Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Schimba serviceul. Propun Caremil.

    Originally posted by gold8xspeed View Post
    Mai lipsea BFL, DAN, BOG, COX, etc.......
    in sfarsit o persoana care recunoaste vipurile!!!!!

    ><
    Last edited by 45BoG; 6 September 2012, 16:59. Reason: Automerged Doublepost
    Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

    Comment


    • Originally posted by Ionutz View Post
      poate totusi imi spune cineva ce se intampla

      am fost la baietii de la bras dupa aceasta problema, mi-au pus alta curea uzata sa vada daca se mai rupe
      am mers vreo 50 Km, totul a fost OK si mi-au pus curen noua tot de origine
      totul bine si frumos, problema e ca dupa alti app 50 km iar s-a flendurit cureaua( a iesit prima ata din partea stanga a curelei si s-a rupt caucuicul de acolo) restul curelei e la locul ei si invarte tot pe acolo

      care e cauza..........
      parerea mea ,ai o problema la una din fulii o mica denivelare la o curea noua nu are timp sasi faca laturile netede ca deja acea denivelare o flendureste pe cind o curea uzata are deja laturile intarite si se va flenduri dar mai greu din cauza ca este mai scortoasa decit una noua,cred ca s-a umblat cu o surubelnita pe la fulii si s-a produs accidental o mica urma pe una din fulii si cind ajunge cureaua in acel loc incet incet se destrama(parerea mea)

      Comment


      • Originally posted by Ionutz View Post
        poate totusi imi spune cineva ce se intampla

        am fost la baietii de la bras dupa aceasta problema, mi-au pus alta curea uzata sa vada daca se mai rupe
        am mers vreo 50 Km, totul a fost OK si mi-au pus curen noua tot de origine
        totul bine si frumos, problema e ca dupa alti app 50 km iar s-a flendurit cureaua( a iesit prima ata din partea stanga a curelei si s-a rupt caucuicul de acolo) restul curelei e la locul ei si invarte tot pe acolo

        care e cauza..........
        Cauza e service-ul.....dute la bras sa-ti dea banii de manopera inapoi...daca nu vor, mergi la opc...apoi cauta-ti un mecanic bun sa-ti rezolve si fugi de reprezentante. Eu am patit-o la bras odata cind mi-am facut revizia ca mi-au pus consumabile uzate.

        Problema e mai mult ca sigur acea descrisa de @pmilogan.
        Last edited by usr1; 6 September 2012, 17:58.

        Comment


        • Originally posted by 45BoG View Post
          Schimba serviceul. Propun Caremil.



          in sfarsit o persoana care recunoaste vipurile!!!!!

          ><
          da da asa este doar nenea dan putea sa-si dea seama de niste personalitati multumim nenea dan multumim

          Comment


          • Baitaaaaani urmeaza o oferta trasnet de la nenea dan gold darrrrr ramine sa vomite dumnealui tot sa vedeti cum navaliti darrr pe rind nu toti odata trebuie sa dati dovada de putin respect va multumesc pentru intelegere ps. Sa nu ma faceti de ris ca este pentru toata lumea

            Comment


            • ce OFERTA urmeaza cine OFERTEAZA????
              sigpic

              Comment


              • lasa waiii ca sa auda urechea ta

                Comment


                • La ce ora mai este intalnirea.............
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • tot la ora 20.00 cred
                    nu s-a mai schimbat DAR TREBUIE SCHIMBATA ORA
                    sigpic

                    Comment


                    • Hmmmmm .............. este prea tarziu
                      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                      Comment


                      • uauuuu si stell a platit netul maaaaaaaaaa

                        Comment


                        • Da nevedem la 20.00 in tudor la Chimie!!!!
                          Cei care pot si cei care vor atat!!!
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • Poate ajung si eu

                            Comment


                            • noul logan

                              Ce zice-ti de noul logan?
                              Attached Files
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Schimbare de ora de intalnire!!!

                                Incepand de saptamana viitoare intalnirile se vor tine Miercurea la aceeasi ora adica la 20.00 si Duminica la 17.00
                                sa vedem acum daca mai spune-ti ca e prea tarziu si sa vad cum o mai suciti acum si ce motive mai spune-ti ca nu veniti la intalniri....
                                cei pe care i-am intrebat au zic ca ei vin indiferent de ce ora e stabilita ...acu sa fie ok si pentru cei ce ziceau ca ora 20 e o ora tarzie...
                                bafta la toata lumea !!!!
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google