Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • )))))))))))))) pentru nimic

    NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

    Comment


    • Originally posted by 45BoG View Post
      hadeti totusi sa nu exageram...e un atv totusi... gri... :d

      ah, de asemenea, pt Zuz, nu am mai zis la intalnire, (banuiesc ca nu e cazul, dar sa fiu sigur) dar daca cumva iti vopsesti jantele, sa iti dai cauciucurile jos, ca altfel.....vai ce iese...




      Salutare tutror,daca eu as vopsi jantele indiferent daca sunt de tabla s-au din aliaj EVIDENT CA AS DA CAUCIUCURILE JOS PENTRU O TREABA BUNA ASA SE PROCEDEAZA DARRR NAH fiecare cum crede de cuviinta

      Comment


      • Se poate si asa!

        Ceva la care sa sa va ganditi !

        My Car

        Comment


        • Originally posted by vali007 View Post
          Am avut la ce sa fac poze, ca altfel.... ATV-ul face totul.
          da nenea vali face ,face asa e asa e bravo bravo

          Comment


          • Originally posted by gold8xspeed View Post
            M-am uitat si iata ce probleme am gasit:

            1. Nu ne putem da seama daca acel logan nu e cumva impins din spate printr-o teava de remorcare de o alta masina;

            2. La un venit mediu net de 1200 lei, 25 zile lucrate/sapt, 8 ore pe zi, inseamna un castig net de 6 lei/ora de lucru. Ii mai convine cuiva sa mearga in halul ala* cu masina?
            Eu personal consider ca pierd bani cu un astfel de condus (dupa cum ar zice unii, "nu e in cuplu")



            *nota:
            s-ar incadra in categoria acelui "mers la consum" un pierde-vara , care nu trebuie sa ajunga nicaieri (ca doar de aia e homeless) si pentru care e doar o chetiune de timp aparitia unui accident din cauza unuia care cedeaza nervos si face o depasire imprudenta.
            Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

            Comment


            • cata treab aveti waaaai
              mai lasati si pentru la intalnire
              Apropo sa vedem cum o fi vremeaaaa
              sigpic

              Comment


              • Si cand se grabeste alege un mijloc de transport in comun sau bicicleta? Genul asta de pensionari nu fac decat sa enerveze ceilalti participanti la trafic! Dimineata prefer sa mai dorm 5 minute in pat decat in trafic. Voi ce fel ganditi?
                http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                Comment


                • Iata si prezenta din aceasta seara:
                  1. Is 11 cox – ciuci- gata am venit la diagram in 2 soferi
                  2. Is 84 zuz –zuz89 – ms ms ms ms ms florin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  3. Is 20 lol –cata- ca la mine pe parbriz .RO
                  4. Is 06 bfl – dan- lasati fetele si vedeti-va de sotiile voastre cum va zic eu
                  5. Nt 45 bog –bogdan- am ratat si azi o linie
                  6. Is 31 cst – Andrei – bon bon azi
                  7. Is 29 pif –pif – daaa greu cu securitatea
                  8. Is16…cmc- cip- ufff serviciul asta pa paaaa
                  9. Is 09 dig – danik- cu mine vorbea-ti baietii?
                  10. Is06 jfh – vali- asigurari , asigurari,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
                  11. Hrib -----wai nauz chisc-o mai repede la munca
                  12. Yik ----andrei – da ce fac baietii?
                  13. B 78 mko – prietenii stiu de ce sunt la cifra 13
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • Ms Ms Ms Ms Florin!!!

                    Comment


                    • wea...ce mai urla caii-putere si Newton-metrii in vooooi.nu va mai saturati de fumat si afumat : )). Imi pare rau ca n-am ajuns in seara asta da am lucrat la masina pana pe la 7, am schimbat toata fata(bucse, pivoti, capete de bara, etc), unghi n-am, l-am facut la ruleta, plus ca eram f.obosit. sa ne vedem cu bine duminica.

                      NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                      Comment


                      • Ups: sectiunea curse ilegale nu-i aici.(pentru cine nu a apucat sa citească cele doua pagini şterse, nu a pierdut chiar nimic).
                        Exista totuşi şi o parte buna: prinsese un pic de viaţa forumul.
                        Partea mai putin buna e ca în ritmul activităţi curente pe forum, ne va prinde postul Craciunului tot cu pagina 531
                        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                        Comment


                        • Da in acest caz bog nu mai avem nici o metoda de resuscitare , domniloir ne mai vedem la toamna ,va doresc texte alese si mult noroc din partea lui dan bfl

                          declar cont inchis
                          Last edited by pmilogan; 29 March 2012, 20:34. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • mai taie din ele
                            dale Dracuuuu.....

                            DA da da
                            sigpic

                            Comment


                            • iiiiuuuuuuuuuhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuu
                              BFL si-a inchis contul
                              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                              Comment


                              • valiii niste poze de la intalnire??
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google