Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by don_luigis View Post
    Seara buna,am o rugaminte,cine a cumparat de curind piesele ptr incalzirea in scaune???dati-mi de stire ptr ca vreau sa va intreb ceva.Merci.
    Vorbeste cu valy,parca el spunea ca si aluat incalzire in scaune

    Comment


    • sau cu CMC care si-a montat incalzirea in scaune
      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

      Comment


      • Nu-l uitati pe pmi. Lui chiar ii merge incalzirea dupa ce s-a consultat cu mine
        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

        Comment


        • si la mine merge incalzirea

          Comment


          • Originally posted by 45BoG View Post
            Nu-l uitati pe pmi. Lui chiar ii merge incalzirea dupa ce s-a consultat cu mine
            mai mai mai cine nu are un prieten sa-si cumpere.,.,.,.,.,.,

            Comment


            • salutare baieti..am reusit si eu sa mai intru pe forum...din pacate am sa intru mai rarut..cam trebuie sa duc laptopul la doctor..

              vreau sa ii urez lui xp3rtul un sincer la multi ani!!! pentru ziua de ieri..sa fii fericit si sa ai parte de tot ce iti doresti
              andrEyCST--- ---andrEyCST

              Comment


              • iti multumesc frumos si sper sa iti rezolvi pbl cu laptopul .daca e scump ma suni si te pun in legatura cu careva sa nu iti ia mult :P
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • la multi ani prietene pt ziua de ieri si sa fii sanatos

                  Comment


                  • MAine ne intalnim la 10 la palat si apoi cand vrem sau zicem ca s-au adunat destui am plecat la serele din dancu la evenimentul auto .
                    Cine vrea sa mearga ne intalnim la Palat!! http://www.facebook.com/events/167318663363816/
                    La multi ani XP.........................
                    Last edited by ciuciosu; 19 November 2011, 20:17.
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • ne vedem la 10 si la multi ani expertu

                      Comment


                      • Referitor amabilitate!

                        Nenea Dan, mereu, cu stima, oricand, oriunde. Ce sa zic de centura, e bine prinsa, dar in anumite cazuri e mai bine fara. Prietenul Ciuci stie de ce...In rest am terminat de turnat betoanele, ne apucam de construit schelaraia....

                        My Car

                        Comment


                        • multumesc tuturor de urari . As fi vrut sa vin si eu maine la ev da se nimeresc numai aiura in week-end de munca la mine si a dracu` muncesc de la 10 la 19 ,. na asta e .data viitoare .. sau na . cine stie . poate ne vedem pe acolo
                          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                          Comment


                          • E ora 10:00
                            Cei cu 1.6 au ajuns deja. E liber si pentru restu :|
                            Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                            Comment


                            • Cine nu a mers in Dancu, poate sa vina la ora 13 la Palat. Eu voi fi acolo.

                              Comment


                              • da da da vali la dancu s-a terminat la 16 nu mai era loc si de palat si din nou un cistigator la indeminare si anume nimeni altul decit CIUCIOSUL LOCUL 3 FELICITARI PRIETENE trebuie sa tinem cont ca a fost singurul logan in rest masini de masini bravo lui

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google