Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ciuciosu View Post
    La remapare e totusi un pret mic.
    Pentru acest tuning-box insa, un dyno inainte si dupa pentru a putea face comparatia este vital. Altfel, exista un mare risc de teapa.
    Oricum, pt 1200 lei, sigur simti o diferenta daca alimentezi cu benzina de 100 in loc de 95.

    La 1200 lei investitie, si o diferenta de 0,40 lei pe litru rezulta ca urmatorii 3000 litri pe care ii pui in rezervor poti fi cu cea mai scumpa benzina.
    Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

    Comment


    • ce era sa ma haleasca tigrul ala ) salutari si toate cele bune , de la barlad

      Comment


      • Nu ma poate ajuta nimeni cu intrebarea mea in legatura cu taxa auto euro3 sau euro4?
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • vezi ca ai un link pe PM

          Comment


          • Originally posted by romeo-alex View Post
            mulţumesc că aţi venit pe la noi
            Sper că v-aţi simţit bine ,mai ales prin grădina zoo şi mulţumim de prajiturele şi racoritoarele ''calde''de la nea' Dănuţ
            Cu respect şi vă mai aştept
            da romeo sa stii ca fost misto la voi,esti un baiat de nota 20,ai dreptate prajiturile au fost cum au fost darr sucurile calde au fost temelie

            Comment


            • mata (cu t de la taran , ca sa nu se simta cineva jicnit ) asta era sa ma haleasca pe mine , dormea si m-am dus sa o trag de coada , a urlat asa tare ca am ramas paralizat si am cazut in fund , abia am facut poza asta in timpul "atacului " )
              Attached Files

              Comment


              • Ciuci acum se poate recupera taxa auto, este valabil pentru masinile inmatriculate in Iasi,
                Cine este interesat de recuperarea taxei auto ma poate contacta la numarul 0765481417.
                Comisionul se plateste in functie de valoarea taxei auto.

                Craciun fericit si un An nou mai bun!!!!!!!

                Comment


                • si tie murder sa-ti dea domnul multa sanatate, baiat valabil

                  Comment


                  • Daca o sa se mai facem astfel de iesiri,contati pe mine ...oriunde,nu conteaza ,eu merg

                    Comment


                    • asa te vrem prietene cu tupeu nu da semne de criza arata ca te tin pistoanele,si ca ai presiune la ulei esti in grila
                      Last edited by vali007; 21 December 2011, 10:42.

                      Comment


                      • bani nu sunt? iiiiiihaaaaa.....
                        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                        Comment


                        • MI MI MI mi mi mi iiiiiiiiiiihhaaaaaaaaaaaa

                          Comment


                          • venim la intalnire?

                            aloooooooo
                            Last edited by uratzelul; 21 December 2011, 18:09. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • prezent seara asta la intalnire...
                              ce ulei sa pun la motor? trebuie sa ma duc maine la revizia de 1an.

                              Comment


                              • Eu nu cred ca ajung. In acest moment sunt blocat in brd-ul din carrfour. 20 de persoane in fata X 5min/pers = bataie de joc

                                Referitor la ulei, vezi ce ulei a pus fabrica. Marca ar trebui sa fie dacia oil (mobil one).
                                Ca tip de ulei, mergi pe unul si folosestel pana la capat.
                                E posibil ca din fabrica sa ai 10 w 40 . Unii zic ca 5w 40 e mai bun.
                                Alege unul şi mergi cu el pana la capăt. Asta e cel mai important.
                                Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google