Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poze mai multe ..?...dupa ce am plecat eu au mai venit baieti?????
    vreau si eu sa stiu ceva...cei care nu ati venit...nu ati vrut sa veniti ( din ce cauza) , sau nu ati putut???Totusi am fost cam putintei....

    acum sa va aduc aminte de ceva...afara este cald...si frumos...haideti sa facem concursul ala...cu flayere ce ziceti???Stabilim o data...si ne bagam?
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Logan 1.4 Mpi

      Sal lumeeee, dar ce ati patit nu mai vor sa vina , asta este nashpa dar poate mai au si treaba personala dar nu-i nick o sa ne mai imultim si vom fi deajuns ptr. fiecare intalnire,aproopossss duminica ne vedem la Vaslui , sau poate ati uitat promisiunile...........daca da ..........v-am adus eu aminte si va asigur ca duminica voi fi la VS,astept lista de doritori .............
      Cred ca si cei din Vaslui merita asta mai ales Radu_LYN care o venit de atatea ori la Iasi ..............ei ............ce spune-ti...............)
      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

      Comment


      • Salutare cum o fi ,,,,,,.............. dar trebuie sa fim mai multi fratilor ca parca acus vad ca venim doar 5 membri din toti daca o tinem tot asa !!!!!!!!!!!Bine daca o luam si pe partea cealalta sunt si membri ce ar fi vrut sa vina dar din anumite motive nu au putut ., asta este dar se vor revansa la celelalte intalniri nu?
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Dupa cum ati vazut mai sus in fotografii am testat si cele 7 locuri alele MCV-lui lui "TOYOTA" constatand ca , confortul e la el acasa in acea masina chiar si cu 7 persoane . Cum zicea si un coleg de al nostru ... ar incapea si 3 persoane dar nu f mari pe cel de-am treilea rand de scaune... Super tare !
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • Pai la ce ora e plecarea la Vaslui ? As veni si eu, da lucrez si mai devreme de 13:00 nu pot scapa ....
            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

            Comment


            • Aaaaaaaaaaaaaa ce nu am zis Ionut e ca un coleg de al nostru a rut sa combine 2 loganuri unul albastru-metal cu al meu de culoare alb .....................dar erai acolo nu? Ai vazut LIVE!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • Originally posted by iooon_cug View Post
                Poze mai multe ..?...dupa ce am plecat eu au mai venit baieti?????
                vreau si eu sa stiu ceva...cei care nu ati venit...nu ati vrut sa veniti ( din ce cauza) , sau nu ati putut???Totusi am fost cam putintei....

                acum sa va aduc aminte de ceva...afara este cald...si frumos...haideti sa facem concursul ala...cu flayere ce ziceti???Stabilim o data...si ne bagam?
                Motivul e ca a trebuit sa merg la Bucuresti si nu m-am incadrat in timp am ajus duminica tarziu!Cred ca iti spusesem cad ne-am intalnit la Ciprisor!


                duminica asta cred ca nu o sa mai am un motiv!

                hai numai bine!

                Comment


                • Originally posted by Steel View Post
                  Sal lumeeee, dar ce ati patit nu mai vor sa vina , asta este nashpa dar poate mai au si treaba personala dar nu-i nick o sa ne mai imultim si vom fi deajuns ptr. fiecare intalnire,aproopossss duminica ne vedem la Vaslui , sau poate ati uitat promisiunile...........daca da ..........v-am adus eu aminte si va asigur ca duminica voi fi la VS,astept lista de doritori .............
                  Cred ca si cei din Vaslui merita asta mai ales Radu_LYN care o venit de atatea ori la Iasi ..............ei ............ce spune-ti...............)
                  pe la ce ora plecarea???
                  eu as propune plecarea mai pe la un 9-10 din iasi! Si sa ajungem pe la 16 inapoi!

                  eu m-as baga la VS!

                  Lyn!! Ne primesti????

                  Comment


                  • Va primesc cu cea mai mare placere....Sunteti bine veniti oricand....dar eu as spune sa ajunge-ti pe la 14:00 ca sa fie totul ok....ce spune-ti?

                    Comment


                    • salut

                      Unde se gasesc stikerele care vin puse la portiere?? Si cat costa?
                      ym! dorinu2005@yahoo.com
                      BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                      Comment


                      • Lista Pt Vaslui

                        Incepem o lista pt vaslui...

                        1. IS-05-WPM MIHAI
                        2. IS-05-KPD ADRIAN

                        Comment


                        • Filmuletul cu testul turatiei maxim la 1.4 MPI
                          Loganul este al lui iooon_cug

                          Comment


                          • Originally posted by toyota View Post
                            Incepem o lista pt vaslui...

                            1. IS-05-WPM MIHAI
                            2. IS-05-KPD ADRIAN
                            loc de intilnire PETROM BUCIUM ORA 9.00 AM pt ca duminica sunt floriile si mai sunt si alti sarbatoriti...daca se poate!

                            Comment


                            • IS 58 DAB Steel......trecetil in lista ca vine sigur si el

                              Comment


                              • Originally posted by toyota View Post
                                Incepem o lista pt vaslui...

                                1. IS-05-WPM MIHAI
                                2. IS-05-KPD ADRIAN
                                da la ce ora se pleaca la vaslui,as merge si eu
                                God is my copilot

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google