Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne cerem scuze domnule dan
    Muhahahaha
    Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

    Comment


    • Hai sa facem o smecherie , ofer avans o masina la un curajos cu 1,4 remapat astept manusa ACUM CIT SUNT IN CUPLU

      Comment


      • Pentru asta sigur iti iei ban.
        Dar ca sa fie sacrificiu pt o cauza dreapta ofer avans 2 masini pentru un 1.4.
        Hahaha dl. Dan, ţi-am tras-o ! Muhahaha
        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

        Comment


        • Originally posted by 45BoG View Post
          Pentru asta sigur iti iei ban.
          Dar ca sa fie sacrificiu pt o cauza dreapta ofer avans 2 masini pentru un 1.4.
          Hahaha dl. Dan, ţi-am tras-o ! Muhahaha
          waileu iar tu ,k pretene cum vrei tu in acesta formatie til ofer pe tony MUHAHAHAHAHAHA ti-o da de iti sar impresiile muhahahaha daca vrei si ceva miza se rezolva ,fati bine calculele
          Last edited by pmilogan; 16 July 2012, 20:52.

          Comment


          • Dupa o analiza mai atenta a situatiei, am decis ca ma retrag. Doar o sa asist la show-ul tau
            Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

            Comment


            • Originally posted by 45bog View Post
              dupa o analiza mai atenta a situatiei, am decis ca ma retrag. Doar o sa asist la show-ul tau
              smokinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

              Comment


              • Spun atenţiei organizatorilor de întâlniri ca s-a decis cu 8 voturi pentru si 3 impotriva ca ora de intalniri trebuie schimbata. propun inceperea unor demersuri in acest sens.

                Rezultatul votului se găseşte aici:
                Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                Comment


                • Si gata .stergeri la greu dar initiative p..a .asta e lci

                  Comment


                  • ok..ar trebui sa se supuna un vot pentru stabilirea orei..dar pentru inceput, tu bog-ule, cand ai dori sa se tina intalnirea?? eu pot oricand dupa ora 17 :P
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • E bine seara pt ca asa se rezolva pb cu serviciul, dar totusi ora 20:00 e deja tarzie. Dupa ambele zile de intalnire urmeaza altele lucratoare. Eu propun schema:
                      Miercuri de la 19:00
                      Duminica de la 18:00
                      Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                      Comment


                      • mgmrot - nu am uitat de V-ul cromat dar nu am ajuns in service inca

                        I legatura cu intalnirile, Mircuri ar fi ok la 19:00 dar Duminica la 18:00 mi se pare absurd avand in vedere ca e vara si lumea mai merge la o iarba verde, gratar etc.

                        Spor si drumuri line

                        PS. Vine careva la intalnire in seara asta?

                        Comment


                        • Eu voi veni.
                          Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                          Comment


                          • Si eu voi veni special pentru tine giza mica si obraznica
                            Last edited by pmilogan; 18 July 2012, 20:04.

                            Comment


                            • Ajung si eu in 20 minute daca mai stati

                              Comment


                              • P.s.DUPA ORA CARE SE VA STABILI

                                Parerea mea este ca ,cind era intilnirea la ora 18 veneau mult mai multi la intilnire dar nah cum doriti
                                Last edited by pmilogan; 18 July 2012, 21:37. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google