Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
    Ce scuza aveti ?
    E comunitatea locala logan club!
    Manifestaţi-vă si pe forum !

    Trecand la subiect, aseară cum am ajuns acasă m-am înfipt direct in găleata cu bere. Nu m-am mai putut concentra sa transfer graficele din telefon pe pc, iar apoi sa le postez.
    Îmi pare rău, nu vreau sa creadă cineva ca sunt"grafice dezumflate" şi ca nu am curaj să le expun.

    O zi grozava din partea lui 45BoG!
    Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

    Comment


    • pai vad ca o lauzi numai din gura..scoate pozele sa o laudam si noi
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • Originally posted by 45BoG View Post
        Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
        Ce scuza aveti ?
        E comunitatea locala logan club!
        Manifestaţi-vă si pe forum !

        Trecand la subiect, aseară cum am ajuns acasă m-am înfipt direct in găleata cu bere. Nu m-am mai putut concentra sa transfer graficele din telefon pe pc, iar apoi sa le postez.
        Îmi pare rău, nu vreau sa creadă cineva ca sunt"grafice dezumflate" şi ca nu am curaj să le expun.

        O zi grozava din partea lui 45BoG!


        le pui sau nu pana la urma?
        Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

        Comment


        • cataline vii de sarbatori acasa??te astept cu un pahar de vin..suna tentant?te risti )
          andrEyCST--- ---andrEyCST

          Comment


          • Mariu o9 daca citesti forumul ...ma poti ajuta cu un grup pnion de a 5 a de diesel cu raportul de pinioane 31 cu 42?
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • da care ati fost pe DYNO ?
              sigpic

              Comment


              • La DYNO au fost Tony,Grim si Bog dar au plecat dezumflati de acolo
                1.6 16V

                Comment


                • Originally posted by CataLOL View Post
                  La DYNO au fost Tony,Grim si Bog dar au plecat dezumflati de acolo
                  Hai ne dam ;)
                  Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                  Comment


                  • pe gheata

                    Care mai pomeniti cuvintul (ne dam) o sa aveti soarta lui bfl stingherr la frt
                    Last edited by pmilogan; 6 April 2012, 21:02. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Ca tot e sezonul invierilor, haideţi să îi urăm un călduros bun-venit lui DanPmi !!!!!!!!!!!
                      Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                      Comment


                      • Da la concurenta multumesc ,multumesc

                        Maaaaaaaaaaa pe rind nu toti odata

                        Originally posted by 45BoG View Post
                        Hai ne dam ;)
                        U A I UU ,LINISTE ? GATA ?LILENT?

                        Asta e cuvintul magic sa linistesti baietii ma,aia energici bineinteles
                        Last edited by pmilogan; 6 April 2012, 21:14. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • tocmai ce am castigat un sprint de la primul semafor de la univ pana la al doilea ( cel de langa forneti). 1.2 benzina renault symbol Vs honda civic model cred '96 (rosiatic)
                          Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                          Comment


                          • La vale?!

                            Comment


                            • pai da maaaaaaaaaaaaaaaaaa altii no iau nici la vale numai vb de drum drept

                              Comment


                              • lauda de sine...scoate bogule de la naftalina dyno ala..ca ma omoara curiozitatea si nici nu iti dau coliva
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google