Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In seara asta a fost o intalnire pe racoare. Am fost eu si colegul mgmrot. Ne vedem duminica viitoare.

    Comment


    • de ce duminca viitoare??nu se mai tine miercurea??
      eu imi cer scuze ca nu am mai aparut pe la intalniri, dar am avut un examen si un proiect de sustinut pentru care a trebuit sa ma pregatesc..
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • Andrei Vali a zis asa pentru ca el e plecat in Germania si abia duminica ajunge in tara ...ne vedem miercuri care si cum poate !!!!!!!!!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • salut! am si eu o mica dilema...cand plec de pe loc se aude un zgomot (o pocnitura) mai infundat..nu tot timpul. se aude cand dau drumul la pedala de ambreiaj. seara buna

          Comment


          • Pentru cine e interesat....Petronel de la Best Auto Shop a venit cu o oferta
            --schimb ulei castrol 10w40 4 l +filtru ulei + filtru aer +manopera 150ron
            -- schimb ulei mobil 10w40 4l +filtru ulei + filtru aer +manopera 130ron
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • Originally posted by horror View Post
              salut! am si eu o mica dilema...cand plec de pe loc se aude un zgomot (o pocnitura) mai infundat..nu tot timpul. se aude cand dau drumul la pedala de ambreiaj. seara buna
              e posibil sa fie de la bieletele de la bara stabilizatoare

              Comment


              • acel sunet il auzeam si eu..cand ridicam ambreiajul se auzea o pocnitura infundata..am schimbat placutele de frana si nu il mai aud acum..vezi sa nu fie necesara schimbarea lor
                andrEyCST--- ---andrEyCST

                Comment


                • Originally posted by sorin.. View Post
                  e posibil sa fie de la bieletele de la bara stabilizatoare
                  Sal, urca masina pe platforma si vezi bieleta. Cel mai des se intampla de la scutut deformat.
                  Floppy75
                  Last edited by Floppy75; 23 October 2012, 00:31.
                  sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                  Comment


                  • Da da frumoasa si intalnirea din seara aceasta!!!!!!!!!!!!!!!1
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • Pentru cei care nu au aflat inca, ceasul s-a dat inapoi cu o ora, am trecut la ora de iarna.
                      Nu stiu daca reusesc sa ajung la intalnire, am anuntata o vizita.

                      Comment


                      • Azi la 17.20 ma duc sa astept pe cineva la gara sa o duc in bulara si apoi vin la chimie!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • sal poate vin si eu azi sa va salut nu mai am logan ......am luat altceva ( sa nu ma goniti cu pietre) ........la ce ora era azi??? 17.00???

                          Comment


                          • intalnirile se tin in parcarea Facultatii de chimie din Tudor pe langa Master Pub Duminica ora 17.00.

                            facem un test drive?

                            Comment


                            • Originally posted by danik View Post
                              intalnirile se tin in parcarea Facultatii de chimie din Tudor pe langa Master Pub Duminica ora 17.00.

                              facem un test drive?
                              hahahah da facem pacat ca eu daca o dau la test drive o dau de tot e ca si cum m ar insela nu o mai iau inapoi)

                              Comment


                              • Ai plecat inainte sa vin eu Cristian ...imi ppare rau ca nu ne-am vazut!!!
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google