Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ioi Bog, as avea atat de multe sa iti spun ...pacat ca stau prost cu timpul !
    Te invit sa ma cauti insistent pe lista de azi...
    Si sa fim in ton cu maretu` eveniment de azi ...
    v-am pupat..parinteste !

    Comment


    • Nu protestez, doar cantam prohodul forumului...
      Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

      Comment


      • Lasati vrajeala si treceti la intalnire

        Comment


        • Chiar faina si intalnirea din aceasta seara!!!!
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • Originally posted by 45BoG View Post
            Nu protestez, doar cantam prohodul forumului...
            Inseamna ca esti pregatit sa canti vreo cativa zeci de ani?


            Si prezenta de ieri seara:
            1. Dany DIG (a achitat banii pt fonomin)
            2. Vali007
            3. Ciuciosu
            4. AndreiCST
            5. Ciprian RMC
            6. Murder BVA
            7. Vladihnio
            8. Hriberiu
            9. CataLOL

            Sper ca am trecut pe toata lumea.

            Salutam trecerea lui Mircea GML pe la noi.

            Comment


            • Originally posted by zuz84 View Post
              Te invit sa ma cauti insistent pe lista de azi...
              Vai. Ma asteptam sa fii pe lista. Ce s-a întâmplat?

              Cât despre faza cu timpul, banuiesc că nu e important ce vrei să îmi zici, că altfel sper că ai fi rezolvat problema ;)

              Ps: aseară dacă veneam nu as fi fost o companie prea plăcută, îmi era un somn teribil, şi am adormit după 15 min din finala E.L.

              Originally posted by ciuciosu View Post
              Iata si prezenta ce su sa postat aseara!!!!!!
              1. IS24MAX MAX –“IACA ASA BAT CAPRARII”
              2. B78MKO TONY—SI EU DACA VIN CU 2 MASINI NU AM VOIE SA CONCUREZ?
              3. B67XAR XP3RTUL—DA DA STIU CA MERGE MASINA MEA SI CAND NU SUNT EU LA VOLAN , SURIOARA MEA CEA DRAGA-DANA –E DE VINA!!
              4. IS27DMC DUMITRU MARIUS – DA EU SUNT
              5. IS08UZY UZZZY –DA CINE MAI VREA UN FOC?
              6. IS06JFH VALI007 –DA HAI CA V-AM SALUTAT BAIETII!!
              7. NT06NHB IRINEL –BINE AI REVENIT IRINELEEEE
              8. IS06KBO VLAD!NHO –DACA AM SA INVAT AM SA AM SI EU PERMIS …DACA NU ….NU!!
              9. IS16GEN GEO—DA DE ACU SUNT DOMN MECANIC –CARE MAI DORESTE? CARE MAI POFTESTE?
              10. IS05LKG CIUCIOSU36BUN --DA IMI PARE RAU CA AM UITET APARATUL FOTO ACASA
              11. IS84ZUZ DA POSIBIL ASA SA FIE
              12. IS16…CMC CIPPY EU NU AM SCHIMBAT NICI UN BEC LA XENON !!!!CE-I CU TINE??????
              13. GL98AGA CIPRISOR –CARE MAI VREA SCHIMBATE LUMINILE LA BORD?
              14. VS03UXA NA5UL --ASA O FI!!]
              15. IS62BCV SMEK –HAI ROMANIAAAAA!!!!
              16. IS99VFY CRYSTI—HAI DINAMOOOOO!!!!
              17. B76GCX CAT_ALEX52 –SERIOS SPUN CA EU AM BECURI PE XENOANE DE 55W
              18. IS29FAV VLAD—SUNT PRINTRE PUTINII CE AU VOPSEA PERLATA
              19. IS27DAN GOLD8SPEED –LASA LASA CA VIN EU CU TRIPLELE SA VAD ATUNCI CE MAI ZICETI!!
              20. IS10LNC EUROMARKET –O SA FACEM EVENIMENTUL NU?
              21. IS24CIC IOON_CUG –AM AJUNS LA INTALNIRE SI AM SI MIROS DE GUMA TURBO IN MASINA SA MOARA INVIDIOSII!!
              22. IS55GML MIRZERO –DA CE N8U AI CU CE SA MARGI ACASA ?—TE DUC EU!!!
              23. IS11GRM GRIM –BUBURUZA CRUZAAA ORIUNDE VEI ZBURA AICI E CASA TA !!!!
              24. IS06KFJ-- ASA O FI
              25. CT82NIF CRYS—HAI CA VA AJUT SI EU CU EVENIMENTUL!!!
              26. IS85CAR SIM –DACA O SA-MI PLACA LA FRT CUM IMI PLACE DE TONY ATUNCI TOTUL O SA FIE PERFECT!!
              27. IS05GIX RAZVAN—AM TRECUT SA VA SALUT COLEGILOR!!
              28. IS29MDA DANY –EU MAINE MA TREZESC DE LA 4 ASA CA AM PLECAT!!
              29. IS62BVA MURDER –ADICA CUM VINE TREABA ASTA ? TOT EU SUNT CAMPION LA CHELIE NU MEGANUL!!
              30. IS86TAZ TAZZ—OLEEEEE!!!! CARBONULLLL!!!
              31. IS86CMM –DA SI NOI AM FOST NU?
              32. IS07APY –DA CUM SA NU FIM ? DA AM FOST!!
              33. B78MHX CATALIN642—CAM TARZIU DAR AM REUSIT SI EU SA VIN!!!
              Wow, faine vremuri pt LCI (o prezenta din iunie 2009). Atunci era de mine. Tinand cont de ce se intampla acum, parca inchiderea nu e departe.
              Last edited by 45BoG; 10 May 2012, 23:20. Reason: Automerged Doublepost
              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

