Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa e steel..dar tot din vina noastra nu se mai organizeaza..prin cuvantul "vina" incerc sa scot in evidenta ca nu mai sunt acele vremuri minunate, ci doar mai multe probleme,griji,etc..mici exemple: nu mai este benzina 4 lei, unii s-au casatorit, au copii mici, altii au un servici care le ocupa tot timpul, sau pur si simplu unii au uitat de unde au plecat..dar eu am o vorba..decat multi si prosti, putini dar buni(nu fac referire la nimeni..) iar ca o mica concluzie: unii pleaca, altii vin..dar tot ca o familie ramanem
    andrEyCST--- ---andrEyCST

    Comment


    • Mare dreptate are CST-ul.
      Dar, la fel ca tine Steel, si eu imi doresc puţin mai mult de la asceasta comunitate.
      Scriam un pamflet mai demult şi propuneam sanctionarea inactivitatii (speram eu in prima faza pe dorum).
      Daca din 2009 benzina s-a scumpit cu 50%, hai sa facem economie si ne întâlnim doar odata pe saptamana. Iar atunci ar trebui sa venim cu toţii. E posibil ca asta sa fie primul pas.
      Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

      Comment


      • nu poti bogule sa te intalnesti doar o data pe saptamana..pentru ca unul nu poate miercurea ca e de servici si vine duminica seara..iar altul poate miercurea ca termina la 18 si nu poate duminica ca pleaca din localitate..capish?
        andrEyCST--- ---andrEyCST

        Comment


        • Originally posted by 45BoG View Post
          Mare dreptate are CST-ul.
          Dar, la fel ca tine Steel, si eu imi doresc puţin mai mult de la asceasta comunitate.
          Scriam un pamflet mai demult şi propuneam sanctionarea inactivitatii (speram eu in prima faza pe dorum).
          Daca din 2009 benzina s-a scumpit cu 50%, hai sa facem economie si ne întâlnim doar odata pe saptamana. Iar atunci ar trebui sa venim cu toţii. E posibil ca asta sa fie primul pas.
          De sanctionat nu prea ai tu cum - in afara de cei cu functii - si nu sunt singurul la care i-i este dor de acele vremuri (cand ne adunam peste 20 de membri), si sincer sa-ti spun nu-mi permite timpul ... ma repet : ora 20 este destul de tarzie pt. mine ... numai bine :-)
          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

          Comment


          • e GREU sa mai speri la vremuri de alea
            lumea acum are ALTE TREBURI, GRIJI , ETC.
            ERA frumos cum veneam si ne uitam si ne povesteam si radeam .......
            DAR.....usoar usor lumea a disparut. Fiecare stie de ce si pentru ce.
            UN singur LUCRU E CLAR ..... CINE vrea sa vina sa vina si cand vrea sa vina
            FIE miercuri , fie Duminica
            sigpic

            Comment


            • Cam asa e cine vrea sa vina vine oricum cine nu vrea nu-si trece in orar ora de Logan club si gata ca nu rugam pe nimeni sa vina ...cine vrea imbunatatiri .....idei noi ...si pareri ...vine , cine nu ..nu si gata ..!!!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • prea multa rumoare pe forum printre membri. intalnirea Logan Club ar trebui sa fie o metoda de relaxare. socializezi, mai primesti un sfat, mai dai un sfat, te mai ajuti cu cineva, mai spui o prostie, mai auzi un banc. nu vad legatura dintre asta si lista cu prezenta. nu poate nimeni sa ceara nimanui sa apara de doua ori pe saptamana la intalnire, pentru ca atunci ar veni din obligatie nu din placere. fiecare dintre noi are un job real in lumea reala si o viata cu probleme reale. Logan Club nu e job, Logan Club e hobby, pasiune, deconectare, etc.

                revenind la oile noastre, aseara am fost 5 mesteri mari:
                1.Ciprian RMC
                2.Danik DIG
                3.Remus BVA
                4.Ciprian CMC
                Ni s-a alaturat si un alt coleg, pe care o sa-l rog sa ma scuze ca nu i-am retinut cu exactitate numele, cu motorul IS-11-GTA(cred), care din pacate a trebuit sa ne paraseasca destul de rapid din cauza ploii.
                Am discutat despre ambreiaje sport, volante usurate, tobe, serpisori, jante si ne-am crucit cu totii de soselele vietii din minunata noastra urbe.

                NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                Comment


                • Colegul la care nu i-ai retinut numele este Alex sau ALC cum il stiu multi.
                  Imi pare rau ca nu am ajuns aseara, dar de la 7 am adormit si m-am mai trezit dimineata la 5.

                  Comment


                  • Alc a venit cu loganul lui sau cu un motor? adica motocicleta?
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • Pai daca a fost nevoit sa plece mai devreme din acuza ploii ce se apropia evident ca era cu motorul.

                      Comment


                      • nu-l vedeam pe aalc cu motor niciodata dar na ...ma blocat cu asta!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • Si eu m-am zapacit rau de tot. a scris ciprian: "cu motorul IS-11-GTA" deci clar motor, nu trebuia dedus. ce sa-i fac cred ca de la bere mi se trage zapaceala.
                          Hai noroc la toti loganistii, beau si in cinstea voastra.
                          Noroc!

                          Comment


                          • Felicia -- astazi 17-mai-2012


                            ps: sa ma laud un pic!
                            Tony STI loc 1 la indemanare grupa pana in 80cp timp 39.13sec
                            Last edited by TonySTI; 17 May 2012, 21:43.
                            http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                            Comment


                            • felicitari tony..bag seama ca este ca mersul pe bicicleta pentru tine..mult succes si mai departe, cu cat mai multe podiumuri
                              andrEyCST--- ---andrEyCST

                              Comment


                              • Tony ii pare rau ca sa tinut in timpul saptamanii evenimentu ca alfel mi-ar fi placut sa stau in coasta ta acolo !!!!!
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google