Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare lume...ce e cu drama asta aici pe forum...? va lovit nostalgia?
    vedeti, poate nu dispare clubul pana ma intorc si eu.... nu de alta dar imi este dor de o intalnire

    faza e ca timpurile se schimba...mereu a fost asa....nimic nu rezista o vesnicie daca nu este intretinut... stau si ma gandesc de ce nu mai vine "lumea" la intalnire cum venea o data! si primul raspuns care imi vine in cap este acela ca : probabil "lumea" nu mai gaseste ceva interesant in intalnirile noastre...ceva nou.
    faceti urmatorul joc de imaginatie . inchipuiti-va ca ar trebuii sa mergeti in fiecare saptamana la acelasi film/piesa de teatru/concert etc, cat ati suporta, nu ati renunta ?


    eu cred ca pt unii, marea majoritate, asta e! din pacate

    dar poate vremurile o sa se schimbe. si o sa reusim sa readucem acel ceva la intalnirile noastre. trebuie doar sa ne dorim acest lucru, in caz contrar ramanem un grup de loganisti, prieteni unii de mai bine de 4 ani jumate, care o sa ne intalnim de placere

    va salut cu stima...
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Da sa stii ca aici ai dreptate mare

      vom vedea cu timpul
      sigpic

      Comment


      • Eu unul am sa vin miercuri la intalnire ....maine am ceva treburi familiare asa ca pe saptamana viitoare!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Originally posted by iooon View Post
          salutare lume...ce e cu drama asta aici pe forum...? va lovit nostalgia?
          vedeti, poate nu dispare clubul pana ma intorc si eu.... nu de alta dar imi este dor de o intalnire

          faza e ca timpurile se schimba...mereu a fost asa....nimic nu rezista o vesnicie daca nu este intretinut... stau si ma gandesc de ce nu mai vine "lumea" la intalnire cum venea o data! si primul raspuns care imi vine in cap este acela ca : probabil "lumea" nu mai gaseste ceva interesant in intalnirile noastre...ceva nou.
          faceti urmatorul joc de imaginatie . inchipuiti-va ca ar trebuii sa mergeti in fiecare saptamana la acelasi film/piesa de teatru/concert etc, cat ati suporta, nu ati renunta ?


          eu cred ca pt unii, marea majoritate, asta e! din pacate

          dar poate vremurile o sa se schimbe. si o sa reusim sa readucem acel ceva la intalnirile noastre. trebuie doar sa ne dorim acest lucru, in caz contrar ramanem un grup de loganisti, prieteni unii de mai bine de 4 ani jumate, care o sa ne intalnim de placere

          va salut cu stima...
          Sall gion ai spus vorbe mari ,respect pt tine si nu in ultimul rimd LOGANISTILOR DIN IASI

          Comment





          • vor sa il scoata pe maxx vinovat de accident !
            Last edited by Xp3RtuL; 20 May 2012, 10:39.
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • De cand e articolul asta?
              Saptamana trecuta a fost ziua lui Max...

              Comment


              • trist... mereu e vina celui ce nu mai poate vorbii

                r.i.p. maxx
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Usor ,usor iese la iveala tot adevarul...face Maxutzu ordine din lumea cealalta pe pamantu asta!!!! II mustra constiinta pe cei implicati si vor plati ei la momentul potrivit.......Maximus Loganist Forever....Best Friend
                  sigpic
                  https://danielacojocaruband.wordpress.com/

                  Comment


                  • CMC-ule ai vreo veste despre fononim? Daca ai nevoie de ajutor la transport suna-ma si vedem cum facem.

                    Comment


                    • Fotografiile masinutelor celor care au fost duminica la intalnire:

                      JFH.jpg BVA.jpgCST.jpg LBW.jpgPIF.jpg DIG.jpg
                      Scuze de intarziere dar acum cateva minute am reusit sa le descarc.

                      Mai era un pic si se facea prezenta de la intalnirea de miercuri
                      Fara sa vreau le-am grupat pe culori.
                      Pe maine seara, poate mai prind si alte culori.

                      Comment


                      • Prezenta de aseara este :

                        1. Danik DIG
                        2. Catalin LOL
                        3. Remus BVA
                        4. andrEyCST

                        Danik va veni si cu pozele..mai pe seara sper
                        andrEyCST--- ---andrEyCST

                        Comment


                        • Originally posted by andrEyCST View Post
                          Prezenta de aseara este :

                          1. Danik DIG
                          2. Catalin LOL
                          3. Remus BVA
                          4. andrEyCST

                          Danik va veni si cu pozele..mai pe seara sper
                          Uauuuuuuuuu

                          Originally posted by 45BoG View Post
                          Forumul se odihneste in pace
                          Darrr, si intilnirile usor usor .,.,.,.,..,
                          Last edited by pmilogan; 24 May 2012, 18:44. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • nu fiti rautacios domnule dan :P a fost miercuri,lumea a lucrat,au ajuns tarziu acasa, au vrut sa vada meciul..eu zic ca a fost doar o intamplare sa fim atatia oameni la intalnire..duminica vom fi mult mai multi :d
                            andrEyCST--- ---andrEyCST

                            Comment


                            • wai BAIETI EU SA FACEM IN CUIDA SI SA VENIM CAT MAI MULTI LA INTALNIRE

                              INTR-ADEVAR LUMEA ARE TREABA,,UNII SUNT OBOSITI,,ASTA E

                              DAR INTALNIRILE TREBUIE SA CONTINUE CHIAR DACA VIN 3 SAU 4 MEMBRII

                              ASTA NU E NIMIC DE SPARIET,,BINE CA VIN SI ASTIA
                              sigpic

                              Comment


                              • Am venit si cu pozele mai pe seara
                                lol.jpg bva.jpgdig.jpg cst.jpg
                                1.jpg 2.jpg3.jpg 4.jpg

                                indiferent cati vin nu cred ca a fost zi de intalnire la care sa nu fi fost nici unul(exceptie zilele in care s-a anuntat ca nu se tine).
                                La mai multe masini pe duminica.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google