Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare lume. Ne vedem diseara la marea ieseala a loganarilor, sa ne expunem bestiile in fata Palatului, fie ele cu motoare aspirate sau turbo, turate in zona de cuplu maxim sau nu? Ne vedem la 20.00 trecute fix. Poate vine si Vali sa faca "neste" poze mai clare de data asta, sa nu se mai emita tot felul de scenarii sinistre pe paginile forumului.

    NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

    Comment


    • ciuci vrei sa-ti pui pinion de a 5 a si nu stii codul?as putea sa ta ajut.

      Comment


      • vai ce inspiratie am
        ne stim de cateva replici, iar eu am nimerit culoarea(nu conteaza daca e cea actuala)
        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

        Comment


        • Salutare...

          Eu sunt nou pe forum. Sa inteleg ca in seara asta va intalniti la Palatul Culturii ?
          Keep The Drive!

          Comment


          • Da, la ora 8 la Palatul Culturii.
            Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

            Comment


            • stazi prezenta o revedem in pozele de pe aparatul lui vali!!!!!
              super jantele lui zuza ....felicitari si multumiri lui Florinel!!!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • YeeeeeeeeeeeeY....a meu a meu a meu a meu!!!! ( me so proud )
                Florin !

                Comment


                • Corec, jantele au iesit suberb. Culoarea e asa cum trebuie sa fie.
                  Felicitari Zuz!

                  aaaa, Rmc, Cmc & Zuz: sa ne fie de bine!
                  Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                  Comment


                  • Sa ne fie...sa ne fie!

                    Comment


                    • suntem niste shaworma-ri. sa ne fie de bine...mai vine Teo de vreo 2 ori cu idei de localuri(ma rog, in functie de chelneri) si sare rapid de cele 35 de kg pe care le are. O saptamana buna va doresc

                      NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                      Comment


                      • Cine e Teo?
                        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                        Comment


                        • Zuz e Teo

                          NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                          Comment


                          • ...si suntem mandri de asta!!!
                            Si ..e tHeo..si n-am 35 de kile
                            `Seara faina tuturor...see u miercuri!
                            Zbyeeee
                            P.S
                            Merci de becuri CiprianR..si ca sa nu zici ca nu-ti aduc becuri la schimb, iti aduc unele de 40W ( nu ca as fi uitat deja cum se intituleaza alea care mi le-ai dat tu )

                            Wtf ???.... loooool

                            Comment


                            • Daca sunt becuri ecologice de 40w nu sunt interesat : )). Deci ramai datoare. Cu placere.
                              E "H mut" cel din numele tau deci nu se ia in considerare nici asta. Cat despre greutate oi fi avand 30 daca nu-s 35.

                              NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                              Comment


                              • N-am uitat...n-am uitat ..le aduc miercuri

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google