              Comment


              • Are cineva pus fonomin pe masina? merita investitia. Sunt foarte curios de rezultatul antifonarii. Daca dintre cei care vin la intilnire are pus fonomin sa dea un ...buzz...cind si unde are loc urmatoarea intilnire (la palat nu cred ca e faza cu miku si berea la tzugulani)?

                Comment


                • cam de 2 saptamani intalnirile se tin Miercuri si Duminica ora 20:00 in parcare la Facultatea de Chimie Industriala(tudor)

                  din ce am auzit..baietii sunt incantati de investitia in fonomin..spun ca e o investitie de viitor
                  andrEyCST--- ---andrEyCST

                  Comment


                  • Eu am pus pe masina fononim si sunt super multumit!!!!
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • Originally posted by ciuciosu View Post
                      Eu am pus pe masina fononim si sunt super multumit!!!!
                      Cit a fost toata investitia? Eventual vreun meserias care sa se priceapa la asa ceva?
                      Cu stima

                      Comment


                      • Sincer nu mai stiu cat a ajuns chestia dar ia si vorbeste cu baietii si te combini cu ei la comanda ...si ca meserias ...asta suntem cu totii petru masinile noaste!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • Referitor FONOMIN.....

                          Ma inscriu si eu pe lista cu FONOMIN. Sa-mi ziceti cand si va dau banutii. De pus nu mi-l pun inca, trebuie sa fac niste modificari pe interior la portiere, apoi il instalez. In rest, numai bine.....

                          My Car

                          Comment


                          • Au apus vremurile alea cand ne adunam cate 20 -25 de masini , cand nu ne statea capul la a cui masina e mai tare , nu erau atatea vedete si piloti de liniute ...............si etc. , dar cum este intr-un colectiv , trebuie sa fie unu mai cu motz si sa strice , asta este , poate vreodata vom mai fi ca inainte .........dar sincer va spun NU CRED CA VA MAI FI.......pacat.
                            Acum am avansat sau unii am devansat , din variii motive , a disparut sentimentul ala de adunare si de unitate , ce sa-i facem imbatranim.
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • Originally posted by Steel View Post
                              Au apus vremurile alea cand ne adunam cate 20 -25 de masini , cand nu ne statea capul la a cui masina e mai tare , nu erau atatea vedete si piloti de liniute ...............si etc. , dar cum este intr-un colectiv , trebuie sa fie unu mai cu motz si sa strice , asta este , poate vreodata vom mai fi ca inainte .........dar sincer va spun NU CRED CA VA MAI FI.......pacat.
                              Acum am avansat sau unii am devansat , din variii motive , a disparut sentimentul ala de adunare si de unitate , ce sa-i facem imbatranim.
                              Ma simt luat in colimator
                              Nu as vrea sa cred despre mine ca sunt un factor care dezbina.

                              As vrea de asemenea sa ramana si scris, nu stiu ce parere au unii, dar 45BoG a vorbit de-a lungul intalnirilor LCI despre liniute doar accidental, nu a initiat vreo discutie pe aceasta tema, si a folosit cursa pe 400m doar pentru a exemplifica unele situatii din viata unei dacii logan:
                              -daca se cunoaste sau nu efectul unei remapari fara sa se fi facut un test dyno
                              -despre utilitatea ingreunarii masinii cu material fonomin [ca tot veni vorba ]
                              -etc
                              aaa, sau atunci cand ai zis depre mine ( >< ) ca conduc ca un nebun, iar eu te-am provocat la o cursa pe 400m

                              Repet, ar fi fost o atmosfera faina cu 25-30 masini egale, chiar daca banuiesc ca pe vremea aia (2009 iunie) CMC nu avea aceste spoilere si evacuari, COX nu avea serpisori, BFL nu era remapat, LOL nu avea jante smechere & xenon, Tony nu urcase inca pe podiumuri, lui Zuz nu-i inflorisera floricele pe masina, GRM nu avea inca un sandero de temut (nu era construit inca), etc.
                              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                              Comment


                              • 45 BOG nu erai in aceasta discutie , te-ai incriminat singur , treaba asta este demult , inainte de a veni tu , si a fost simpla parere a mea si nu asteptam neaparat replici , cine se simte este treaba lor ............... daca era sa dau nume era foarte simplu .
                                Sunt chestii care ma deranjeaza si o spun public.Ce am scris astazi am scris despre disparitia spiritului Logan Clubului de alta data ...............Ma scuzi daca te-am atins dar nu a fost cu intentie.
                                Asa ca Loganistilor din Iasi , uniti-va si treziti-va si hai sa mai facem intalniri de alta data.
                                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google