Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by iooon View Post
    andrei..becul care e in poze mai sus e pt climatizare..nu merge la plafoniera..vezi ce cumperi...


    si baietiii..am venit si eu acasa...aseara l-am vazut si pe ciuci in podu ros....

    fac tot posibilul sa vin maine la intalnire....apropo la ce ora si unde?
    noroc..ne vedem maine
    Bine ai venit prietene,as vrea sa fiu si eu miine seara sa dau mina cu tine,vedem noi cum facem tot respectul baiat de nota 100

    Comment


    • am gasit pe net la 30 ron+taxe postale nea dane..de asta intrebam..

      cat despre becuri..daca nu merg si pentru plafoniera, vreau doar 2 rosii pentru la aeroterma, acolo sper sa mearga
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • Pozele de la intalnirea de aseara se gasesc aici

        Comment


        • Smecheri .....rau
          sigpic

          Comment


          • prietenoase pozele ;) ne revedem si miercuri

            Comment


            • Originally posted by ciprian_m View Post
              Smecheri .....rau
              Da waiii poti sa o mai spui odata

              Comment


              • Sa notat chestia cu ledurile, pe la sfarsitul saptamanii dau comanda, problema e ca dureaza un pic pana ajung, vreo 2/3 saptamani . O sa incerca sa aduc si leduri de pozitie care sa potrives si la plafoniera.

                Mai multe discutam la intalnire
                Spor

                Comment


                • masina mea e la Bras in service asa ca ne vedem alta dats!!!!!!!!!!!!!!!!1
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • dar ce ai patit ciuci??problema serioasa, sau doar "inspectia periodica"?
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • probleme cu AC-ul !!!

                      Gata s-au rezolvat problemele si am luat si masina ..sa schimbat conducta defecta , sa pus alt freon , sa inlocuit uleiul in compresot ...tot nou !!!!
                      Last edited by ciuciosu; 7 June 2012, 17:55. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • Wauuuuuu Cooooollllllll

                        Comment


                        • Ciuci ar trebui sa schimbi si in semnatura locatia ca nu ne mai vredem la Palat de mult...
                          Dar cand m-am uitat acum 1 minut am vazut pe webcam autobuzul ala galben vechi.
                          Ma bucur ca ti-ai rezolvat frigorifica, vezi sa nu-l dai la maxim ca ingheti
                          Sa auzim numai de bine...
                          BOG tu ce mai faci? ca de mult nu te-am vazut...

                          Comment


                          • Gata Danik sa rezolvat ....merci nentuu Dan .......sa stii ca am mers cu aerul ma maxim si e super fain pe caldura asta ....
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • Aici sunt. Prezent. Tocmai ce am mancat cirese. Caut prin web un ax cu came
                              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                              Comment


                              • Bog vezi poate pe langa axul ala cu came gasesti si pinion de a 5 a diesel cu dinti de 31 si respectiv 42
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google