Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ciuciosu View Post
    in numele Logan club iasi Dorim Nea Dan bfl multa sanatate lui si celor din jur si un calduros La Multi Ani!!!
    Iata si motivul pentru care nu am fost la intalnire inn seara ata si de ce nu am fost nici la era ..........

    Da nentu multumesc frumos si tie sa-ti dea domnul multa sanatate,cu respect

    Comment


    • Atentie cum circulaţi: iasi - bacau = 8 radare
      Sa vedem cum o fi până in Ploieşti
      Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

      Comment


      • Originally posted by 45BoG View Post
        Atentie cum circulaţi: iasi - bacau = 8 radare
        Sa vedem cum o fi până in Ploieşti

        atentie maxima prietene BOG si sa ne revedem sanatosi,estiu un prieten adevarat iti multumesc din suflet pentru gestul tau

        Comment


        • Salutari pt LCI Ploieşti, de aici de la Agip.
          Ps, rafinăria Brazi se vede fain noaptea :p
          Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

          Comment


          • Aha, deci acolo plecai ieri dupa-masa pe la 6.

            Si ca a venit vorba de plecari, am si eu o rugaminte la voi, am nevoie de o statie pt week-end-ul 11-13 mai.

            Care ma poate ajuta?

            Comment


            • Scuze Vali, nu te-am zărit. Pe unde erai?

              Cât despre staţie, eu am împrumutat-o de la un prieten; Tot am amânat să-mi cumpăr una, din cauză că fac puţini km in afara localităţii. Dar pt cine are bani, e o chestie formidabilă!
              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

              Comment


              • Originally posted by vali007 View Post
                Aha, deci acolo plecai ieri dupa-masa pe la 6.

                Si ca a venit vorba de plecari, am si eu o rugaminte la voi, am nevoie de o statie pt week-end-ul 11-13 mai.

                Care ma poate ajuta?
                vorbeste cu victor(cel cu loganul alb GCG parca) cred ca te poate ajuta el..
                andrEyCST--- ---andrEyCST

                Comment


                • Vreau sa se schimbe ora intalnirilor, pentru ca la ora 20:00 este destul de tarziu si nu stiu cand voi putea sa vin la club ... astept si alte pareri :-)
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                  Comment


                  • Da, asa e.
                    Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                    Comment


                    • ce ora ati prefera voi???chestia este ca unii termina la ora 19:00 serviciul..eu cand pot..pot veni si la 17 si la 19 si la 20..
                      andrEyCST--- ---andrEyCST

                      Comment


                      • uite catalin becuri galbene http://www.pieseauto.bizoo.ro/vanzar...9-Cutie-Carton. in mod clar exista.si am vazut si mai multe oferte cu smd-uri.

                        NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                        Comment


                        • stie careva daca e vreun releu pt lumini?
                          Adica am schimbat becurile si s-a incalzit farul f tare, de s-a topit si un soclu, ala de la drl. Acuma, ori becurile sunt de vina, ori e altceva(de asta imi e frica). Am schimbat becurile cu alea care le aveam inainte si parca la fel incalzeste.
                          sigpic42.453.149

                          Comment


                          • prietene, ai parte de blestemul drl-urilor
                            (asta daca zici ca ti-ai montat sistem de ala)
                            Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                            Comment


                            • pai am avut drl si pana acum si nu au fost probleme. Care e treaba cu drl-ul?
                              sigpic42.453.149

                              Comment


                              • prietene hrib, tare mi-e(dupa cum zicea un coleg de-al meu de servici) ca releele la Logan nu sunt separat ci direct pe UCH. Lucru care nu avantajeaza deloc in cazul in care se defecteaza vreunul

                                NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google