Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai are ochi si o sa vada

    La intalnire repede sa veniti ...

    Comment


    • Originally posted by gold8xspeed View Post
      Nenea Dan, BFL, am sa dau cafeaua aia cand o sa beau berea aia pentru BREMBO. Ca daca nu dai berea, cica ruginesc?Inca ceva, sunt curios cum reusesti sa tii ,,fiara BFL,, cu discurile aerisite?
      Pentru Ionutz , un posibil raspuns:cureaua s-a facut flenduri de la rola intinzatoare, posibil blocata.....
      waaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiii leeeeeeeeeuuuuuuuuuu nenea dan daca ruginesc inseamna ca sunt de cea mai proasta calitate cele mai naspite si cele mai panghite si am sa tin la curent toti membri din tara vizavi de rugina ca sa mai comande si ei nu numai eu

      cit despre BFL ar dori multi sa calce pe urmele lui numai zic sa mai stea si linga el pe 400

      dar nah una peste alta esti baiat parfum si te respect mult noroc
      Last edited by pmilogan; 15 August 2012, 19:46. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Atat?
        Bfl e high..

        Acum nici miercurea nu se mai ţin întâlnirile?
        Omfg :o
        Last edited by 45BoG; 16 August 2012, 18:03. Reason: Automerged Doublepost
        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

        Comment


        • Originally posted by 45bog View Post
          atat?
          Bfl e high..

          Acum nici miercurea nu se mai ţin întâlnirile?
          Omfg :o
          nu ma se tin da in taina

          Danik daca te intereseaza luminitile nu trebuie sa apelezi la foto tocmai in birlad vezi ca toti de la noi are climatizarea in doua culori si le poti vedea life ,arata mult mai bine DUMINICA SEARA ZII LUI CMC SA TE LINISTEASCA

          Traiasca bog cel mai tare cameraman cel mai tare realizator sa dea dumnezeu sa aiba numai noroc in viata un prieten adevarat
          Last edited by pmilogan; 16 August 2012, 20:23. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • bog-ule daca te doare asa tare daca s-a tinut sau nu intalnirea, ce nu ai venit aseara sa faci pe paparazzi-ul?? ca esti prea pesimist :P
            Pentru Domnul Bog, hai sa facem prezenta ca pe vremuri..

            1. IS-31-CST .... andrEyCST
            2.
            Last edited by andrEyCST; 16 August 2012, 20:53.
            andrEyCST--- ---andrEyCST

            Comment


            • Originally posted by pmilogan View Post
              Danik daca te intereseaza luminitile nu trebuie sa apelezi la foto tocmai in BARLAD, vezi ca toti de la noi are climatizarea in doua culori si le poti vedea life ,arata mult mai bine DUMINICA SEARA ZII LUI CMC SA TE LINISTEASCA
              nenea, cine are luminite ''ca a mea''' la voi???
              si ciiiiii waiiiii daca o intrebat poate ii palci de ale mele si nu de ale voastre

              Comment


              • 1. IS-31-CST .... andrEyCST
                2.IS-86-FLR........uratzelul(Vand teren holboca )

                Comment


                • 1. IS-31-CST .... andrEyCST
                  2.IS-86-FLR........uratzelul(Vand teren holboca )
                  3. IS-29-PIF ... dexterroom (dar fara PIF)

                  Comment


                  • 1. IS-31-CST .... andrEyCST
                    2.IS-86-FLR........uratzelul(Vand teren holboca )
                    3. IS-29-PIF ... dexterroom (dar fara PIF)
                    4. is 11 cox ..... asa cum stiu cei ce au fost..
                    si lista poate sa continue dar nu mai are rost lasa asa pe la urmatoarea intalnice cand o sa posteze cineva toata completa ca asa facem o groaza de posturi doar pentru o prezenta si u cred ca e asa de importanta lista asta ...sau nu e mai importanta ca intalnirea in sine...
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • 1. IS-31-CST .... andrEyCST
                      2. IS-86-FLR........uratzelul(Vand teren holboca )
                      3. IS-29-PIF ... dexterroom (dar fara PIF) +(cu bicla)
                      4. IS-09-DIG.....DANIK(difera putin ph1 de ph2)
                      5. IS-07-JFH.....Vali007
                      6. NT-
                      7.CIUCI
                      8.CIPRIAN CMC

                      Comment


                      • Maine seara, orele 22.00, 17 August 2012, ne vom intalni la stadion pentru o faleza in memoria lui MAX. Puteti sharui mai departe in randul prietenilor nostri.
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • 1. IS-31-CST .... andrEyCST
                          2. IS-86-FLR........uratzelul(Vand teren holboca )
                          3. IS-29-PIF ... dexterroom (dar fara PIF) +(cu bicla)
                          4. IS-09-DIG.....DANIK(difera putin ph1 de ph2)
                          5. IS-07-JFH.....Vali007
                          6. NT-
                          7.CIUCI
                          8.CIPRIAN CMC
                          9.IS-08-JWX ...mgmrot

                          Comment


                          • Originally posted by ciuciosu View Post
                            si lista poate sa continue dar nu mai are rost lasa asa pe la urmatoarea intalnice cand o sa posteze cineva toata completa ca asa facem o groaza de posturi doar pentru o prezenta si u cred ca e asa de importanta lista asta ...sau nu e mai importanta ca intalnirea in sine...
                            Aş dori să se înţeleagă un singur lucru: ca si Moş Crăciun de altfel, nici Logan Club Iaşi nu exista (ca si comunitate); exista însă o grămada de persoane de calitate, care în individualitatea lor sunt de nota 10.
                            Atata vreme cat nu e dispus nimeni inca sa faca mici concesii, clubul logan nu poate fi numit club. Exista niste rigori care dupa parerea mea notiunea de comunitate le cere: verificare periodica a forumului, postarea unei prezenta, prezenta la intalnire.

                            Ca sa exemplific, cum ma simt eu care din motive obiective nu am putut participa la intalnire, sa tot dau refresh la pagina de forum sa vad ce au facut baietii in lipsa mea? Dacs mie imi pasa, si totodata conteaza, de ce nu ar conta ca unul din membri prezenti la intalnire sa isi asume raspunderea unor poze si a unei prezente pusa pe forum?

                            Ba mai de mult, când propuneam o prezenta obligatorie pe forum, zicea Vali ca vede ca se logeaza membri care nu mai locuiesc in iasi, dar care urmaresc discutiile pe forum. Daca lor le pasa, nu are nimeni nici o obligatie?

                            Fara niste rigori minime, unde e comunitatea LoganClub?
                            Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                            Comment


                            • Toata chestia asta e voluntara, vine cine vrea si cine poate la intalniri, intra cine vrea si are timp pe forum. Nu e bine sa impui reguli, clubul a aparut din pasiune pentru Logan. Parerea mea e ca daca impui reguli si alte chestii, din astia 10-15 care ne perindam pe la intalniri o sa ramana 3.

                              Comunitatea Logan Club este acolo cand ai nevoie de ajutor.

                              Comment


                              • Originally posted by romeo-alex View Post
                                nenea, cine are luminite ''ca a mea''' la voi???
                                si ciiiiii waiiiii daca o intrebat poate ii palci de ale mele si nu de ale voastre
                                waiii romica pentru aceasta obraznicie va fi transferat la lcb drept pedeapsa

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google