Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un nou an !

    Sa va fie casa plina de oaspeti, sa fiti sanatosi, sa fiti fericiti alaturi de cei dragi. Sa aveti grija de voi, de masinutele voastre. Sa va impliniti profesional, sa cunoasteti oameni noi, sa legati prietenii. Iata pe scurt ce va doresc alaturi de urarea de ,,LA MULTI ANI !,,

    My Car

    Comment


    • da prieteni a trecut si anul asta sa vedem ce ne ofera 2012 oricum noroc la toata suflarea

      Comment


      • Ne vedem Miercuri de acum !!!!! la multi ani!!!! Vali poate vii ca sa montez si eu modulul la semnalizare
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • uauuu cel mai neajutorat dintre paminteni ,sa fii sanatos nentu

          Comment


          • Cum Ciuciosule nu a fost nimeni in stare sa iti monteze modulul? Lasa ca o rezolvam miercuri seara.

            Comment


            • ee nu valy, nu a cerut ajutorul ca se rezolva tine el neaparat sal ajuti tu

              Comment


              • Apai na vii tu vali miercuri si e ca si montat nu?
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Comment


                  • care vine DESEARA??
                    SA VA VAD IN NUMAR CAT MAI MARE

                    CA SUNTETI MANCATI SI BAUTI BINE BINE
                    sigpic

                    Comment


                    • eu unul am mincat prea mult nu ma pot misca mare lucru sa nu ma intilnesc cu ciuhodaru

                      Comment


                      • Gata am semnalizare dinaia smechera si eu !!!!!!!!!!!!!!!! ms vali!!!!!!!!!!!!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • duminica tot la palat???poate mai schimbam si noi locatia, macar o data pe luna,sa ne mai cunosca lumea

                          Comment


                          • ar fi o idee,dar veniti cu noi locatii
                            andrEyCST--- ---andrEyCST

                            Comment


                            • Salut.... intebare voi unde v-ati mai facut Rca???
                              sigpic
                              https://danielacojocaruband.wordpress.com/

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google