Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ciuciosu View Post
    Ziceti-mi si mie stie cineva rezista un lcd pe perete in bucatarie?
    Nu ma indoiesc ca nu rezista ca greutate ma gandesc daca rezista la aburi si chestii dinastea ....ma gandesc ca poate mai sunt care au in conditiile astea si sa-mi zica daca au avut si sau stricat sau rezista si acum!!!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • de avut, eu nu am..dar cand am spus ca rezista, eu la asta m-am gandit, nu la greutatea lui..imi mentin postul anterior
      Last edited by andrEyCST; 5 August 2012, 15:26.
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • Faina si intalnirea din seara asta!!!!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • o intalnire de 2 ori pline de subiecte si cu un membru nou, caruia ii urez bine a venit in club si speram sa ne mai onoreze cu prezenta..

          O mica prezenta, in ordinea primul venit, primul scris :

          1. CST
          2. JXW
          3. DCI
          4. Membrul nou(imi cer scuze dar nu i-am retinut numarul..poate intra pe forum si rezolva misterul )
          5. COX
          6. RRN( Studentul din NT )
          Last edited by vali007; 7 August 2012, 15:07.
          andrEyCST--- ---andrEyCST

          Comment


          • da vad ca nici pe al meu nu l-ai retinut prea bine.....JWX D

            Comment


            • CST, nu fi cu mot, si pune si la tine spatiu intre nr. de ordine si nume
              > : D <
              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

              Comment


              • Bravo baieti misto intilnire ,duminica seara vor fi discutii cu teme interesante despre mecanica,astept sa vad profesionistii astia in devenire sa-mi explice si mie ce rol are retarderul si sedinta urmatoare vorbim despre decompresor sa vedem ce au invatat (ceferistii)astia

                Comment


                • mgmrot imi cer scuze pentru confuzie..voi incerca sa nu mai repet greseala.

                  Off bog-ule cum esti tu atent la toate detaliile, pacat ca nu fusese cu intentie..nu sunt genul de om cu o "atitudine" de sef, drept dovada nu ii voi spune nimic lui vali ca a editat el :P
                  andrEyCST--- ---andrEyCST

                  Comment


                  • diavolul se ascunde in detalii
                    Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                    Comment


                    • ity dau deseara DEFINITIA retarder-ului.
                      Repede te iei de camionagii
                      sigpic

                      Comment


                      • Ii e frică, şi nu vine )
                        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                        Comment


                        • Originally posted by 45BoG View Post
                          Ii e frică, şi nu vine )
                          MA SA MOR DE NU IAR S-A PRINS ASTA DE SMECHERIE NU POT SA FAC NIMIC MA ASTA MA TOARNA IMEDIAT SINGURA SOLUTIE AR FI SAL ELIMINAM NOI MUUUUUUUUUUUUHAHAHAHAHA

                          Comment


                          • Am fost la mecanicul ce mi la recomandat Toni sti si miia zis ca e zgomotul normal de la sateliti .
                            Am fost si la Bras si Silviu cu Andrei sau ocupat de masina si a zis ca e ok totul doar ca rulmentul de pe dreapta fata ar trebui schimbat.....din acest motiv in seara asta vreau sa ma duc sal schimb!!!!!
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • O alegere buna parerea mea

                              Originally posted by ciprian_m View Post
                              ity dau deseara definitia retarder-ului.
                              Repede te iei de camionagii
                              nu ma iau de camionagii wai vreau doar sa fiti instruiti sa nu faceti clanul de rusine
                              ORICUM TURA VIITOARE TRECEM LA DECOMPRESOR AAA SI DACA STIII DESPRE RETARDER AI GRIJA CA ESTE SI INTARDER HMMMM AICI IMI PICI
                              Last edited by pmilogan; 9 August 2012, 20:51. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • da da da .te astept la cotitura
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google