Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PARJOALEEEE.....
    SARMALEEEE.....

    HAI cu mic CU MARE
    sigpic

    Comment


    • fratilor o intilnire adevarata,suuuc moca biscuiti maria ta, piine prajita ,umorr cit a incaput tot ce vrea un loganist ,eu va doresc sa fiti sanatosi si sa ne intilnim cu bine ,toti baietii in forma maxima in seara asta BRAVO VOUA si LA MULTI ANI CU BINE

      Comment


      • cand are loc aceasta intalnire ?

        Comment


        • Dupa cum am promis, iata ca vin si ofer in cele din urma imaginile de la evenimentul de indemanare auto la care al nostru coleg, dl. Ciuciosu, a obtinut un binemeritat loc 3.

          Multumesc pe aceasta cale echipei de moviemaking AirWalk Media, si in special lui CyclopP - general manager (Romania) si lui KyU.K -filmmaker (Vietnam) care s-au ocupat de editarea si prelucrarea inregistrarii video a cursei.

          Aici e linkul: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=GqQ3LXucP9g
          Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

          Comment


          • Ms tare mult Bog ..a meritat astetarile ...buni baietii de la Airwalk Media...
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • da intradevar misto film,misto cursa felicitari

              Comment


              • PREA TARE intalnirea de sfarsit de an de aseara

                Frumos filmul.....la mai multe...... SARBATORI

                SA ITY MEARGA MINTEA LA RECE
                sigpic

                Comment


                • da pretene asa e, sa fii sanatos si sa ne intilnim cu idei noi numai bine

                  Comment


                  • Imi pare rau ca nu am reusit sa ajung la intalnire, am avut musafiri de la Bucovina, asa ca :


                    Va urez un an nou mai bun!!!

                    Comment


                    • da nenea vali nui bai ti-am tinut eu locul darrrr, prezenta totusi cine trebuia sa o puna ,au scuzama am fost cam multi si nu a mai tinut minte cine si cum ,glumeam sa ai un an nou plinde bucurii

                      Comment


                      • Vreau sa va urez un sincer LA MULTI ANI !! sanatate, bucurii cat mai multe,nici banii sa nu lipseasca si tot ce va doriti, iar ce nu ati reusit in 2011,sa va iasa in 2012. Iar ce ati reusit sa faceti la loganele, sa faceti de 2 ori mai mult la anul si cat mai putine evenimente rutiere..
                        Attached Files
                        andrEyCST--- ---andrEyCST

                        Comment


                        • La multi ani si un An Nou Fericit va doresc la toti.....numai bine si sa petreceti cat mai frumos alaturi de familie, prieteni....Sa lasati loganelele acasa....si cu spritzuiala maximaP:
                          sigpic
                          https://danielacojocaruband.wordpress.com/

                          Comment


                          • La multi ani! Multa sanatate un an nou mai bun tuturor din partea ph-26-bye
                            sigpic::PH 26 BYE

                            Comment


                            • salutare

                              va urez un An Nou plin de fericire si liniste sufleteasca ! La Multi Ani !
                              ym! dorinu2005@yahoo.com
                              BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                              Comment


                              • Originally posted by byby 81 View Post
                                La multi ani! Multa sanatate un an nou mai bun tuturor din partea ph-26-bye
                                multumim la fel. transmite si baietilor din ploiesti un an nou cat mai bun cu multa sanatate si evenimente rutiere cat mai putine
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google