Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai stie cineva de un pinion de a 5 a de diesel?
    Hai Ciprian mai repede cu evacuarea aia sa ne rupi bostanu la toti!!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • Daca vreti sa continuati discutiile va invit sa o faceti aici "Discutii generale & Off Topic".

      O sa vina si pozele imediat.

      Comment


      • Vre-ti ceva nou din sera asta?
        Si sa nu iuta-ti poate vedeti pe undeva ...la cineva un grup pinion de a 5 a de diesel!!!!
        Attached Files
        Last edited by ciuciosu; 1 April 2012, 09:26.
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Nu pot sa cred )
          sunt atat de multe de zis si doar cateva randuri...

          @Vali: din cate am citit pana acum, in aceasta sectiune a forumului e un off-topic general. Acuma sa discutam off-topic, pe o sectiune off-topic propriu zisa, mi se pare ciudat.

          @Cox: sectiunea atv nu-i aici

          Cu respect (sa nu cada cineva in capcana ca as fi cumva suparat/revoltat, acum doar scriu cu zambetul pe buze)
          45BoG
          Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

          Comment


          • Da bog daca ai gasi si tu ceea ce caut eu in postul anterior si intreb pe toata lumea ar fi mai de folos !!!!
            In seara asta la intalnire ne vedem la 20.00!!!!!
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • ciuci, am vorbit cu contactul meu, dar a zis ca fara o serie de sasiu nu poate gasi piesa.
              Eu il rugasem pe BFL sa iti transmita asta chiar joi.
              Daca ajungi prin frumoasa, si faci rost de o serie de caroserie de diesel, iar tipul ala iti gaseste piesa, garantat obtii cel mai bun pret. (azi nu stiu daca e, dar in timpul saptamanii pana in ora 13 cel mai sigur).
              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

              Comment


              • Ok atunci iti dau seria de sasiu de la un diesel care vine la intalnire dar mai usor e daca-ti dau seria cutiei de viteze .. JH3 053
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • desigur, oricum, cred ca ajung si eu diseara la palat.
                  Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                  Comment


                  • Am reusit sa pun si eu pozele facute miercuri la intalnire, aici.

                    Va dau eu o serie de diesel diseara.

                    Comment


                    • Vali, ce-ai avut cu fiatul albastru? I-ai facut o poza.... imi aminteste de filmul "The Ring"; acolo cine era pozat, si fotografia iesea "blurry", urma sa pateasca ceva rau.
                      Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                      Comment


                      • Ce e asta?
                        Attached Files
                        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                        Comment


                        • A ramas din timpuri stravechi. Se va modifica.

                          Comment


                          • Ha Ha Haaaaa 45BoG ... no stai sa vezi ce-o sa te bantui

                            P.S
                            Am janteeeeeeeeeeeeeeeeeeee mumoaseeeeeeeee

                            Comment


                            • Originally posted by zuz84 View Post
                              Ha Ha Haaaaa 45BoG ... no stai sa vezi ce-o sa te bantui
                              Voiam sa vin la intalnire diseara, dar nu cred ca o mai fac, pt ca imi poti "da de urma"

                              Originally posted by zuz84 View Post
                              P.S
                              Am janteeeeeeeeeeeeeeeeeeee mumoaseeeeeeeee
                              Zi-ne ca nu le-ai vopsit cu cauciucurile pe ele :-s
                              (sper sa le fi vospit verzi, asa... un "monster edition" )
                              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                              Comment


                              • U will see
                                Si verzi au fost candva ..hi hi hi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google