Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cred ca tot la Palat.

    NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

    Comment


    • Sebikka intalnirile sunt duminica la 13.oo si miercurea la 20.00 in fata la palat!!!!!!
      Te asteptm acolo!!!!!!
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • bog am cerut 3 poze de fiecare masina,din pacate nu pot decat sa iti dau un 2..ne vedem la toamna
        andrEyCST--- ---andrEyCST

        Comment


        • bog-ule nu fi rau bai nene

          NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

          Comment


          • Cat alex daca vii miercuri la intalnire sa aduci si centralizata ...dar am rugamintea sa fie completa te rog!!!!!! ms fain!!!
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • Nu cred ca ajung miercuri la intalnire ! Voi pune 3 fotografii cu ceea ce ai nevoie ... este ce mi-a ramas de la sistemul de alarma ... eventual ne mai auzim la un telefon :-)
              Attached Files
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

              Comment


              • Astea o fi na nu cunosc!!!! Atunci cand vii la intalnire le aduci tu si gata asta e numai sa ma anunti si pe minec and vii ca sa fiu obligatoriu acolo ...numarul tau de tel nu-l mai am!!!!!
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Frumoasa intalnirea din seara asta si felicitari ciuciosule pentru noua achizitie

                  Comment


                  • chiar a fost frumoasa, pe mine nu ma feliciti pentru achizitie? ))
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • Cu ce va laudati? Vrem Poze.
                      Scuze, dar aseara am avut seara culturala.

                      Comment


                      • Vali aseara a fost o intalnire fulger...partial pentru ca frigul taia la oase si partial pentru ca ii incurcam pe "reiserii" care voiau sa se invarta p-acolo.
                        Prezenta scurta :Ciuci COX
                        Andrei CST
                        Catalin LOL
                        Florin FLR
                        Ciprian RMC
                        Important e ca lui Andrei i-am dat manerul (nu clanta), dar tot n-a reusit sa deschida capota. Ne auzim

                        NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                        Comment


                        • A fost frumos....si ne-am nimerit la aceeasi ora inca 3 cluburi
                          Audi, Vw si Opel ;)
                          1.6 16V

                          Comment


                          • La multi ani lui Catalin ZTO din partea logan club iASI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • cum se termina panarama asta cu protestatarii vin si eu sa ne cunoastem, sper pe saptamana viitoare

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google