Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ciuciosu View Post
    Incepand de saptamana viitoare intalnirile se vor tine Miercurea la aceeasi ora adica la 20.00 si Duminica la 17.00
    ...acu sa fie ok si pentru cei ce ziceau ca ora 20 e o ora tarzie...
    Da, adevarul e ca masura schimbarii orei de duminica a fost luata la timp.

    Eu anunt public ca protestez in continuare si ca nu voi mai participa la intalnirile de duminica.

    Motiv: nu pot fi in aceeasi echipa cu cei 20 de oameni care au dorit inchiderea LCI. Adica voteaza ca trebuie pastrata ora, dar dupa vot nu s-au strans mai mult de 3 masini.
    Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

    Comment


    • Ma bucur ca pot posta din nou...thanks to vali
      bog ,daca as sti unde stai as veni sa-ti tai netu

      Comment


      • )))) FLR is back! )))
        Oricum in ultima intalnire de Duminica de la ora 20 au fost prezenti in ordinea parcarii
        1.COX
        2.JWX
        3.JFH
        4.DCI + junioru'
        5.BVA
        6.PIF
        7.RMC
        Cu ocazia asta am aflat si ca Ciuci e un mare "macho" la el in cartier si peste tot pe unde se duce, il saluta responsabilii de parcari si il intreaba cand apare noul model de Logan.
        Si eu unul abia astept sa dea zapada sa ma invart un pic, asa ca am propus ca o intalnire"pe zapada" sa o facem intr-o parcare libera sa ne dam cu titirezu'.
        Last edited by CiprianR; 10 September 2012, 10:10.

        NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

        Comment


        • Originally posted by 45BoG View Post
          Da, adevarul e ca masura schimbarii orei de duminica a fost luata la timp.

          Eu anunt public ca protestez in continuare si ca nu voi mai participa la intalnirile de duminica.

          Motiv: nu pot fi in aceeasi echipa cu cei 20 de oameni care au dorit inchiderea LCI. Adica voteaza ca trebuie pastrata ora, dar dupa vot nu s-au strans mai mult de 3 masini.
          Bogdan da crezi ca intereseaza pe cineva ca tu esti in protest sau ce zici acolo ? aaaaa daca faci tu ce zici ca faci si protestezi nu faci decat sa lipsesti de la intalniri si cu asta basta si nu influientezi pe nimeni cu absolut nimik si poti sa faci ce vrei tu si cat vrei tu .......ce tot atatea proteste ...daca vrei vii daca nu ..nu si cu asta basta ....cum nu esti obligat sa vii la LCI tot asa nu esti obligat sa nu vii .....vine cine vrea sa vina si cine-i face placere si are timp.
          A si asta e pentru toti loganistii si pentru toti cei ce vor Logan club......cine poate si cine vrea vine ..cine nu nu si cu asta basta ...nu e nimeni obligat sa vina si nu sunt reguli stricte ...
          Anumea am schimbat ora de duminica numai pentru cei ce gaseau ca motiv ora ca cica 20. 00 e prea tarzie. sa vedem acum ce mai zic ...deja tu bog am vazut scuza ..is curios urmatorul ce zice .
          oricum cei ce vin regulat la intalniri au zis frumos ca indiferent de ce ora ar fi intalnirea ei daca au timp , bani si masina sau bicicleta vin la intalnire..
          Bogdan sa stii ca nu am nimik personal cu tine (ca doar ma stii) dar ai fost primul ce ai nascocit un nou motiv... sa stiti ca asteptam un nou motiv....
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • Eu cred ca ar trebui sa fiu deasupra lui cox
            Am ajuns la 19:40 si am plecat la 19:50,a fost o trecere in graba in drum spre servici,oricum miercuri tot asa o sa vin ,sunt iarasi de garda.

            Comment


            • si eu am trecut sa-mi salut prietenii din loganclub(20:02)..imi pare rau ca nu am putut ramane mai mult, dar din pacate ne grabeam sa ajungem la cineva..am incercat si am sa incerc mereu sa va arat respectul meu.Asta este pentru bog(nu ca as avea ceva cu baiatul[e de nota10+] dar el a ridicat mingea la fileu si tot o tine)dar e si pentru ceilalti ce au indoieli..cat timp 2 loganisti vin miercurea si alti 2 duminica, loganclub tot va trai, si chiar daca pe la intalniri nu poate ajunge un membru o saptamana(ma refer la cei ce vin periodic), oricand ai nevoie de el, te va ajuta cu cea mai mare placere..dupa capul meu cam asta inseamna loganclub
              andrEyCST--- ---andrEyCST

              Comment


              • Bog-ule ai cam "luat-o in freza" ... trebuia sa stai calm, asa cum am stat si eu : sa astept schimbarea / schimbarile ... sper sa ajung si eu la intalnirile de duminica, macar ...
                P.S. : problemele care le au unii membri cu alti colegi ar trebuie discutate "fata in fata" si nu pe forum ... nu mai suntem copii de 10 ani sa ne plangem de fiecare data "parintilor" ... numai bine :-)
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                Comment


                • Ne vedem cu totii miercuri la 20.00 si duminica la 17.00 in parcare la chimie!!! si cu bog si cu nea Dan si cu toata lumea si cu toti loganistii !!!!!!!!!!
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • noul logan

                    Ce zice-ti de noul logan?
                    Attached Files
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • prea tare intalnirea din seara asta si cu vopseaua lui dab , si cu cricul lui tony si cu telefonul lui murder si cu netul lui cmc si cu bara lui vali si cu arcurile de pe loganul albastru si cu pozitia lui andrei si cu parcare lui pif si cu audi lui cmm si si si si tot asa detalii tehnice si tot ce inseamna pentru o intalnire reusita .....smecherie.....
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • cam a fost INTALNIRE in Seara ASTA
                        sigpic

                        Comment


                        • sigur asa va arata??mie imi place enorm noul logan si spun ca iar vor da lovitura(asta daca va costa sub 9000E)..dar vom vedea

                          ce spuneti de stirea aceasta?? http://ro.stiri.yahoo.com/dovada-ca-...071600207.html
                          Last edited by andrEyCST; 12 September 2012, 23:16. Reason: Automerged Doublepost
                          andrEyCST--- ---andrEyCST

                          Comment


                          • Originally posted by ciuciosu View Post
                            Ce zice-ti de noul logan?
                            Ca e probabil sa arate altfel.
                            In 2 saptamani ne lamurim.

                            Comment


                            • Recunosc, n-am mai fost de mult la intalniri
                              Ce am citit in ultimele pagini ma lasa mut.
                              Intr-un grup intotdeauna apar "anumite" probleme. Sincer nu ma asteptam ca pentru o anumita ora sa apara asa ceva. Daca cineva vrea sa se vada cu alti membri o poate face la orice ora si in orice zi (daca-mi aduc bine aminte dupa intalnirea la Palat ne vedeam la Stadion). De unde atata ura?

                              Si inca ceva, LCI este respectat in tara. Asta am simtit pe pielea mea.
                              Last edited by Floppy75; 15 September 2012, 10:10. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                              Comment


                              • Sunteti invitati la Auto Moto Fest Botosani 21-22 septembrie 2012!
                                Attached Files
                                My Ride - Prestige 1.6 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google