noi sa tinem ritmul cu tineretul dar stii tu cum e uneori nu nimeresti persoana potrivita inca odata cer scuze pentru afirmatii.ps nu mai vreau sa supar pe nimenea mult noroc



          iar tu mai copilas abraznic daca mai faci referire la nentu dan am sa-ti dau ignor la portia de bunatati astept varianta ta[/QUOTE
          apropo CMC am gasit din greseala garnitura de la termostat separat 7ron bafta
          Last edited by pmilogan; 11 November 2011, 19:51. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Ciuciosule cum zicei ca se cheama stergatoarele alea bune pe care le folosesti tu si de unde le iei?
            M-am saturat de scartaitul facut de ale mele
            Last edited by Murder; 11 November 2011, 20:36.

            Comment


            • murder eu am luat de la bogdan din bazar si merg beton nu scirtie,nu ramin tapene la frig si sterg misto tare 20ron asta e una din variante daca te ajuta cu ceva

              Comment


              • Sau daca nu de la chioscul gri la culoare ce se afla intre pasapoarte si romtrans acolo langa statia de salvare ...daca stii e char langa spalatoria auto ...acolo...
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • sper sa mai prind o intilnire
                  ati fost super

                  Comment


                  • nu e bai nea dane..nu s-a suparat nimeni :P revin maine cu poze de pe la targu ocna-slanic moldova-targu neamt am prins o zi plina de ninsoare..loganelul s-a comportat exemplar la drum intins..inca o data ma voi repeta ca sunt foarte multumit de marca logan
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • Originally posted by mario_09 View Post
                      sper sa mai prind o intilnire
                      ati fost super
                      esti invitatul nostru ne bucuram ca te-ai simtit bine asa trebuie sa fie tratat un musafir

                      Comment


                      • cine wai? da` ce bine m-am simtit euuu...ma-ntelegi....
                        sigpic42.453.149

                        Comment


                        • da bine ca nu, ma miram eu chiar tu sa nu te fi sintit bine

                          Comment


                          • se vine si azi? :d poate pana la 13:00 va ninge la palat
                            Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                            Comment


                            • Imi recomandati o cabana frumoasa prin zona duraului de revelion?
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • cam ce povestea colegu` azi
                                Este posibil ca acest domeniu să fie de vânzare!
                                sigpic42.453.149

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google