Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca vrea omul!

    Acum una calda, ca rece a fost. Ce ziceti de asta?

    My Car

    Comment


    • Originally posted by 45BoG View Post
      Cum se poate inchide un cont de pe loganclub.ro?
      Faci o cerere si se da ban forever.

      Dar ce ti-a venit cu inchiderea contului?

      Comment


      • Ma gandeam sa sanctionam conturile inactive. Sau 7zile fara logare = eject
        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

        Comment


        • da ceti veni cu ideia asta stiiam ca numai astia de sus care ne conduc dau cateodata niste legi numai asa ca sa se laude ca a dat si el o lege cai rea de obicei asta nui problema se bucura si el se pare ca e molipsitoare problema asta ......(fara suparare)

          Comment


          • [QUOTE=45BoG;1246366]Ma gandeam sa sanctionam conturile inactive. Sau 7zile fara logare = eject [/QUOTE





            DA PRIETENI EU CRED CA AR TREBUI EXCLUSI ASTIA CU IDEI DIN LCI DECI EJECT BOG MERGI SANATOS TU SI LINIUTELE TALE

            Comment


            • Originally posted by valyy View Post
              da ceti veni cu ideia asta stiiam ca numai astia de sus care ne conduc dau cateodata niste legi numai asa ca sa se laude ca a dat si el o lege cai rea de obicei asta nui problema se bucura si el se pare ca e molipsitoare problema asta ......(fara suparare)
              Pentru cine a avut dificultati in a citi, oferim gratuit si traducerea:
              Originally posted by valyy View Post
              Dar ce-ti veni cu ideia asta? Stiam ca numai astia de sus care ne conduc dau cateodata niste legi numai asa ca sa se laude ca a (au, forma de plurar, trebuie acordat subiectul cu predicatul) dat si el (ei , aceeasi explicatie) o lege care-i rea de obicei dar asta nu-i problema; se bucura si el, se pare ca e molipsitoare problema asta ......(fara suparare)
              Cu parare de rau constat ca ai citit ce-am scris si te-ai enervat teribil de ai facut atatea greseli. Eu sunt adeptul unei comunitati loganclub iasi activa. Ori a fi membru in LCI, si a nu-ti pasa de ceea ce se intampla in aceasta comunitate eu gasesc a fi inadmisibil. Forta unei comunitati e data tocmai de membrii ei. Nu e ca si cum ai avea cont pe messenger si nu il folosesti. Consider ca pentru a fi parte a LCI, trebuie sa fii activ: nu discut despre cheltuiala de bani si de timp pentru a veni la intalnirile de la palat sau mai nou chimie. Nu am propus ca oricine nu are nimic de spus, sa posteze ceva fara noima sau sa fac spam pe forum. M-am gandit doar ca unuia ce ii pasa, poate printr-un minim gest sa se logeze pe forum odata pe luna, iar apoi sa dea sign out (sau poate e mai bine o data pe saptamana).
              Abia in aceste conditii poti spui ca faci parte din ceva, ori ca apartii cuiva.
              Altfel, faci parte din nimic, unde se intampla fix nimic.

              Rezumand, este fix despre asumarea a ceva. Decat sa ma compari cu un aberant din parlamentul romaniei, mai bine hai impreuna sa ne asumam raspunderea pe ceva!
              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

              Comment


              • eu zic sa-i prindem si sa le dam foc celor care au conturile inactive si nu se logheaza zilnic..... )
                trebuie neaparat sa spunem PREZENT ca sa fim si noi pe acest forum???
                a mai fost cineva cu astfel de propuneri si .......
                va doresc w placut
                www.loganclub.ro

                Comment


                • @ 45bog nu pot sa spun decat : muuaahahaha ) ....interesanta tare propunerea ta ... votez cu nu
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • iooon al nostru se simte cu musca pe caciula ))
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • Autentificarea de dupa Pasti!

                      Prezent!
                      http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                      Comment


                      • @Bog: Sunt multi care intra doar sa citeasca ce se mai discuta sau sa vada cum a fost la ultima intalnire. Nu de putine ori am vazut ca erau persoane care au plecat din Iasi si erau pe topicul nostru de intalniri. Daca tot ai timp, poti sa intri pe pagina de profil a fiecarui membru LCI si sa vezi ultima logare in tabul de "Statistics".

                        Comment


                        • Are sens ce zici. Ba mai mult, cred că e tocmai in sensul in care ziceam si eu: din moment ce nu mai sunt in Iaşi şi cu toate acestea ei intră pentru a vedea cum a fost la ultima întâlnire, au parte de toată admiraţia mea.
                          Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                          Comment


                          • andrei....pe sapca, ca e cald afara :P

                            "restul e cancan"...
                            bog promit ca prima data cand vin acasa o sa fiu prezent la intalnire... si ce mult imi doresc sa fiu prezent la o intalnire ...abia astept mai e putin, 4 luni )

                            salut baieti!
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • mult noroc si ai grija de tine iooon(si de sapca). Noi te asteptam cu drag, sa te prezinti calare pe cic si cu amintiri frumoase de povestit..
                              andrEyCST--- ---andrEyCST

                              Comment


                              • @cic: si noi te asteptam cu drag; mie imi pare rau ca nu am apucat sa ne cunoastem mai bine [despre tine stiu initial de la DanPMI (te-a vb de bine )] iar pe vremea cand incepusem eu sa vin la LCI, tu ai mai venit la 2-3 intalniri iar apoi ai plecat.
                                Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google