Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by hriberiu View Post
    waiii...ptrrrruuuu...va dedic o melodie...http://www.youtube.com/watch?v=c75dc...&feature=share

    multumiriri lu nea siprian si tanti alina ca mi-au amintit-o
    Mmda numai grib putea sa asculte melodii de genul asta la un castron de racituri

    Comment


    • eram cu rachiu in cap si ma prins chefu. Plus ca mai dansa si ficmea
      sigpic42.453.149

      Comment


      • da da asta era treaba
        lasa RACITURILE ca vine CRACIUNUL
        sigpic

        Comment


        • Care are o cheie tubulara de 13, sau un prelungitor pt crichet, il rog sa il aduca diseara sa dezmortesc suruburile de la scaunul de la sofer.

          Comment


          • ti-aduc eu vali

            NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

            Comment


            • valeu mama am uitat asta seara INTILNIREwaiii cine ma ia si pe mine ca.,.,.,

              baaaiii ce inseamna colegii baaa ,am rezolvat ma agata CMCul baiat valabil MUHAHAHA
              Last edited by pmilogan; 30 November 2011, 20:24. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Vad ca nu a postat nimeni prezenta din seara asta, asa ca o fac eu. S-au intalnit sa indure frigul de-afara si zgomotul "harnicilor din fata Palatului" urmatorii:
                IS 09 DIG – danik
                IS 20 LOL – cataLOL
                IS 06 JFH – vali007
                IS 29 PIF – dexterroom
                IS 16 CMC – ciprian_m
                IS 31 CST - andreycst
                IS 06 BFL - pmilogan
                AG 33 GZY - CiprianR
                L-am sarbatorit pe Andrei, in sensul ca el a adus bunatati si noi l-am scapat de ele.Sa ne traiesti.
                Nenea Dan, ca el e mai cu suflet de mama, iar a hranit flamanzii cu dulciuri(nu mai conteaza ca erau expirate de 2 luni...Saru'mana pt masa.
                In rest am ras si-am inghetat.

                NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                Comment


                • ai cam gresit ciprian de 2 ani suna mai interesant ,oricum sa va fie de bine masa copilasii mei pe duminica dar dupa 13,30 ca lucrez a sa vina taticul sa-si hraneasca copilasii darrr.,. cred ca ar cam trebui sa o dam pe lactate si care mai face mofturi la meniu hmmm va fi trimis la casa de copii acolo se prinde mamaliga din zbor
                  Last edited by pmilogan; 1 December 2011, 18:59.

                  Comment


                  • yeap, am auzit ca e fain la casa de copii )
                    Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                    Comment


                    • da e misto tare ,fa figuri duminica la meniu si ai sa vezi life cum e cu mamaliga o arunca asistentul si tu ai sa faci rindunica dupa ia succes

                      Comment


                      • Eu recunosc: dacă trece ziua şi nu schimb doua vorbe cu maestrul dan, devin nefericit
                        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                        Comment


                        • multumiri domnule dan pentru bunataturi..expirate,expirate..dar daca le dati din suflet..nimeni nu peteste niciodata nimic ..dar poate aveti grija si de 45bog..ca saracul de el e fericit doar 2 zile din 7..luati-l la dumneavoastra in balcon,sa fie fericit zi de zi )))))

                          cipriane cum sa nu cinstesc ziua mea cu mica mea a 2 a familie?nici daca vroiam nu puteam,dar pacat ca fusese cam saraca sacosa ...in rest,ne vedem duminica sa mai radem putin,cate putin..si sa aveti un weekend placut !!!
                          andrEyCST--- ---andrEyCST

                          Comment


                          • Dl CST, sa stii ca de la o vreme mi-am făcut programul de asa natura încât sa ma întâlnesc zilnic cu maestrul dan.
                            Oricum, părerea mea e ca dacă îl mai lăudăm mult, o sa i se urce la cap si o sa aduca chitantierul ca sa rămână animatorul întâlnirilor LCI
                            Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                            Comment


                            • mersi,mersi ma simt flatat darrr daca ma mai mistocariti mult aveti toate sansele sa o dati pe silozuri in loc de tot felul de fentosane

                              Originally posted by 45BoG View Post
                              Eu recunosc: dacă trece ziua şi nu schimb doua vorbe cu maestrul dan, devin nefericit
                              la acest text se aplica coeficient de minciuna de,99,99% asta e manglitor sa mor de nu
                              Last edited by pmilogan; 2 December 2011, 20:19. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • noi nu mistocarim pe nimeni,doar, dumneavoastra domnule dan, ati spus ca mai trebuie umplute si paginile astea..si daca nu noi..atunci cine???
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google