Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oare s-ar potrivi pe eMPeIul meu in varianta cu 4 prezoane?
    Attached Files

    NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

    Comment


    • eu zic ca da..sunt foarte frumoase,dar cred ca si pretul trece de 1000 ron
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • Salutare loganisti. In ultima vreme ce e drept sunt cam neprezent pe la intalniri.
        Am sa va dau o veste....buna zic eu.
        La Nera in cug unde lucrez la sf lunii se inchide magazinul si am lichidari de stoc.
        Am discount-uri cuprinse intre 10-50% la orice !! Vreti ceva acum e momentul !!
        Sisteme,laptop-uri,monitoare...orice vreti...
        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

        Comment


        • Vali007 ce-i cu lipsa asta de activitate la LCI ?

          Eu va urmaresc mereu dar vad ca in locul intalnirilor de alta data pe forum sunt doar mesaje publicitare si discutii personale, intre anumiti membri, care ar trebui sa fie pe privat.
          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

          Comment


          • Salutare care si cum aveti informatii legat de schimbarea pinionului de la a 5 a de diesel ..pus pe 1,4?
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • @me_catalin: E astenia de primavara.

              Comment


              • Lasa ca ne adunam mai multi acuma DUMINICA
                ca sa anuntat VREME FRUMOASA
                sigpic

                Comment


                • Cine ma ajuta cu un dvd-rw extern,vreau sa instalez windowsul pe un notebok
                  Multumesc

                  Comment


                  • vino cu un stick luni la mine si iti fac bootabil ;) la nera in cug
                    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                    Comment


                    • JMEK ms mult,luni e tarziu

                      Comment


                      • De ce am lipsit duminica trecuta:

                        Multumesc domnului primar al comunei Plugari ca mi-a dat posibilitatea sa imi testez abilitatile de pilot de raliu pe acest drum.

                        Comment


                        • vezi ca poti si tu florinel sa faci un stick butabil..este pe net un tutorial..e simplu,nu iti ia mai mult de 15 min..succes
                          andrEyCST--- ---andrEyCST

                          Comment


                          • Ma frate ce mai e si cu tehnologia asta mama ei dar

                            Comment


                            • lasa vrajeala si hai la intalnire
                              ca e frumos afara
                              sigpic

                              Comment


                              • Iata si o prezenta pe o zi calduroasa si cu multa agitatie ..cu multe spoilere si difuzoare ,,,,,…faruri si claxoane …si toate cu copiide manuta pe la statuia lui Stefan…
                                1. Is 11 cox – ciuci- si azi am sticarit 2 masini ..sau mai adunat bani la club!!!
                                2. Is 06 jfh –vali – lasa ciuci ca ti-arat eu cum conduci
                                3. Vs 9rmc – ciprian- ia uiti-ooooooooooooooo
                                4. B 91 cuy – Adrian- fata am machete am sticare ma doare la basca
                                5. Is 29 pif – traian – cel mai pif dintre traiani
                                6. Is 31 cst – Andrei – sal ca face u rost de bani
                                7. Is 29 kod –kodrin- ma scuzati ca e masina prafuita
                                8. Is 86 flr –florin- ma inebuniti sa va arat cum se deschid portierele …
                                9. Is 09 dig – danik – buna apa mea nu?
                                10. Is 58 dab steel- da eu merg cu cauciucurile astea si la vara ca nu sunt altele
                                11. Is 16 cmc – ciprian – hai ca vine.. am plecat baietiii..
                                12. Is 62 bva – murder- d ace face-ti ba?
                                13. Is 20 lol –catalin – macati-as d ace strans e filtrul……..
                                14. Is 10 dci –doru- las pitbulul in masina ca sa nu va muste …
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google