Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare!
    Imi spuneti si mie va rog frumos unde vine acest targ si cand are loc?
    http://targuri.auto.ro/targ_auto_iasi#contact
    multumesc mult.

    Comment


    • Tot ce conteaza e ca Marca Logan nu sa facut de rusine ba chiar a stat in fata la multe marci de prestigiu!!!!!!!!!!!!!!! O sa revina BOG-ul cu un filmulet!!!
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • un linc frumusel...http://www.youtube.com/watch?v=WV7E9_qjh74&NR=1
        daca se vopseau in alb artau mai bine, dar de functionale sunt functionale. din pacate stiu ca prind picioare stropitoarele, baietii buni au grija de ele. O saptamana frumoasa si ne vedem miercuri. azi absent, am fost plecat in deplasare si am reusit sa trec cu 80Km/h pe langa un MCV in Letcani, care statea imediat dupa curba cu fata spre mine pe sensul meu, si nu m-a blitat nimeni . in fine trebuie sa cumpar o statie ca se merita chiar daca faci 1 drum pe luna pe exterior. interesant e ca desi erau ambii politisti in masina nu m-au oprit, oare vine acasa?

        Comment


        • Wan targul auto din Iasi e langa Selgros sub pod,intri pe la restaurantul in forma de castel ''Cavalerul Medieval'' si mai mergi vreo 500 metri.
          Targul se tine in fiecare duminica incepand de la ora 8

          Felicitari Ciuci ;)
          Last edited by CataLOL; 20 November 2011, 22:14.
          1.6 16V

          Comment


          • Originally posted by ciuciosu View Post
            Tot ce conteaza e ca Marca Logan nu sa facut de rusine ba chiar a stat in fata la multe marci de prestigiu!!!!!!!!!!!!!!! O sa revina BOG-ul cu un filmulet!!!
            da nentu daca reuseste bog sa se trezesca saptamina asta ai fost beton CEATAA DENSA LE-AI DAT

            Comment


            • da da asteptam filmuletul si inca odata felicitari ciuciosule

              Comment


              • Se lucreaza la a pune filmuleţul. Cum am linkul, cum l-am pus.
                ÃŽncă o data, felicitari dl. Ciuciosu. Locul 3 la motoarele şi tractiunile care s-au dat pe acolo spune multe despre indemanarea si maşina pe care o conduci.
                ÃŽntotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                Comment


                • Caut Dj bun pentru nunta mea. Cine imi poate recomanda pe cineva?
                  Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                  Comment


                  • Jmek cauta-ma pe mess si vorbim acolo detalii ....petrica ---petroman
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • salut nentu facem o reorganizare pentru birlad duminica?posteaza tu si bagate in capu listei ca un spartan adevarat ce esti
                      Last edited by pmilogan; 22 November 2011, 18:54. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Nenea Dan intalnirile in Barlad nu se tin in fiecare saptamana asa ca ne anunta Romeo cand se tine intalnire ca sa mergem si noi asa ca mai asteptam putin pana la semnalul lui Romeo!!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • ok nentu ne adaptam, asteptam k de la romeo ps.RESPECT PENTRU EL BAIAT VALABIL

                          Comment


                          • poate nimeresc o zi si facem o intalnire
                            merci frumos

                            Comment


                            • Iata si prezenta din aceasta seara!!!!
                              1. Is 11 cox . ciuciosu .- da hai acasa ca e frig
                              2. Is 09 dig –danik – bune incalzirile astea in scaun
                              3. Ag 33 gzy –ciprian – sa 1 mm e diferenta
                              4. Is 20 lol –catalin – daca e soacra la mine eu am liber
                              5. Is 06 jfh –vali – nu sa desfacut surubu si nu am montat incalzirea
                              6. Is 29 pif –traian – offf degetul meu
                              7. Is 16 cmc – ciprian – si mi-am mai luat un numar
                              8. Is 62 bva –murder- eu cu familia
                              9. Is 31 cst –andrei- acolo la pasaj cipriane
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • da misto intalnirea de Miercuri
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google