Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai taie din ele.......
    lasa ca va vad eu Duminica
    sigpic

    Comment


    • cipriane ..nu mai taia ca si asa e scurta

      cic-ul e pe dreapta...a cedat un rulment de pe spate , si azi am vrut sa il schimb si nici de al naibii nu a vrut sa iasa...si masina a ramas pe cric in parcare..iar eu pieton ...
      luni incearca un verisor sa il scoata la o presa mai puternica la el la munca....sper sa reuseasca
      Attached Files
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • cum ai incercat in prima poza, in veci nu o sa iasa. La caldura se dilata. Baga mult deruginol sau motorina
        sigpic42.453.149

        Comment


        • pai am incalzit oala de la tambur ca sa se dilate si sa iasa rulmentul...am dat si cu wd-40 si nimic...o sa incerc si cu motorina cum spui tu...poate am noroc
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • lasa o noapte tamburu in motorina
            sigpic42.453.149

            Comment


            • Salutare!!!! Va recomand un site foarte util pentru deplasari prin tara sau strainatate...acest site va calculeaza km,cati litri absolut tot si puteti seta dupa preferinte. www.distanta.ro Sper sa va placa si sa va fie de ajutor!!!! Bafta si numai bine!
              sigpic
              https://danielacojocaruband.wordpress.com/

              Comment


              • unde se tine intalnirea diseara??
                andrEyCST--- ---andrEyCST

                Comment


                • Tudor..........

                  Comment


                  • sau Stefan... )))
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • Cred ca in Tudor cel mai sigur
                      sigpic

                      Comment


                      • Haide-ti cu o poza cu o prezenta cu o parere despre aceasta intalnire asa cum erau inainte ...intalniri cu sffaturi si idei minunate ce abia asteapta sa fie puse in practica!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • Pai daca nu ai stat tu pana la final cine sa o faca?

                          Comment


                          • Eu ma bazez pe CST ;)
                            Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                            Comment


                            • ANUNTTTTTTTTTTT
                              Cine vrea sa izoleze masina cu Fononim sau ceva de genul asta cel mai bun izolator cu care se izoleaza masina se face o lista aici ..si e nevoie doar de 4 baieti . pentru o masina de izolat va ajunge ceva de genu 50 ron .
                              Daca va-ti saturat de zgomotele dedranjante si vre-ti sa face-ti ceva pentru pasageri si pentru voi sa condunce-ti in liniste si sa nu se auda nimic de la motor nici macar toba treceti-va pe lista!!
                              1. CMC
                              2. .....
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • ANUNTTTTTTTTTTT
                                Cine vrea sa izoleze masina cu Fononim sau ceva de genul asta cel mai bun izolator cu care se izoleaza masina se face o lista aici ..si e nevoie doar de 4 baieti . pentru o masina de izolat va ajunge ceva de genu 50 ron .
                                Daca va-ti saturat de zgomotele dedranjante si vre-ti sa face-ti ceva pentru pasageri si pentru voi sa condunce-ti in liniste si sa nu se auda nimic de la motor nici macar toba treceti-va pe lista!!
                                1. CMC
                                2. .....




                                sau sunati la numarul meu 0749482627 ciprian
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google