Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In Tudor nu?
    sigpic

    Comment


    • yeap, roger ;)
      Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

      Comment


      • Da deci in seara asta a-ti vazut si voi si va-ti convins ce inseamana fononimul asta si cum se aseaza pe masina si cu peretele de foc cum e si cu corpul clapeta marit cum e si discuri cu placute pe spate si de toate sa discutat in seara asta ............pozele o sa spuna si prezenta asa cum e!!!!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • intradevar, test-drive-uri, analize, argumente, peste toate a fost o intalnire tehnica
          Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

          Comment


          • Hey...vreau si eu

            Comment


            • să nu îi daţi, că nu a mai venit la întâlniri!

              Să nu îi daţi, că nu a mai venit la întâlniri!!!!!!!!!

              Aaaaaaaaaaaa, uitam, şi nici pe forum nu mai scrie.
              Last edited by 45BoG; 26 April 2012, 20:06. Reason: Automerged Doublepost
              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

              Comment


              • Huooooo Huoooo!!!...- 2!!! ..stai jos!
                Taci acolo ..nu cobi
                Deci ...?

                Comment


                • da zuza vii la intalniri si doar stii ca te ajutam cu ce ai nevoie!!!!
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • salut
                    nu stiu daca scriu bine aici subiectul dar cunoaste cineva in Iasi pe cineva sau o firma care investigheaza repara clima auto? la 2 service-uri mi-au recomandat inlocuirea care e scumpa, dar din ce am inteles se si poate repara mult mai ieftin.

                    mersi
                    "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                    Comment


                    • astazi intalnirea se tine tot la chimie in Tudor la 20.00 ?

                      Comment


                      • Acum sunt doar eu si Murder :/
                        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                        Comment


                        • in numele Logan club iasi Dorim Nea Dan bfl multa sanatate lui si celor din jur si un calduros La Multi Ani!!!
                          Iata si motivul pentru care nu am fost la intalnire inn seara ata si de ce nu am fost nici la era ..........
                          Attached Files
                          Last edited by ciuciosu; 29 April 2012, 21:04.
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • News alert: au venit Dig si Pif.
                            Pentru restul: sa ne ..... .....!

                            Prietene COX, nu poti sa faci asa ceva masinii... i-ai stricat stima de sine...
                            Last edited by 45BoG; 29 April 2012, 21:42. Reason: Automerged Doublepost
                            Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                            Comment


                            • eu nu am putut ajunge ca am fost plecat la campulung sa fac bani de asigurare
                              andrEyCST--- ---andrEyCST

                              Comment


                              • Originally posted by andrEyCST View Post
                                eu nu am putut ajunge ca am fost plecat la campulung sa fac bani de asigurare
                                Te rog dezvolta vreau si eu
                                Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google