Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • las ca stim noi ca asta ai si vrut sa faci.sa scoti in evidenta jantele...n-ai treaba.fiecare cu piticii lui si toata treaba-i buna.

    NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

    Comment


    • Originally posted by 45bog View Post
      e clar, nu vin eu la intalnire, adio prezenta pe forum in aceeasi seara cu intalnirea.

      apoi, majoritatea a decis ca pentru duminica, ora de intalnire e potrivita.
      Ori voturile au fost facute cu ochii inchisi, ori a votat logan club galati.
      Oricum ar fi, in semn de protest, eu nu voi mai veni la intalnirile de duminica.
      da frate asa e nici eu nu mai vin la intilnirile de duminica si bonus nici la intilnirile de miercuri clar ,in acest caz se va desfiinta lci muuuhahahahahaha

      Comment


      • Normal ca fiecare are piticii lui, daca am avea toti aceeasi pitici ar fi plictisitor. Dar pitici pursange ca la Facultatea de Mecanica rar mai vezi.
        Poze o sa pun cand ajung acasa

        Comment


        • Cmc, ce ai facut la franarea masinii? Dezvolta putin!
          Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

          Comment


          • Da darrr nu azi

            Ce dumnezeu vrei si tu tot odata cei cu tine
            Last edited by pmilogan; 2 August 2012, 21:40. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Discuri De frana,placute si etrieri de Van. Eficienta la franare. pretenii stiu de ce.detalii Duminica
              sigpic

              Comment


              • ) tare asta cu detalii duminica.
                Dar eu stiam ca deja ai facute schimbarile astea. Stiu ca aveai tu, Cox, Bva, si parca atat...
                Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                Comment


                • DETALIILE pt.curiosi..alte explicatii si comentarii pentru cei care stiau deja de ele
                  sigpic

                  Comment


                  • Poze

                    In sfarsit am reusit sa redimensionez pozele si sa le urc pe forum . Vedetele serri de Miercuri au fost bijuteriile Faculatatii de Mecanica si Ciprian CMC care le-a 'testat' un pic
                    Attached Files

                    Comment


                    • As intreba daca i-a plăcut lui Cmc, dar mi-e ca îmi răspunde fara sa foloseasca un predicat in propozitie, iar eu nu voi intelege nimic


                      Originally posted by ciprian_m View Post
                      DETALIILE pt.curiosi..alte explicatii si comentarii pentru cei care stiau deja de ele
                      Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                      Comment


                      • Da super intalnirea imi pare rau ca nu am putut ajunge dar data iitoare sunt pe felie!!!!!! Abia acum am vazut ce am pierdut!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • Waiii ai dat ideie la baietii de facultate cum sa puna aluband si fononim s-au ai supto aiurea peacolo macar de discuri ventilate cred ca ai spus nu?

                          Comment


                          • Ziceti-mi si mie stie cineva rezista un lcd pe perete in bucatarie?
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • pe un suport special de agatat pe perete eu zic ca rezista, ele sunt concepute si proiectate si pentru un mediul cum ar fi cel din bucatarie..eu asa stiu..alte pareri care sa il ajute pe ciuci al nostru?
                              andrEyCST--- ---andrEyCST

                              Comment


                              • rezista fara probleme
                                pune acolo sa avem la ce ne uita la meci
                                DINAMO--BARCELONA..11 aug.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google