Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

    cam asa ceva va zicea ciprian cmc
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • Originally posted by ciuciosu View Post
      http://www.youtube.com/watch?v=EeSEed0m5ng
      cam asa ceva va zicea ciprian cmc
      uauuu nentu e beton sa mor de nu maaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

      Comment


      • asa arata spoilerul meu(viitorul) CU PUTINE MODIFICARI

        Comment


        • Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

          bani de asa logan nu am avut dar o pereche de triple tot mi-am luat!!!!

          Si inca ceva fainut!!!!http://www.youtube.com/watch?v=leVh8...ture=endscreen
          Last edited by ciuciosu; 24 March 2012, 22:50. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • sa fiu al naibi,,,ala nui eleronul meu? )

            Comment


            • Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

              Cate din masinile astea le recunoaste-ti?
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • Frumos loganul, interiorul este demential nota 20 din 10 si exterioul 10 din 10! Felicitari celor care au realizat aceasta opera de arta!
                http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                Comment


                • Cu ceva intarziere am pus si pozele de miercuri aici

                  Iar pozele de astazi sunt aici.

                  A fost o intalnire frumoasa, la fel ca si vremea.

                  In urma discutiilor am decis sa schimbam ora de intalnire, pentru ziua de duminica, de la 13 la 20. Deci Intalnirile LCI vor fi Miercurea si Duminica de la ora 20.
                  Last edited by vali007; 25 March 2012, 16:27. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Da nenea vali poze adevarate ,meserie

                    Comment


                    • Am avut la ce sa fac poze, ca altfel.... ATV-ul face totul.

                      Comment


                      • da da ....
                        da da.....
                        sigpic

                        Comment


                        • hadeti totusi sa nu exageram...e un atv totusi... gri... :d

                          ah, de asemenea, pt Zuz, nu am mai zis la intalnire, (banuiesc ca nu e cazul, dar sa fiu sigur) dar daca cumva iti vopsesti jantele, sa iti dai cauciucurile jos, ca altfel.....vai ce iese...
                          Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                          Comment


                          • le mascheaza frumos cu scotch de hartie si n-ai treaba...eu as sfatui-o sa aiba grija la unghii

                            NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                            Comment


                            • Nu iese treaba buna. Din moment ce vrea sa le vopsească, presupun ca nu iti va pune şi capace. Astfel, doar de la distanta dacă vor fi privite vor arata bine.
                              Altfel..... ochiul vede......

                              Ca veni vorba.......
                              "god is in the details"
                              Last edited by 45BoG; 27 March 2012, 13:53. Reason: Automerged Doublepost
                              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                              Comment


                              • Neata
                                Dieci .... jantele care le vopsesc,( nu eu..vb vine!!.. gracias Ciuci...sa traiesti) nu-s cele dp masina..is cele de vara...de aliaj..pe care nu "se aplica" nici un capac, ca-s "mumoase" foc..defapt vor fi
                                Insa, thx de sfaturi ( si de grija CiprianR )
                                V-am pupat (parinteste)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google