Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vezi bre la vali cu dasteru`
    sigpic42.453.149

    Comment


    • Originally posted by ciuciosu View Post
      baieti ma ajuta-ti si pe mine cu un meserias ok sa-mi monteze si mie centrala la apartament ................ eventual sa-mi da-ti un sfat de unde sa iau centrala si ce firma?
      eu vara trecuta mi-am schimbat centrala..mi-am luat baxi(28 mil) noua si mi-au montat-o aia(am mai platit revizia ei..vreo 150-200 ron parca pentru 2 ani)..daca vrei detalii ciuci,te sun maine si iti dau numarul celui care mi-a montat-o si de la cine am cumparat-o
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • eu am de vreo 13-15 ani centrala Protherm Leopard (ceha).
        A mai picurat, i-am inlocuit iarna asta schimbatorul de caldura (se depusese calcar), si probabil pompa de apa nu o sa o mai duca mult. Chiar daca a costat peste medie la vremea aceea, se vede cand un lucru e facut cu cap (de exemplu, comenzile ei sunt digitale, doar apesi niste taste pe un panou de control, cand pe vremea aia, si chiar si azi, mai toate au niste potentiometre..)

        In concluzie, ma declar fan Protherm. Au reprezentanta in iasi pe espalana oancea (mai jos de flux supermarket). Iar piesele pt ea le poti gasi (probail si pt alte marci, sau poate chiar o centrala nou, de la importatorul direct in Romania : SecPral Cluj).

        de exemplu http://www.secpralpro.ro/listaProdus...ID=26&pagina=1
        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

        Comment


        • Maine seara ne intalnim la palat sau in parcare la chimie?
          1.6 16V

          Comment


          • maine la 20.00 in tudor la chimie!!!!
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • dar ce este la palat??sau am inceput sa schimbam locatiile?
              andrEyCST--- ---andrEyCST

              Comment


              • Da andrei pana se mai linistesc apele pe la palat cu santierul de acolo ne intalnim in tudor in parcare la chimie ca acolo e mai retras si nu ne ploua si cand e soare nu e nici plaf.
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • pai daca ploua vine cineva??sa nu fiu singur pe acolo
                  andrEyCST--- ---andrEyCST

                  Comment


                  • da ce am scris andrei mai sus ? chiar daca si ploua ..la chimie avem unde sta pe cand la palat nu ....asa ca vin-o si tu ca vine si lumea!!!
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • Hai, la intalnire cu voi!!!

                      Comment


                      • Cum se poate inchide un cont de pe loganclub.ro?
                        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                        Comment


                        • o metoda ar fi sa nu mai intri pe el..
                          andrEyCST--- ---andrEyCST

                          Comment


                          • Vesti rele.....

                            Hristos a Inviat!
                            Nu vreau sa va stric dispozitia, dar mai sunt si vesti rele din cand in cand.....Una din ele e asta:http://www.dailybusiness.ro/stiri-co...tea-rea-75660/

                            My Car

                            Comment


                            • Originally posted by andrEyCST View Post
                              o metoda ar fi sa nu mai intri pe el..
                              Nu cred că merge; Au încercat-o şi alţii şi nu le-a reuşit. După cum vezi, aici nu se postează cu lunile...
                              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                              Comment


                              • Originally posted by gold8xspeed View Post
                                Hristos a Inviat!
                                Nu vreau sa va stric dispozitia, dar mai sunt si vesti rele din cand in cand.....Una din ele e asta:http://www.dailybusiness.ro/stiri-co...tea-rea-75660/
                                pe mine unul nu ma mai mira nimic...sa traiasca ei bine.. e tot ce conteaza
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google