Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • În măsura în care sunt în contextul de a discuta cu cineva de piese, nu voi ezita să întreb şi de acel grup pinion 5.
    Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

    Comment


    • Am vorbit aseara cu cineva care se ocupa de parcarea in zona Palatului si am aflat urmatoarele:
      - Parcarea este doar pt angajatii Palas, pana se monteaza sistemul de parking (bariere si aparatele pentru plata parcarii)
      - Dupa finalizarea parcarii este acelsi regim cu parcarile de la Palas, adica, parcare gratuita 1,5 ore, dupa care 2 lei pe ora.

      Cred ca in momentul in care o sa se termine parcarea de la Palat, o sa ne mutam acolo.

      Week-end fain, ne vedem Miercuri seara.

      Comment


      • Pentru ca se arsese vechiul bec, mi-am cumparat un set de philips h4 55/60 bla bla bla, extreme vision. Culoarea lor se vrea a fi alba. Planul meu e sa ne vedem diseara la intalnire. Sper sa se vada macar bine (doar am dar 48,5 lei / buc) :S
        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

        Comment


        • O intalnire foarte interesanta cu discutii aprinse in toate domeniile. Cei ce au fost prezenti in aceasta seara minunata de iunie au fost :
          1. COX
          2. HAL
          3. CST
          4. un nou membru LCI - JWG(parca..astept sa ma contrazica daca am gresit)
          5. CIC
          6. BVA
          7. BOG
          8. PIF
          9. GML

          Sper sa nu fi omis pe nimeni.. Eu va doresc o saptamana frumoasa tuturor si ne vedem miercuri..
          andrEyCST--- ---andrEyCST

          Comment


          • Da la mine vaca nu a mai mancat tain si a ragusit
            La hal sa aiba grija de OZ-urile frumoase
            Cst-ul e asa cum il stim noi vorbaret'
            noul membru e baiat de-al vrancioaiei..
            cic-il nea explicat cum e cu suspensia sport...
            bva-ul e in al 9-lea cer ca e singurel acasa fara strunf
            bog-ul e pe treaba lui...felicitari...
            pif-ul e cel mai pif dintre traiani
            gml-ul a facut o iesire pe sera si nea onorat cu prezenta
            in rest multe discutii bere si fuste , picioare si decolteuri cat mai tine facultatea dupa cum stiti!!!!
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • ciuci, oricat ar incerca sa te inlocuiasca cineva, nu se poate...esti o persoana de nota 10(pe scara ruseasca)..o spune vorbaretu` )
              andrEyCST--- ---andrEyCST

              Comment


              • Intradevar, o prezenta făcută ca la carte.
                O să ajungă să fie cireaşa de pe tortul întâlnirilor ;)
                Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                Comment


                • Pai vad ca v-ati distrat la intalnire, felicitari. Vemeam si eu dar am fost retinut de un paharel cu grade...
                  Astazi am pus si eu fonomin prin masina. Cred ca ar mai trebui sa pun prin porbagaj si prin portiere. MULTUMESC! lui Andrei ca m-a ajutat ca altfel eram si la ora asta la masina. Baiat de nota 10 si la treaba nu numai la vorba.
                  Salutari la toata lumea si cred ca miercuri voi fi prezent.
                  Sa auzim numai de bine.
                  Saptamana usoara.

                  Comment


                  • lasa danik sa fii sanatos si sa il porti cu placere..si pentru mine a fost cu folos sa iti dezmembrez si asamblez bolidul.. multumesc pentru laude
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • Pana la urma avem in club vreo maşină cu fonomin facuta gata, si sa facem un test drive?
                      Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                      Comment


                      • salut,ce mai fac baietii??
                        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                        Comment


                        • Am o rugaminte din partea lui ALC , are nevoie de o sticla de oglinda , indiferent de parte .....daca il puteti ajuta , scrieti pe forum sau sunati la nr.0740788406
                          Multumesc
                          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                          Comment


                          • si diseara este intalnirea..cine are curajul sa vina la un pahar de vorba racoritor??
                            andrEyCST--- ---andrEyCST

                            Comment


                            • scuze ca nu am intra pe forum sa il contrazic pe cst ,fusei plecat la capitala . nr e JWX .o zi buna la toti colegii

                              Comment


                              • O sa vin eu, dar propun o intalnire scurtă. La 21:45 joaca Olanda - Germania.
                                Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google