Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bog , am fost la s design si mi-au facut schitele . dungile lui ciuci de pe cupola, capota si porbagaj sunt de 5 cm cea rosie si 10 cm cea neagra . ale mele au 7 respectiv 15. cele de pe portiere din noua schita ajung de la manerul portierei din spate pana la aripa fata , cele de pe capota pana la grila si la porbagaj la fel . deci sunt mai lungi decat ale lui ciuci . pretul este de 160 ron. montajul e sambata si sper sa pot ajunge duminica la intalnire sa le vezi . o seara placuta tuturor loganistilor

    Comment


    • aSA gabi uite
      cam asa se face treaba!!!
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • Corect zis, asa se face treaba. Sunt totusi destul de multi bani, dar daca iti doresti dungile alea, apuca-te de treaba, ca vor schimba aspectul masinii.

        Apoi, iarasi fu miercuri seara, iarasi fu intalnire LCI; Prezenta serii e
        (random order)

        1.COX
        2.Vali JFH
        3.Vali DUS (de la DUSTER) (sorry, dar nu stiu nr)
        4.HRB
        5.JWX
        6.DAB
        7.BVA
        8.BOG

        O intalnire faina iarasi, s-au dezbatut probleme interesante, sprint pe 400m, viraje stranse pe macadam, s-au montat niste luminite, se vor monta niste dungi pe JWX, ba pentru finalisti, au fost atinse se probleme de asigurari de sanatate.

        In cateva momente voi adauga link-ul unde va invit sa va exprimati opinia despre alegerea unei ore de intalnire (in masura in care considerati ca ea trebuie schimbata). Se va vota in prima faza ora pentru intalnirea de duminica la adresa urmatoare:

        Aici se poate vota timp de 3 zile schimbarea orei de intalnire pentru Duminica.
        Primele 3 cele mai votate propuneri, vor fi supuse votului final.
        Acesta este un vot public, si cu optiuni multiple.

        Doar da click, si voteaza:
        Last edited by vali007; 19 July 2012, 08:13. Reason: Automerged Doublepost
        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

        Comment


        • salutare

          Pana la urma la cat a fost intalnirea? eu am ajuns pe la 19:25 si nu era nimeni )
          ym! dorinu2005@yahoo.com
          BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

          Comment


          • Intalnirile inca se tin de la ora 20.00

            Comment


            • Doar da click, si voteaza:


              up up up
              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

              Comment


              • Duminica ne vedem la intilnire la ora 20 ,sunt foarte curios sa vad si eu ce modificari ati mai facut ,cel mai mult ma intereseaza luminitile asta este domeniul meu astept cu nurabdare momentul

                Comment


                • da venim la ora 20.00
                  sigpic

                  Comment


                  • waii poate aduci si tu o saminta,o smochina ceva nu?am inteles cai rindul tau azi sa nu te tragi pe curticeni ca nui loc

                    Comment


                    • Salutari! Astazi doresc sa ajung la intalnire dar nu stiu la ce ora se tine intalnirea.

                      Informatii pentru cei care vor sa mearga spre litoral (Constanta). Eu am ales varianta Iasi-Barlad-Tecuci-centura Brailei-Baraganul-Tandarei-Constanta. Pe traseu am intalnit cateva santiere in lucru:
                      1. intre Crasna si Barlad sunt portiuni (4 sau 5) unde se circula un singur fir pe langa sosea pe pietris. Si am gasit si spinari de magar cate 3 inainte de o astfel de zona
                      2. intre Barlad si Tecuci sunt cateva portiuni unde drumul e traversat de o fasie de vreo 2 metri de pietris. Trebuie franat daca tii la masina
                      3. Pe podul de la Harsova e santier si se circula pe banda care va fi repareata (mergi incet ca n-ai ce face) aprox 40km/h

                      M-a mancat undeva si din Constanta m-am dus pana in Tulcea si pe traseu sunt portiuni mari unde se circula pe drum pietruit in total aproximativ 20 km. am rulat cu 30 km/h. NU recomand traseul si da, era europeana, si din spate nu venea nimeni inca sa asfalteze ... aaa si mai puneau piatra in continuare

                      In rest, vremea a fost buna

                      Daca doriti si credeti ca e mai bine alt taraseu .... DRUM BUN!

                      Sa ne intalnim sanatosi!

                      Comment


                      • prietene intilnirea are loc la ora 20 in parcare la chimie

                        Comment


                        • Momentan, ora de intalnire e neschimbata, adica de la 20:00 in parcarea fac de chimie.

                          De asemenea, aveti aici linkul unde se poate acorda votul final pentru stabilirea orei de intalnire DOAR PENTRU ZIUA DE DUMINICA:
                          Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                          Comment


                          • ni ni ni ni ni ni vatangistu lu peste

                            deseara o ardem cu bertonili bre a sosit clipa mult asteptata am 5 kili di gaz in bosca pt treaba asta iiiiiiiiiiiiiiiiiiii haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

                            [QUOTE=pmilogan;1311102]ni ni ni ni ni ni vatangistu lu peste

                            deseara o ardem cu bertonili bre a sosit clipa mult asteptata am 5 kili di gaz in bosca pt treaba asta iiiiiiiiiiiiiiiiiiii haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sa puta a gumi pirliti bre

                            bag daca comentezi ceva despre eruoarea asta de postare iti rup fisul te voi stirpi ca pe un microb
                            Last edited by pmilogan; 22 July 2012, 12:55. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Originally posted by pmilogan View Post
                              deseara o ardem cu bertonili bre a sosit clipa mult asteptata
                              Primul pas e sa vii la intalnire si tu, ca doar a trecut 1 an de la ultima vizita; ar cam fi timpul.
                              Pasul doi, nu se va intampla nimic

                              muhahahhahahahah

                              Dar daca totusi cineva raspunde vreunei provocari, o sa fie deliciul serii
                              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                              Comment


                              • Esti un prieten adevarat de aia tin eu la tine dar shaorma aia deaseara nu a mai ajuns pe la mine aaaaaaaaaaaaa m-am prins vrei sa-mi iei de la mado gata te-am descoperit abia astept mersi mult

                                Gata te-am linistit, nu te mai auuud
                                Last edited by pmilogan; 22 July 2012, 19:03. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google