Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by vali007 View Post
    Toata chestia asta e voluntara
    E voluntar sa devii membru LCI, dar odata devenit parte a clubului, incumba asupra ta facera UNOR MICI CONCESII

    Vali, te rog sa mai citesti odata postarea mea, nu am zis niciodata sa facem obligatorie prezenta la intalniri, rasfoirea forumului, facerea de poze.
    Repet, e vorba doar de preocuparea sau atitudinea proactiva catre CLUB.

    Apoi, ca nu scriu iar 60 randuri, cum se manifesta LCI la urmatoarele evenimente?
    1. Maxutzu
    2. Logan Club Barlad

    Daca chestiunea cu Maxutzu din copou din seara asta de la ora 22:00 este pe deplin rezolvabila, sunt constient ca e mai greu sa mergem 15 masini duminica la Barlad.
    Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

    Comment


    • Originally posted by pmilogan View Post
      waiii romica pentru aceasta obraznicie va fi transferat la lcb drept pedeapsa
      il astept cu mare drag

      Comment


      • Din cauza unui deces in familie am fost nevoit sa plec din localitate asa ca zilele astea nu sunt prin iasi ....ne vedem si ne auzim ....bafta multa baietiii!!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • condoleante ciuciosu..daca te pot ajuta cu ceva, stii ca mereu e cu placere
          andrEyCST--- ---andrEyCST

          Comment


          • Sunt curios cum s-a rezolvat problema nr. 1. Maxutzu.
            Am fost pe acolo dar din pacate fiind mai nou nu am cunoscut pe nimeni si nu am mai vazut nici o masinuta cu LOGAN CLUB asa ca i-am dat drumul la vale. Am stat in zona vre-o 20 de minute in speranta ca ... in fine asta a fost tot din punctul meu de vedere. Astept sa vad ce zic ceilalti care au fost?!

            Punctul nr.2: E greu de starns si 10 masini dar sa vedem cate strangem macar pe forum si apoi sa ne intalnim la punctul de plecare. Care e numarul minim de masini ca sa se faca deplasarea? Banuiesc ca unu singur nu se duce ca na e plictisitor pe drum...

            deci facem o lista de doritori? pentru deplasarea la "taiatul motului" la Barlad...

            Comment


            • Originally posted by danik View Post
              Sunt curios cum s-a rezolvat problema nr. 1. Maxutzu.
              Am fost pe acolo dar din pacate fiind mai nou nu am cunoscut pe nimeni si nu am mai vazut nici o masinuta cu LOGAN CLUB asa ca i-am dat drumul la vale. Am stat in zona vre-o 20 de minute in speranta ca ... in fine asta a fost tot din punctul meu de vedere. Astept sa vad ce zic ceilalti care au fost?!
              Ai parte de tot respectul meu pentru ce ai făcut. De asemenea mă simt prost pentru că ai fost singur acolo. Eu simţeam că aşa se va întâmpla: merge unul din noi, si pentru că e singurul pleacă. După ce am ajuns de la servici an rămas îmbrăcat până la ora 22:00 si am tot verificat forumul. Pentru că nu a zis nimeni ca vine, am renunţat si eu la a mai veni...
              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

              Comment


              • Nu am apucat sa postez pe forum ca merg pentru ca toata ziua am fost pe drumuri si la 21.45 am ajuns in Iasi si la 22.05 am reusit sa ajung la stadion...


                Punctul nr.2 Plecarea la Barlad.

                Data trecuta s-au anuntat 3 masini pe forum iar la plecare au fost 6 din cate imi aduc aminte.

                Sa facem o lista de doritori.
                deci cine se inscrie?
                1.
                2.
                3.

                hai curaj ca nu va taie nimeni

                Comment


                • eu as merge cu cel mai mare drag..dar din pacate nici de aceasta data nu am potenta financiara
                  andrEyCST--- ---andrEyCST

                  Comment


                  • Originally posted by danik View Post
                    Nu am apucat sa postez pe forum ca merg pentru ca toata ziua am fost pe drumuri si la 21.45 am ajuns in Iasi si la 22.05 am reusit sa ajung la stadion...
                    naspa

                    cat despre LCB, daca sunt 9masini, eu voi fi al 10lea
                    Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                    Comment


                    • asa cum spuneam
                      1 IS-09-DIG
                      2
                      3
                      4
                      5 IS-86-FLR
                      7
                      8
                      9
                      10 NT-45-BOG

                      Comment


                      • Frumos... PIF ce faci? nu te inscrii? nenea Dan BFL?.. hai curaj ca s-a spart gheata.

                        Comment


                        • Daca ai sa dai citeva posturi inapoi ai sa vezi ca bfl era cu nr 1 darrr nahhhh ce sa facem daca citim numai acolo unde se deschide forumul

                          Originally posted by 45bog View Post
                          naspa

                          cat despre lcb, daca sunt 9masini, eu voi fi al 10lea
                          daca ar fi 9 masini nu ar mai fi nevoie de a zecea muuuhahahahahaha

                          Maxim frate maxim
                          Last edited by pmilogan; 18 August 2012, 21:47. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Scuze nenea DAN.

                            1 IS-06-BFL
                            2 IS-09-DIG
                            3
                            4
                            5 IS-86-FLR
                            7
                            8
                            9
                            10 NT-45-BOG

                            de unde plecam si la ce ora ne intalnim?

                            Comment


                            • Originally posted by pmilogan View Post
                              Daca ai sa dai citeva posturi inapoi ai sa vezi ca bfl era cu nr 1
                              Super, deci lista arata asa, nu?

                              1 IS-06-BFL
                              2 IS-09-DIG
                              3
                              4
                              5 IS-86-FLR
                              6
                              7
                              8
                              9
                              10 NT-45-BOG (daca sunt 9, eu voi fi al 10lea)
                              Last edited by 45BoG; 18 August 2012, 21:58. Reason: listei ii lipsea poz 6, era LISTA OPTIMISTA
                              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                              Comment


                              • Lista e deschisa in continuare, locuri sunt asa ca indrazniti.

                                E greu de strans 10 masini dar nu imposibil, poate runda asta nu vor fi dar pe viitor nu se stie, asa ca de ce sa astepti sa se starnga 9 ca sa fii al 10-lea. hai cu noi... (acum) indifernt cate se strang.

                                Astept pe nr.1 sa ne anunte unde ne intalnim si la ce ora.

                                seara frumoasa tuturor

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google