Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Atentie Loganisti!!!!

    Atentiee!!!! Va atasez o harta cu o strada din Iasi care au fost schimbate semnele peste noapte - Lascar Catargi paralela cu B-dul Copou...Aceasta strada Lascar Catargi semnalata cu sageata rosie este cu Sens Unic in sus si nu mai este strada pe ambele sensuri. De la Spitalul de Urgente daca faceti dreapta spre TVR Iasi sau Restaurantul Oscar este obligatoriu la stanga -cea semnalata cu sageata albastra.Sunt puse prin copac doua semne...asta am patit-o cand coboram si sta tot timpul filtru si opresc pe cei care intra pe interzis. Asa ca mare atentie!!!! In rest numai bine...incerc sa ajung miercuri la intalnire..Ciao
    Attached Files
    Last edited by cristy1986cj; 3 April 2012, 00:21.
    sigpic
    https://danielacojocaruband.wordpress.com/

    Comment


    • Voi avea mai multa atenţie când merg pe acolo, dar sa stii ca nu am putut desluşi harta :O
      Ştiu ca pe Lascar Catargi se poate şi urca şi coborî din cauza ca e închisă o bucată din Sarariei.
      Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

      Comment


      • Originally posted by andrEyCST View Post
        cataline te pomenesti ca tie nu ti-ar place sa pui cratime "E pl-in d-e anal-fabet-i pe foru-mu-l ast-a !" ))

        E o afirmatie pe intelesu' comunitatii Andrei, nu am pus de forma aia, si e pusa de mult
        Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

        Comment


        • Originally posted by me_catalin View Post
          E o afirmatie pe intelesu' comunitatii Andrei, nu am pus de forma aia, si e pusa de mult
          stiu cataline..dar vroiam acum "sa ma iau putin de tine" :*

          Originally posted by usr1 View Post
          @andrEyCST am si eu o curiozitate daca nu te superi... nu tii frica sa-ti lasi masina tot timpul in parcare la lidl? Nu ti-o lovesc cu portierele cei care parcheaza linga tine?
          nu am patit-o pana acum, ca o parchez mai la capatul parcarii(putina activitate pe acolo)..dar e mai sigura acolo din mai multe puncte de vedere, cum ar fi: lumina si vizibilitate maxima asupra ei, si daca as parca pe strazile laturalnice de langa bloc, risc sa imi zboare oglinzile sau sa fie sifonata vreo portiera(cum s-a intamplat unor prieteni de ai mei)
          Last edited by andrEyCST; 3 April 2012, 11:12. Reason: Automerged Doublepost
          andrEyCST--- ---andrEyCST

          Comment


          • Eu la hypermarket o parchez cit mai in colt posibil ca am lovituri pe portiere si toate de la tranii care au parcat linga mine in parcarile de la hypermarket. De asta te intrebam.

            Comment


            • tot la lidl? nu am primit nici un ghiont pana acum..dar nici nu vreau sa parcheze langa mine vreunu de ala care sa imi faca unul..
              andrEyCST--- ---andrEyCST

              Comment


              • Poate va parca langa tine unul cu o Raba...
                Sa vezi atunci "prelucrare prin aşchiere" : ) )

                Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzz z!!!!!!!!!!!!!!
                Last edited by 45BoG; 3 April 2012, 16:18. Reason: Automerged Doublepost
                Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                Comment


                • cum am patit eu la era cand a fost evenimentul ala prin martie 2011.
                  Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                  Comment


                  • Zzzzzzzzzzzzzzzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzz zzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                    Comment


                    • da aiurea cataline...il mai gasisei pe cel cu duba?ca nu mai tin minte..
                      andrEyCST--- ---andrEyCST

                      Comment


                      • M-a strigat cineva ???

                        Comment


                        • Vai, mi-ai dat un nr de telefon... ghici cu cine am vorbit...
                          (exitand date cu caracter personal putem continua discutia in PM)
                          Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                          Comment


                          • Eu ti-am dat numarul corect..nu-mi asum responsabilitatea pt ce ai notat tu acolo...erai in aburii shaormei...cu telefonu ala concurent...huooo!!!
                            ...cine stie ce ai inteles!
                            Last edited by zuz84; 3 April 2012, 20:28.

                            Comment


                            • telofonul meu il bate pe telefonul tau
                              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                              Comment


                              • No Way Jose!!!!Al meu este cel mai tare, cel mai frumos, cel mai bun, cel mai destept...
                                Astept sa ma contrazici )))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google