Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu nu pot ajunge Duminica, dar ne revedem Miercuri. Oricum , temperaturlie au mai crescut. Asteptam primavara.

    Comment


    • ne vedem duminica la palat la 13.00!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • ne vedem diseara la ora 20:00 in fata la palat?? eu am sa vin
        andrEyCST--- ---andrEyCST

        Comment


        • Dragi colegi am revenit si eu pe ecrane !!!!! cine a-mi poate spune si mie de unde fac rost de 2 perdelute de logan pt geamurile fata ( au forma geamului intra pe langa cheder si geam) am vazut la taximetrsti ,am inteles cas la set fata spate si luneta vreo 100 lei( pt berlina ,MCV nu exista ) eu am nevoie doar de fata !!! cine poate da un sfat......

          Comment


          • vlad cauta pe forum ca sunt am vrut si eu sa-mi iau si sunt sigur asa ca spor la cautat dar gandeste-te ca atunci cand dai geamul in jos exista posibilitatea sa le scapi afara ...... daca fumezi sa le arzi sau la fel sa le scapi si tot asa!!!!!
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • geamu jos nu dau ca am AC de fumat nu fumez si nici tata orcum eu am paravant si nu dau mult geamu jos pe soate am gemurii fumuri si se vede urat pe fata alb tata nu ma lasa sa fac si pe fata ca pe spate si caut o alta solutie !!! si am vazut la un taximetrist ca avea toata masina cu perdelute si nu se vedea nimic in masina materialu e asa ca o piele subtire gaurita e bun si material de perdea !!!! da sa gasesc

              Comment


              • prezenta de aseara :

                IS-31-CST ---- andrEyCST
                IS-62-BVA ---- Murder
                BT-06-MON(sau SON) ---- un tip nou si cam timid,stie el de ce

                ne vedem duminica la ora 13..eu va doresc un weekend cat mai placut si cat mai frumos
                andrEyCST--- ---andrEyCST

                Comment


                • Bine Vlad hai ia-ti tu si ne arati si noua!!!
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • Am gasit si am cumparat aripa(noua-adusa din Germania)+ carenaj original(Mana a 2 a) de pe un logan din germania cu 180 ron(La un dezmembrari din Voinesti). Aripa fiind noua,nu este vopsita deloc(Data doar cu Fuller cica..) Acum vine partea mai grea..ce se poate intampla daca doar o foliez,ca nu prea am bani sa o vopsesc..poate prinde rugina pe sub folie??
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • Andrei mai bine o faci tu cu un spray si cand ai sa ai bani o vopsesti la un service.
                      Te costa mai mult folia aia decat un spray si te costa in plus si cand o dai jos, trebuie degresata aripa de smecleu de ala de lipici...
                      Cel mai bine cauti un spray albastru similar si-o faci tu si pe fata si pe spate, ii dai 2-3 straturi cu pauza intre ele si o lasi sa se usuce calumea si dupa un timp cand ai bani o faci la service.
                      Parerea mea.Eu asa as face.
                      Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                      Comment


                      • dar nu se decojeste vopseaua in timp??si de vopsit trebuie sa ai mana..ca de nu ori curge(daca dai prea mult) ori iese cu dungi..cat despre folie ai dreptate si nici nu e culoarea identica..asa la spay e posibil sa gasesc, ca eu am albastru nemetalizat..bugetul ar fi echilibrat
                        andrEyCST--- ---andrEyCST

                        Comment


                        • Andrei ia si vorbeste cu florin uratelul flo ca parca si el are acceasi culoare ca a ta si stiu ca el a vopsit mai multe pe la el si vezi cum a facut el asa ca un sfat!!!!
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • nu fa prostia sa vopsesti cu spray,oricat de ieftin sau scump este el,cel mai bn dai o vopsea
                            in service
                            Eu mi-am luat detoate acasa si daca vreu sa vopsesc,vopsesc si gata

                            Comment


                            • @andrEyCST --- cat ai dat pe carenaj? parerea mea este sa o vopsesti, cu spray-ul nu rezolvi nimic, deoarece trebuie sa matuiesti fuler-ul si ii reduci din grosime, si cand o sa trebuiasca sa o vopsesti definitiv trebuie sa dai si spray-ul jos si sa o dai din nou cu fuler...

                              Comment


                              • imi cerea 100 ron aripa si 100 ron carenajul..negociind am scos carenajul la 80 ron..dar e original,am vazut diferenta intre fake si original..la prima piatra mai mare aruncata de roata in carenaj,prin fake va trece cu siguranta.. omul le da cam la jumatate din cate am observat
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google