Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sal murder, ramine asa ne vedem duminica sa facem plata mult noroc.ps pretul este cit se poate de bun mersi fain

    Comment


    • baieti da ce ziceti pe 18 nici atunci nu putem ajunge pe la barlad? sa incepem o sista sa vedem pana duminica daca se inscrie cineva pentru 18 decembrie daca mergem la barlad!!
      1.bfl
      2. cox
      3.
      Vali da mergi la posta de care apartii si intrebi acolo!!!
      Last edited by ciuciosu; 8 December 2011, 19:32.
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • MAAAAAAAAAAAAAAAA pentru birlad trebuie sa va inscrieti pe rind nu toti odata

        Comment


        • domnilor nu veniti toti ca nu incapem in parcare
          gata cu gluma ,cu respect ,va salut si va astept in Barlad

          Comment


          • corect, nu-i bine sa ne-n gramadim.
            ÃŽntotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

            Comment


            • Originally posted by 45BoG View Post
              corect, nu-i bine sa ne-n gramadim.
              nu cred ca ne ingradim noi..ci pe mine unul,ma ingradeste bugetul..cand am putut am mers cu cea mai mare placere,nu am spus pas..am sa vad ce pot face..dar nu promit nimic :-s
              andrEyCST--- ---andrEyCST

              Comment


              • nu e obligatie din partea nimanui,vine cine vrea si cum poate ,nu trebuie promisiuni
                nu se supara nimeni daca nu se vine la Barlad ,e pura placere din partea celui/celor care vin/vine;
                parerea mea

                Comment


                • Vali poti sa mergi la posta cu buletinul/cartea de identitate si sa intrebi, daca a venit e bine daca nu asta e. eu unul nu ma grabesc... despre barlad deocamdata nu zic nici da nici ba, dar as dori sa merg, iar anrdei daca nu ai benzinuta poti merge cu unul din colegi in masina. sa nu ma puneti pe lista pana nu sunt sigur.

                  Comment


                  • Pai am sunat ieri si nu era venit. Oricum trebuie sa merg cu sotia, pentru ca e pe numele ei, eu nu mi-am facut buletin de Iasi.

                    Comment


                    • Vali, din cate stiu eu joi e zi de primit colete. Poti sa mai incerci azi cu un telefon, si poate avem noroc.

                      Oricum cu posta romana, nimic nu-i sigur. Am asteptat o data un colet de la Pitesti doua saptamani.

                      Comment


                      • salutare

                        Daca e prin posta romana mai dureaza se misca foarte foarte incet
                        ym! dorinu2005@yahoo.com
                        BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                        Comment


                        • prin posta romana de cand la pus coletul a 3 a zi ajunge defiecare data!!! asa a ajuns la mine si ma duc direct la posta nu mai astept inca o zi ca sa via fluturasul!!!
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • o alarma ieftina unde gasesc si eu,fara prea multe functii

                            Comment


                            • Astazi a ajuns coletul, dar nu am reusit sa ajung pana la ora 15, cand au inchis astia oficiul postal. Asa ca din pacate ramane pe miercuri seara.

                              Comment


                              • Originally posted by danik View Post
                                Vali poti sa mergi la posta cu buletinul/cartea de identitate si sa intrebi, daca a venit e bine daca nu asta e. eu unul nu ma grabesc... despre barlad deocamdata nu zic nici da nici ba, dar as dori sa merg, iar anrdei daca nu ai benzinuta poti merge cu unul din colegi in masina. sa nu ma puneti pe lista pana nu sunt sigur.
                                salut danic nu ai inteles poate,la birlad nu e nevoie de oameni ci de masini cine poate sa mearga din cite am inteles de la COX trebuie sa mearga cu masina fara copiloti mult noroc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google