Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ciuciosu View Post
    Ai plecat inainte sa vin eu Cristian ...imi ppare rau ca nu ne-am vazut!!!
    poate data viitoare eu am plecat ca au cam plecat toti adica 2 ;) si nu puteam sta aiurea era si frig;;;;;dar e timp sa mai vin

    Comment


    • Au aparut la Lidll un soi de redresoare auto (Ultimate Speed HLG 3,8 A1) care in germania se vand din 2010, stie cineva ceva despre ele? As pune foto dar nu stiu cum

      Comment


      • vine cineva in seara asta?

        Comment


        • Eu unul sunt de servici cu darius saptamana asta!!!
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • Azi este ziua unei persoane de nota +21 si anume a dragului nostru membru Ciucosu. Pe aceasta cale doresc sa ii urez un sincer "LA MULTI ANI !!" cu multa fericire, bucurie, impliniri si ce este mai important ca toate..multa, multa sanatate lui si familiei..
            andrEyCST--- ---andrEyCST

            Comment


            • LA MULTI ANI CIUCI !!multa sanatate, fericire si bucurii

              Comment


              • Da ms de urari ...la fel va doresc si voua!!!!
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment




                • l-ati vazut pe aurel ce a facut?
                  andrEyCST--- ---andrEyCST

                  Comment


                  • Vine cineva in seara asta la intalnire?
                    Sau LCI e in moarte clinica.....miercurea trecuta am fost singurul..
                    1.6 16V

                    Comment


                    • ne intalnim acolo cata!!!!!!!!!!
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • cataline miercurea trecuta am ajuns si eu pe la 20:10 maxim si nu era nimeni..cred ca nu ne-am intersectat
                        andrEyCST--- ---andrEyCST

                        Comment


                        • Duminica am ajuns la 13:25 si era pustiu.... si am plecat in Copou unde am vazut si o masina de la LCI

                          la 20.00 voi fi... la clinica ...

                          serverul nu a trecut la ora de iarna deja e 20.00

                          Comment


                          • modificarea orei de intalnire

                            Se poate sa ne intalnim Duminica mai devreme? Pe la 11:00 sau fie si 12:00 de ce nu 13:00. Ce spun mai marii clubului?
                            Mai are omu mai pe dupa-amiaza musafiri si nu se mai poate duce la intalnire...

                            Comment


                            • Andrei,am vazut prea tarziu mesajul
                              Maine sunt de dimineata,daca te pot ajuta cu ceva sa-mi spui
                              Sunt de acord cu danik

                              Comment


                              • stai linistit florinel..m-am descurcat. iti multumesc frumos.Dadusem mesaj ca sa nu te trezesc, in caz ca nu erai la treaba..
                                Si eu as dori ca duminica sa fie la 13:00 intalnirea..eu am mai spus,imi vine greu sa ajung la ora 17..
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google