Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sebikka,protestele nu afecteaza deloc intalnirile noastre de la palat...
    Ele se tin in fata prefecturii si in Piata Unirii....deci poti sa vii ca ne gasesti sigur :
    1.6 16V

    Comment


    • pt cei care au statii pe masina...vreau si eu o scula buna!!!ce-mi recomandati

      Comment


      • am rezolvat intr-un final capota,cu baietii de la bras..sincer nu stim ce era..mecanismul sigur nu era,am banuit ca era cablul ca la miscare scotea un sunet urat..l-am mai strunit si curatat cu un spray special, am scos chederul ala de dacie si am observat ca si-a revenit..un adevarat mister
        distractia maxima a fost deschiderea capotei(aproximativ 2 ore jumatate-3 ore) dand toata fata jos,cu alte metode nu reusisem(si am incercat si metoda ta ciuci..dar nu declansa mecanismul tragand de cablu,deci am fost nevoiti sa desfacem mecanismul din suruburi si sa il ridicam cu tot cu capota ) :|
        andrEyCST--- ---andrEyCST

        Comment


        • Cablul capota?

          Frumos Andrei, dar din cand in cand se mai baga niste ulei in camasa cablului, asa de ,,forma,,. Inca ceva daca ti-a facut probleme cablul, schimba-l, tura viitoare se va intampla mai repede. Cel nou, daca il iei, pune-i ulei de rapita(pentru mecanisme fine)in camasa , de cand il iei inainte de a-l monta. O sa dai masina, dar cablul nu-l vei mai schimba.Garantat.

          My Car

          Comment


          • Salutare baieti !

            Se pare ca scapam deocamdata de prostia asta cu taxa auto !!

            IS-16-GEN

            Comment


            • Multumesc pentru urari Ciuci si LCI.
              Cu intarziere raspund dar va urmaresc periodic ! Salutari !
              Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

              Comment


              • Si o fotografie facuta astazi ......doar foto fara comentarii@@@!!!!!!
                Attached Files
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • nu ajuta la nimik....vad doar cutii

                  Comment


                  • Da Florin ai dreptate iata si ce era sub cutii!!!!!
                    Attached Files
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • apoi tre sa vii miercuri sa le vedem nu
                      si mai stiu eu pe cineva care tre sa vina si el
                      sta tot in CANTEMIR
                      sa vedem daca sa stieeeee.....
                      ne vedem maine seara
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by ciuciosu View Post
                        Da Florin ai dreptate iata si ce era sub cutii!!!!!
                        nuuuuu,in cutie ce era? )

                        a venit zapadaaaaaaaaaaa
                        Last edited by uratzelul; 25 January 2012, 11:56. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Imi pare rau ca nu am venit azi dar am avut treburi prin bucatarie si nu gatit ci reparat hota ..desfacuta bucatica cu bucatica ............................
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • Am fost cativa aseara. Poze la adresa: https://www.facebook.com/pages/Logan-Club-Iasi

                            Comment


                            • Vali te tin minte.Cand vin cu Loganul faci o singura poza...acum ca am venit cu masina mandrei, ai facut si din fata si din spate, si din stanga si din dreapta..

                              NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                              Comment


                              • scuzati-mi absenta,doar ca am avut azi un examen..si luni inca 1,dar incerc sa ajung duminica ca imi e dor de voi
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google