Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aoleo..ce frumoase sunt..vreau upgrade am ajuns sa vorbim la logan de clima, limitator de viteza, navigatie..viitorul suna bine

    bog-ule noi te asteptam sa revii, doar ca sa stii ca nu esti tu atat de perfect si noi suntem cei rai( si spun acest lucru prin simplul fapt ca mereu ai avut ceva de comentat si ai jicnit unele persoane care cu toate astea au tacut din gura si te-au privit in continuare ca un membru LCI ) plus ca mereu te-a deranjat cate masini vin, de ce nu s-au facut poze, de ce nu s-a trecut prezenta..etc. Eu am tacut pana acum, dar acuzandu-l pe vali pe nedrept, am considerat ca pot fi eu acea persoana pe care sa te superi ca iti deschid ochii..nu cred ca esti tu in masura sa judeci sau sa critici LC IASI(sunt administratori, organizatori, membri vechi[care au infiintat acest club si forum] din toata tara ce se uita si pe la noi prin forumul local si niciodata nu au avut ceva de obiectat). Si inca ceva..imi mentin opinia si ideea "atat timp cat vin doua masini la intalniri LC IASI traieste". Eu sper sa nu te supere adevarul si ca sa constientizezi ca tu ai gresit si sa revii cu acel caracter de nota 10+ de care ai dat dovada la intalniri.
    P.S: Sper ca fata mea sa nu aiba de suferit . O seara placuta !
    andrEyCST--- ---andrEyCST

    Comment


    • Salut!!!! Bai fratilor nici la noul Logan II nu exista optiune pentru faruri cu lupa si spalator + xenon???Suntem in 2012)))) Oare de ce nu proiecteaza astia far cu lupa si la noi(

      Apropo....Politia cu noul Lodgy ...mai bine zis politia cu duba....prea mare totusi)
      Last edited by cristy1986cj; 18 September 2012, 22:13. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic
      https://danielacojocaruband.wordpress.com/

      Comment


      • asa trebuie cristi..sa fie mare..deoarece cei ce intra in acele dube sunt ori caposi, ori plini de sine..trebuie sa aiba loc..ce naiba
        andrEyCST--- ---andrEyCST

        Comment


        • Au burtahan mare)))))))))))))
          sigpic
          https://danielacojocaruband.wordpress.com/

          Comment


          • Cristi da sunt faruri cu lupa si la farurile noastre ...de exemplu cum are Florin si cu Lol ...si inca ce lupa.....
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • da da ...laser frate

              Comment


              • salutare lume...ce mai faceti?

                arata bine loganul asta nou..dar mie sincer imi place mai tare noul model dokker, pare practica masina..potrivita pt oras/distributie

                vali -keep up the good work

                bog... ca sa te fi bucurat de ce vrei tu trebuia sa fi venit in club acum 3 sau 4 ani ...

                si asa cu a spus si vali si ciuci si cum o stiu si restu...cine poate are timp si chef vine la intaliri...cine nu ,nu ...

                va salut baieti...aveti grija
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Dezamagire!

                  Sa cititi si sa vedeti de ce nu eram eu entuziasmat de noile masinute LOGAN.

                  My Car

                  Comment


                  • Nu o sa fie noul logan exact ca fluence...o sa fie acelasi logan cu alt aspect, poate mai urat decat precedentul.
                    Va fi jumatate de masina pe cat e fluence...asta daca ati mers cu fluence va imaginati.
                    Tot aceasi tabla de 50 de bani/ml o sa aiba la caroserie, intre roti la exterior arata fix la fel cu actualul logan, in inteior arata ca naiba, au facut-o caruta, design interior mai aiurea decat la ph2, chiar si ph1 arata mai ok la interior.
                    Voi aspirati la lupe, xenoane, jante pe 16 si discuri pe spate cand asta e masina de carat cartofi pe camp la tara...ca pe strada nu sta ca o masina straina...

                    Eu tin masina cat ma duce, da a 2-a oara cand iau o masina numai fac greseala asta...
                    Voi nu vedeti cum se vede vopseaua pe tabla in oglinda laterala ? E valurita din fabrica..
                    da-o naibii de treaba..
                    E ieftina da' chiar asa..


                    hai cine vine diseara?

                    la 20.00 la chimie !
                    Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                    Comment


                    • Din pacate eu voi fi doar in trecere in seara asta.
                      Pozele de la intalnirea de duminica se gasesc aici

                      Comment


                      • Super si intalnirea din seara asta cu loganisti vechi si loganisti noi ...cam incep sa fie intalnirile de altadata cu tot felul de detalii si tot felul de discutii....super ..felicitari baietii!!!!!!
                        Cata sa unflii mingea data viitoare ca sa plans darius ca era moale!!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • )) da bre
                          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                          Comment


                          • wai Baieti MA BUCUR sa citesc asa ceva.Bravoo
                            DUMINICA ajung si eu.dupa aia plec la o NUNTA
                            sigpic

                            Comment


                            • Apai cum sa nu vii tu cipriane ? te asteptam cu ochiul format al tau!!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • ce frumoasa e!!!!!!!!!!!!!!
                                Attached Files
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google